در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو

همه ویدیو ها

 • گفتگوی راه پرداخت با معاون فناوری های نوین بانک مرکزی

  84 بازدید

  روز دوشنبه ۲۲ آبان ماه ناصر حکیمی معاون فناوری های نوین بانک مرکزی در یک کنفرانس خبری درباره بیت کوین و دیگر ارزهای رمزنگاری شده صحبت کرد. او در این کنفرانس گفت که مردم اگر می خواهند از بیت کوین استفاده کنند باید نسبت به ریسک های آن آگاه و مراقب سوداگرانی که از اعتماد مردم سواستفاده می کنند هم باشند.

 • گفتگو با منصور ساعی در نمایشگاه مطبوعات 96

  45 بازدید

  منصور ساعی مدیر روابط عمومی شرکت ایران ارقام و از فعالان شناخته شده حوزه ارتباطات و روابط عمومی ضمن حضور در غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، به اهمیت رسانه های مستقل در فضای بانکداری و پرداخت کشور اشاره کرد.

 • گفتگو با رامک صرافان در نمایشگاه مطبوعات 96

  30 بازدید

  رامک صرافان رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات شرکت توسعه سرمایه پیشگامان پویا، ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، نوآوری و استقلال استارت آپ های فین تکی را موضوع مهم روز صنعت بانکداری و پرداخت کشور دانست.

 • اعضای تیم راه پرداخت درباره فعالیت در این تیم میگویند

  123 بازدید

  نمایشگاه مطبوعات 96 در مصلی تهران فرصتی بود تا بخشی از اعضای تیم راه پرداخت حضور پیدا کنند و به شکل مستقیم با مخاطبان خود تعامل کنند. در این ویدیوی کوتاه، نظر برخی از اعضای تیم راه پرداخت درباره این مجموعه را میبینید.

 • گفتگو با محمد آغاسی در نمایشگاه مطبوعات 96

  83 بازدید

  محمد آغاسی کارشناس و فعال حوزه فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، بهره برداری مناسب از دیتاهای موجود را عاملی برای پیشرفت صنعت فناوری اطلاعات دانست.

 • گفتگو با فرامرز جمشیدی در نمایشگاه مطبوعات 96

  410 بازدید

  فرامرز جمشیدی عضو هیئت مدیره و مسئول فناوری اطلاعات کانون سردفتران و دفتریاران ضمن حضور در غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، از تحولی که صنعت پرداخت در دفترخانه ها ایجاد کرده است، گفت. وی همچنین از فازهای بعدی این تحول میگوید.

 • گفتگو با پدرام الوندی در نمایشگاه مطبوعات 96

  36 بازدید

  پدرام الوندی روزنامه نگار و پژوهش گر رسانه ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، جایگاه رسانه ای راه پرداخت و ماهنامه عصر تراکنش را تصویر کرد.

 • گفتگو با رضا شکیبانیا در نمایشگاه مطبوعات 96

  98 بازدید

  رضا شکیبانیا مدیرعامل شرکت پیدا ضمن حضور در غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، موبایل و تکنولوژی های مربوط به آن را مهمترین موضوعی دانست که صنعت فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت امروز کشور باید توجه ویژه به آن داشته باشد.

 • گفتگو با احمد وطنی در نمایشگاه مطبوعات 96

  29 بازدید

  احمد وطنی هم بنیان گذار استارت آپ فین تکی پولیتو ضمن حضور در غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، به اهمیت موبایل در پرداخت های خرد اشاره کرد.

 • گفتگو با محمدعلی کرمی در نمایشگاه مطبوعات 96

  42 بازدید

  محمدعلی کرمی هم بنیان گذار استارت آپ فین تکی پولیتو ضمن حضور در غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، اینترنت اشیا را فناوری دانست که باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

 • گفتگو با علیرضا علیدوست در نمایشگاه مطبوعات 96

  25 بازدید

  علیرضا علیدوست هم بنیان گذار استارت آپ نیو، ضمن حضور در غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، رایانش ابری را مهمترین فناوری روزی دانست که در فضای فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت امروز ایران باید به آن توجه کرد.

 • گفتگو با محمدجواد صمدی در نمایشگاه مطبوعات 96

  59 بازدید

  محمد جواد صمدی از کارشناسان سرشناس صنعت پرداخت ضمن حضور در غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات، بلاکچین را مهمترین فناوری دانست که صنعت بانکداری و پرداخت را به طور گسترده تحت تاثیر قرار خواهد داد. او به ویژگی عام پذیر بودن بلاکچین در سرعت این رشد تاکید کرد که باید توجه ویژه به آن کرد.

 • گفتگو با محمدعباسی فرد در نمایشگاه مطبوعات 96

  45 بازدید

  محمد عباسی فرد مدیر روابط عمومی زرین پال ضمن حضور در غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، مهمترین موضوعی که امروز باید به آن توجه کرد را بیت کوین دانست.

 • گفتگو با ابوذر مهرمنش در نمایشگاه مطبوعات96

  39 بازدید

  ابوذر مهرمنش مدیر امور بین الملل گروه شرکت های حصین ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، راهکارهای پرداخت خرد و توسعه زیرساخت های مربوط به آن را مهمترین موضعی دانست که در نظام بانکداری و پرداخت امروز کشور باید به آن توجه کرد.

 • گفتگو با محمد محمدپور در نمایشگاه مطبوعات 96

  141 بازدید

  محمد محمدپور مدیرعامل شرکت فناوری شهر، ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، تکنولوژی بلاکچین را مهمترین تکنولوژی دانست که سیستم بانکی ایران باید به آن توجه کند چرا که صنایع مالی را به شدت تحت تاثیر قرار خواهند داد.

 • گفتگو با محمد جلالیان در نمایشگاه مطبوعات 96

  28 بازدید

  محمد جلالیان مشاور سامانه رسید کافه بازار و از فعالان شناخته شده صنعت پرداخت خرد کشور ضمن حضور در غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، ارزهای رمزنگاری شده و تکنولوژی بلاکچین را مهمترین موضوع روز در صنعت بانکداری و پرداخت ایران و جهان دانست که باید توجه ویژه به آن کرد.

 • گفتگو با هادی سجادیان در نمایشگاه مطبوعات 96

  39 بازدید

  هادی سجادیان از کارشناسان صنعت پرداخت ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، حرکت به سمت بانکداری موبایلی و مخصوصا پرداخت های خرد آفلاین موبایلی در راستای ارزان تر شدن هزینه تمام شده تراکنش ها را مهمترین موضوع روز صنعت بانکداری و پرداخت کشور دانست.

 • گفتگو با مرتضی ترک تبریزی در نمایشگاه مطبوعات 96

  80 بازدید

  مرتضی ترک تبریزی مدیر امور فناوری اطلاعات بانک ملت ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، بزرگ داده ها (Big Data) و بلاکچین را دو مورد از مهمترین روندهای تکنولوژیک دانست که باید در حوزه فناوری اطلاعات بانکی به آنها توجه ویژه داشت.

 • گفتگو با یاسر علیزاده در نمایشگاه مطبوعات 96

  35 بازدید

  یاسر علیزاده مدیر روابط عمومی و تبلیغات شرکت تجارت الکترونیک پارسیان ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، جایگاه رسانه ای شبکه راه پرداخت را تصویر کرد.

 • گفتگو با رضا احمدی در نمایشگاه مطبوعات 96

  63 بازدید

  رضا احمدی مدیر روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش ضمن حضور در غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات، موبایل را آینده تمام صنایع دانست که صنعت پرداخت و بانکداری نیز از آن استثنا نیست و بلکه پیشرو نیز هست در این زمینه.

 • گفتگو با مهدی عبادی در نمایشگاه مطبوعات 96

  86 بازدید

  مهدی عبادی مدیر واحد پرداخت الکترونیک شرکت تسکا ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، موضوع Open API Banking را مهمترین موضوعی دانست که باید نظام بانکی توجه ویژه ای به آن داشته باشد چراکه تاکنون بانک ها تجربه موفق در ارائه خدمات به مشتریان نهایی نداشته اند. وی همچنین اعتبارسنجی را موضوع دیگری دانست که باید توجه ویژه به آن داشت.

 • گفتگو با حامد بیدی در نمایشگاه مطبوعات 96

  67 بازدید

  حامد بیدی مدیر عامل مرکز طراحی اسپیرال، ضمن حضور در غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات، تجربه کاربری را خصوص محصولات بانکداری و پرداخت را یکی از مهمترین نقاط ضعف محصولات فعلی دانست که باید توجه ویژه ای به آن داشت.

 • گفتگو با حمید جعفری در نمایشگاه مطبوعات 96

  94 بازدید

  حمید جعفری مدیر روابط عمومی شرکت آسان پرداخت ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت، نقش تلفن همراه هوشمند را در آینده نظام بانکداری و پرداخت غیرقابل انکار دانست.

 • گفتگو با میلاد جهاندار در نمایشگاه مطبوعات 96

  128 بازدید

  میلاد جهاندار بنیانگذار استارت آپ فینتکی باهمتا و دبیر انجمن فینتک ایران ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، بلاکچین را مهمترین فناوری دانست که به زودی تاثیر زیادی روی نظام بانکی و پرداخت کشور خواهد داشت.

 • گفتگو با علیرضا حسین نژاد در نمایشگاه مطبوعات 96

  72 بازدید

  علیرضا حسین نژاد مدیرعامل شرکت سفیر آبی آرام و مدیر هولدینگ گروه سفیر ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت، نقدی بر رویکرد تخصصی راه پرداخت داشت و توجه به موضوعات صنعت پرداخت در سطح عام تر را لازمه ادامه فعالیت راه پرداخت دانست. مدیرعامل شرکت سفیر آبی آرام همچنین توجه به زیرساخت های نوین مانند رایانش ابری را لازمه کاهش هزینه های خدمات حیاتی مانند مراکز تماس دانست.

 • گفتگو با علیرضا لگزایی در نمایشگاه مطبوعات 96

  66 بازدید

  علیرضا لگزایی عضو هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک ملت، ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، گفت کلان داده ها (Big Data) میتواند به بهبود و اصلاح مدل کسب و کار بانکداری کمک کند؛ همچنین رایانش ابری (Cloud Computing) میتواند به لحاظ زیرساختی صنعت فناوری اطلاعات متصل به نظام بانکی را متحول کند و در این بین تکنولوژی روز بلاکچین را نیز نباید نادیده گرفت.

 • گفتگو با احمد میردامادی در نمایشگاه مطبوعات 96

  80 بازدید

  احمد میردامادی عضو هیات مدیره ایران ارقام ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، تکنولوژی بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده را مهمترین فناوری دانست که با وجود تمام مشکلات و چالش هایی که پیش روی دارد باید به آن توجه ویژه کرد.

 • گفتگو با مهرداد تاجیک در نمایشگاه مطبوعات 96

  96 بازدید

  مهرداد تاجیک معاون توسعه نرم افزار شرکت کنسول سیس پارس ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، موضوع Omnichannle Banking را مهمترین موضوعی دانست که امروز در نظام بانکی ایران باید به آن توجه ویژه کرد.

 • گفتگو با سعید آزاد در نمایشگاه مطبوعات 96

  19 بازدید

  سعید آزاد از روزنامه نگاران فناوری و برنامه سازان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، گفت احترام به مخاطب و مشتری باید مهمترین هدف نظام بانکی باشد و تکنولوژی ها در راستای این هدف به کار گرفته شوند.

 • گفتگو با فرهنگ فرزان در نمایشگاه مطبوعات 96

  48 بازدید

  فرهنگ فرزان معاون توسعه کسب و کار شرکت فناپ پرداخت ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، موضوع بلاکچین را مهمترین تکنولوژی دانست که باید در صنعت روز بانکداری و پرداخت کشور توجه ویژه ای به آن داشت.

 • گفتگو با امیرحسین باقری در نمایشگاه مطبوعات 96

  95 بازدید

  امیر حسین باقری معاون فروش و امور مشتریان شرکت توسن تکنو ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، موبایل را آینده بانکداری و پرداخت دانست و با اشاره به اینکه نظام بانکداری و پرداخت در فرانت آفیس به وضعیت قابل قبولی رسیده ولی تاکید کرد نباید از موضوعات بک آفیس غفلت کرد و باید روی بانکداری مجازی، شعب مجازی و مواردی از این دست انرژی بگذاریم.

 • گفتگو با علیرضا ناظری در نمایشگاه مطبوعات 96

  51 بازدید

  علیرضا ناظری مدیر تبلیغات و پیشبرد فروش شرکت مهندسی نرم افزار شقایق ضمن بازدید از غرفه راه پرداخت در نمایشگاه مطبوعات 96، موضوع مارکتینگ و بحث های زیرمجموعه آن را مهمترین موضوعی دانست که در فضای امروز صنعت پرداخت، شرکت ها باید به آن توجه کنند.