در حال بارگذاری

ویدیوهای رویداد فین استارز

 • گفتگو رسول قربانی با رمضانی پور از استارتاپ پارس وندینگ

  264 بازدید

  در حاشیه نهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه رسول قربانی گفتگوی کوتاهی با حسین رمضانی پور مدیرعامل پارس وندینگ درباره محصولات و خدمات این استارتاپ داشته است. پیشنهاد میکنیم ویدیو این مصاحبه را مشاهده کنید.

 • سخنرانی دکتر جمالی در رویداد فین استارز

  218 بازدید

  دکتر محمدرضا جمالی مدیرعامل شرکت نبض افزار در آخرین روز از رویداد چهار روزه فین استارز، سخنرانی نیم ساعته ای در خصوص چالش های پیش روی استارت آپ های مالی کشور ارائه کردند که مشاهده این ارائه را به تمام کسانی که به دنبال فعالیت جدی در این حوزه هستند پیشنهاد می کنیم. دکتر جمالی از شناخته شدین ترین افراد صاحب نظر در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت است

 • چکیده ای از پنل چالش های قانونی استارت آپ های فین تک

  1,400 بازدید

  در آخرین روز رویداد چهار روزه فین استارز، پنلی با عنوان چالش های قانونی استارت آپ های فین تک با حضور رضا قربانی موسس راه پرداخت، سعید احمدی پویا معاون توسعه و نظارت شاپرک، محمدرضا جمالی مدیرعامل شرکت نبض افزار، نوشین مومن کاشانی مدیر نماد اعتماد الکترونیکی، مصطفی امیری موسس زرین پال و میلاد جهاندار موسس باهمتا برگزار شد. چکیده ای از این پنل یک ساعته را برای شما آماده کرده ایم.

 • گفتگوی رسول قربانی با هم بنیانگذاران استارت آپ پل

  642 بازدید

  در رویداد فین استارز که در حاشیه نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برگزار شد، رسول قربانی گقتگوی کوتاهی با هم بنیانگذاران استارت آپ پل درباره این استارت آپ داشته است. پل یک شبکه اجتماعی مالی است که کار نقل و انتقال پول از طریق شبکه های اجتماعی را برای افراد ممکن می کند و از استارت آپ های فعال در توسن بوم است.

 • گفتگوی رسول قربانی با حسینی تبار از استارت آپ بیدبرگ

  555 بازدید

  در رویداد فین استارز که در حاشیه نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برگزار شد، رسول قربانی گقتگوی کوتاهی با حسین حسینی تبار هم بنیانگذار استارت آپ بیدبرگ درباره این استارت آپ داشته است. دیگر هم بنیانگذار این استارت آپ، احسان حسینی تبار برادر حسین است. بیدبرگ از معدود استارت آپ هایی است که در حوزه بیمه فعالیت می کند.

 • گفتگوی رسول قربانی با حسین سالمی نژاد استارت آپ شارژمان

  562 بازدید

  رسول قربانی با حسین سالمی نژاد از استارت آپ شارژمان درباره شارژمان گفتگو کرده است. شارژمان اپلیکیشنی است که به مدیریت شارژ ساختمان ها کمک می کند. گفتگوی تصویری راه پرداخت در این باره را مشاهده کنید.

 • گفتگوی رسول قربانی با غانم زاده درباره چالش های فین تک

  650 بازدید

  ناصر غانم زاده مدیر شتاب دهنده فینووا است. او یکی از چهره های شناخته شده فضای استارت آپ های ایرانی است که در سال های اخیر به صورت متمرکز در زمینه رشد و توسعه استارت آپ های فین تک فعالیت کرده است. در این گزارش گفتگوی رسول قربانی باو درباره چالش های استارت آپ های فین تک در ایران را می بینید.

 • گفتگوی رسول قربانی با محمد صمدی در حاشیه فین استارز

  245 بازدید

  محمد صمدی، کارشناس صنعت پرداخت در حاشیه رویداد فین استارز درباره چالش های استارت آپ های مالی می گوید.

 • گفتگوی رسول قربانی با مهندس محبوبی مدیر اجرایی توسن بوم

  171 بازدید

  مهندس همایون محبوبی در پنل API رویداد فین استارز حضور داشت و رسول قربانی از فرصت حضور او در این رویداد استفاده کرد و درباره وضعیت API بانکی در امروز ایران گفتگو کرد.

 • گفتگوی رسول قربانی با محمدمهدی باریده از پی پینگ

  391 بازدید

  محمدمهدی باریده از بنیانگذاران استارت آپ پی پینگ است که در زمینه پرداخت های فردبه فرد فعالیت می کند. در این گزارش گفتگوی رسول قربانی با او را می بینید.

 • گفتگوی مینا والی با بنیانگذاران تیم نیلین

  174 بازدید

  نیلین خودش را این گونه معرفی می کند: «ما یک تیم توسعه نرم افزارهای موبایل و وب هستیم». در این گزارش مینا والی با سه نفر هم بنیانگذار تیم نیلین گفتگو می کند.

 • گفتگوی رسول قربانی با سعید آزاد در حاشیه فین استارز

  162 بازدید

  سعید آزاد ژورنالیست فناوری اطلاعات است. او برنامه های موفقی در تلویزیون تولید کرده است که آخرین برنامه او برخط است. در این گزارش ویدیویی رسول قربانی با او گفتگو کرده است.

 • نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از نگاه راه پرداخت

  118 بازدید

  نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در روزهای یکشنبه بیستم تا چهارشنبه ۲۳ تیرماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. در این گزارش ویدیویی نگاهی سریع انداخته ایم به این نمایشگاه.

 • گفتگوی مینا والی با بنیانگذاران حامی جو

  353 بازدید

  حامی جو یک سامانه آنلاین کراودفاندینگ است که به صاحبان ایده در زمینهٔ هنر و تکنولوژی و همچنین سازمان های غیر انتفاعی کمک می کند تا از طرف حامیان خود، حمایت مالی دریافت کنند. در این گزارش مینا والی با هدیه دلخوش و ستوده ابراهیمی هم بنیانگذاران حامی جو گفتگو می کند.

 • گفتگوی رسول قربانی با دکتر مهدی کنعانی

  336 بازدید

  دکتر مهدی کنعانی استاد دانشگاه تهران است که در رویداد فین استارز هم سخنرانی کرد. رسول قربانی در حاشیه این رویداد با او گفتگو کرد که می توانید در این ویدیو آن را مشاهده کنید.

 • گفتگوی رضا قربانی با اکبر هاشمی سردبیر هفته نامه شنبه

  304 بازدید

  اکبر هاشمی سردبیر هفته نامه شنبه است. شنبه به صورت اختصاصی در زمینه استارت آپ ها منتشر می شود. در حاشیه رویداد فین استارز رضا قربانی و اکبر هاشمی با هم گفتگو کردند که از شما دعوت می کنیم آن را مشاهده کنید.

 • گفتگوی مینا والی با سهیلا نجف پور دبیر علمی فین استارز

  530 بازدید

  سهیلا نجف پور دبیر علمی رویداد فین استارز است. در این گزارش مینا والی با او درباره رویداد گفتگو کرده است.

 • ارائه ۴تابلو تیم سوم Pirate Summit Tehran در فین استارز

  119 بازدید

  در مراسم ارایه استارت آپ های منتخب Pirate Summit Tehran ۴تابلو به عنوان تیم سوم برگزیده شد. در این ویدیو اعضای این تیم کسب وکارشان را در حضور داوران معرفی می کنند.

 • ارائه رساپا تیم دوم Pirate Summit Tehran در فین استارز

  267 بازدید

  در مراسم ارایه استارت آپ های منتخب Pirate Summit Tehran رساپا به عنوان تیم دوم برگزیده شد. در این ویدیو اعضای این تیم کسب وکارشان را در حضور داوران معرفی می کنند.

 • ارائه دونیت تیم اول Pirate Summit Tehran در فین استارز

  346 بازدید

  در مراسم ارایه استارت آپ های منتخب Pirate Summit Tehran دونیت به عنوان تیم اول برگزیده شد. در این ویدیو اعضای این تیم کسب وکارشان را در حضور داوران معرفی می کنند.

 • معرفی وب سایت رده در حاشیه رویداد فین استارز

  320 بازدید

  محمدرضا نورشید بنیانگذار و قادر برازنده توسعه دهنده سایت رده، مرجع بررسی خدمات بانکی، درباره ارزش افزوده ای که این سایت در صنعت بانکی ایجاد می کند و نحوه شکل گیری آن به پرسش های رسول قربانی پاسخ می دهد.

 • گفتگوی رسول قربانی با سینا قاضی

  180 بازدید

  سینا قاضی مدیرعامل دوناب ارتباط و از مربیان رویداد تریگ آپ فناپ است. در حاشیه رویداد فین استارز و بعد از این که سینا قاضی در میزگرد API شرکت کرده بود با او گفتگو کردیم.

 • گفتگوی مینا والی با حمیدرضا مختاریان

  418 بازدید

  حمیدرضا مختاریان معاون نرم افزار شرکت داده ورزی سداد است. او تجربه زیادی در زمینه تجربه کاربری دارد و در راس تیمی بوده که نرم افزار بام را برای بانک ملی تولید کردند. او در میزگرد API در رویداد فین استارز حضور داشت و به همین بهانه با او گفتگو کردیم.

 • گفتگوی رسول قربانی با دکتر نیما امیرشکاری

  197 بازدید

  در حاشیه رویداد فین استارز فرصتی شد تا گفتگویی کوتاه با دکتر نیما امیرشکاری داشته باشیم.

 • گفتگوی رسول قربانی با مهران افسری از شرکت خدمات

  2,028 بازدید

  مهران افسری مدیر سیستم های نوین بانکی شرکت خدمات انفورماتیک، بزرگ ترین شرکت دولتی فناوری های بانکی ایران است. او یکی از شرکت کنندگان میزگرد API بانکی و بازیگران انحصاری آن بود. در حاشیه رویدا فین استارز رسول قربانی با او گفتگو کرده است.

 • گفتگو با نیما نامداری درباره ارزشگذاری استات آپ های مالی

  573 بازدید

  نیما نامداری، معاون طرح و برنامه شرکت ارتباط فردا در حاشیه رویداد فین استارز درباره ارزشگذاری استارت آپ های مالی و چالش های آن به پرسش های رسول قربانی پاسخ می دهد.

 • گفتگوی رسول قربانی با آیت حسینی در رویداد فین استارز

  664 بازدید

  آیت حسینی، تحلیلگر کسب وکارهای فن آورانه و نوآورانه و عضو کمیته سرمایه گذاری صندوق پارتیان در حاشیه رویداد فین استارز درباره چالش های استارت آپ های مالی می گوید.

 • معرفی استارت آپ فین تک پی آف

  238 بازدید

  پی آف یکی از پروژه هایی است که در شرکت رادیان انجام شده است. رسول قربانی در این ویدیو با رحمان ابراهیمی گفتگو کرده است.

 • معرفی استارت آپ درگاه بازرگانی تک در رویداد فین استارز

  301 بازدید

  درگاه بازرگانی تک برای بستر سازی و تسهیل تجارت الکترونیک ایجاد شده است که برای کاربران امکان خرید و فروش، واردات و صادرات را با زبان مادری آنها و با وجود آگاهی کم فراهم می کند. مرتضی گلزار خرم، مدیر بازرگانی فناوری اطلاعات پارس آسایش تکتا در این گفتگو به معرفی این درگاه می پردازد.

 • کلیپی از روز اول رویداد فین استارز

  167 بازدید

  رویداد فین استارز از برنامه های جانبی نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه است که از ۲۰ تا ۲۳ تیرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. در این رویداد صاحبان استارتاپ ها٬ شتابدهنده ها٬ فرشتگان سرمایه گذار و صندوق های سرمایه گذاری جسورانه فرصت خواهند داشت تا در فضایی تعاملی به شبکه سازی، معرفی و فرصت آفرینی بپردازند.

 • معرفی استارت آپ مهربانه در حاشیه رویداد فین استارز

  672 بازدید

  مهربانه یک استارتاپ کرادفاندینگ است که در حوزه خیریه فعالیت می کند. در این ویدئو نگار کاظمی توضیحاتی در مورد این استارتاپ و فعالیت هایش ارائه می دهد.

 • معرفی استارت آپ کیف پی در حاشیه رویداد فین استارز

  609 بازدید

  کیف پی اکوسیستمی است برای باشگاه مشتریان و پرداخت موبایلی. با دیدن مصاحبه رسول قربانی و حامد میرشمسی می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.