در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو

ویدیوهای فین تک تریگ آپ

 • معرفی فین تک لَب

  428 بازدید

  معرفی فین تک لَب در حاشیه رویداد فین تک فناپ

 • گفت وگو با سید حمیدرضا علوی و ایمان محمد علی

  336 بازدید

  سید حمید رضا علوی قائم مقام مرکز نوآوری فناپ است. در این ویدیو با او و ایمان محمد علی درباره رویداد فین تک گفت وگو کرده ایم.

 • گفت وگو با محمد مبین بهرامی درباره تجربه کاربری

  381 بازدید

  محمد مبین بهرامی طراح ارشد واسط/ تجربه کاربری شرکت اتیک پارس است و در این گفت وگو درباره تجربه کاربری در رویداد فین تک پرسیده ایم.

 • گفت وگو با دکتر عشقی و تهرانی درباره رویداد فین تک

  132 بازدید

  گفت وگو با دو تن از اساتید دانشگاه خاتم درباره رویداد فین تک

 • گفت وگو با دو مربی رویداد فین تک

  167 بازدید

  حمید رضا قاضی مقدم مشاور بازریابی و تبلیغات شرکت اتیک پارس و وحید علی عسگری معاون توسعه کسب و کار شرکت اتیک پارس است. با آنها درباره استارتاپ های فین تک در ایران گفت وگو کرده ایم.

 • گفت وگو با احسان رفیعی

  199 بازدید

  احسان رفیعی مدیر توسعه محصول واحد پرداخت الکترونیک فناپ است. در حاشیه رویداد فین تک با او درباره فین تک گفت وگو کردیم.

 • گفت وگو با مصطفی نقی پورفر

  284 بازدید

  گفت وگوی راه پرداخت با عضو هیئت مدیره و مدیرارشد مرکز نوآوری وفناوری فناپ را می توانید در ادامه مشاهده کنید. مهندس نقی پورفر در این گفت وگو درباره مرکز نوآوری فناپ و فلسفه رویداد فین تک می گوید.

 • کلیپ سه روز رویداد فین تک

  225 بازدید

  در رویداد ۳ روزه فناوری های نوین مالی به هر طرف که نگاه می کردی تیم ها را می دیدی که به شدت درگیر توسعه جنبه های مختلف فنی و کسب وکاری ایده های خودشان هستند. در ادامه سعی کردیم گزارش تصویری کوتاهی از حال و هوای رویداد فینتک برای شما داشته باشیم.

 • گفت وگو با تیم سوم رویداد فین تک

  249 بازدید

  اسمارت بانک: شامل دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری که در بخش سخت افزار یک دستگاه هوشمند شماره گیر وجود دارد و در بخش نرم افزار اپلیکیشنی است که مشتری را شناسایی و آن ها را رتبه بندی می کند که براساس آن می توان به مشتریان مختلف خدمات متنوعی را ارایه داد.

 • گفت وگوی راه پرداخت با محمد نژاد صداقت

  255 بازدید

  گفت وگوی راه پرداخت با محمد نژاد صداقت مدیر شرکت پرداخت الکترونیک فناپ

 • گفت وگو با تیم دوم رویداد فین تک

  519 بازدید

  مانیار: شبکه اجتماعی برای ارتباطات مالی

 • گفت وگو با تیم اول رویداد فین تک

  344 بازدید

  برشتوک؛ اپلیکیشنی برای مشتریان رستوران ها و رستوران دارها. سفارش غذا و پرداخت هزینه آن از راه دور.

 • گفت و گو با سید علی دانشگر مدیرعامل شرکت داتین

  372 بازدید

  رضا و رسول در حاشیه رویداد نوآورانه خدمات نوین مالی و پرداخت با سید علی دانشگر مدیرعامل شرکت داتین درباره API داتین و فین تک گفت وگو می کنند. فین تک (FinTech)یا فناوری مالی (Financial technology) به مجموعه ای از کسب وکارها گفته می شود که به بهره گیری از توان نرم افزاری و البته سخت افزارهای مبتنی بر فناوری های پیشرفته به ارائه خدمات مالی نوآورانه می پردازند.

 • گفت وگو با حسین اسلامی قائم مقام مدیر عامل شرکت فناپ

  200 بازدید

  رضا و رسول قربانی در حاشیه رویداد فین تک با حسین اسلامی درباره فین تک در ایران گفت وگو کردند. فین تک (FinTech)یا فناوری مالی (Financial technology) به مجموعه ای از کسب و کارها گفته می شود که به بهره گیری از توان نرم افزاری و البته سخت افزارهای مبتنی بر فناوری های پیشرفته به ارائه خدمات مالی نوآورانه می پردازند.

 • گفت وگو با دکتر شهاب جوانمردی درباره استارتاپهای فین تک

  338 بازدید

  در این ویدیو رضا و رسول قربانی در حاشیه رویداد نوآورانه خدمات نوین مالی و پرداخت با شهاب جوانمردی گفت وگو می کنند و از چالش های فین تک در ایران می پرسند. فین تک (FinTech)یا فناوری مالی (Financial technology) به مجموعه ای از کسب و کارها گفته می شود که به بهره گیری از توان نرم افزاری و البته سخت افزارهای مبتنی بر فناوری های پیشرفته به ارائه خدمات مالی نوآورانه می پردازند.

 • نگاهی نزدیک تر به رویداد فین تک

  256 بازدید

  فین تک (FinTech)یا فناوری مالی (Financial technology) به مجموعه ای از کسب و کارها گفته می شود که به بهره گیری از توان نرم افزاری و البته سخت افزارهای مبتنی بر فناوری های پیشرفته به ارائه خدمات مالی نوآورانه می پردازند.

 • رویداد فین تک (۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۴)

  257 بازدید

  رضا و رسول قربانی شما را به درون رویداد فین تک می برند. رویداد نوآورانه خدمات نوین مالی و پرداخت / چهارشنبه ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۴ / دانشگاه خاتم فین تک (FinTech)یا فناوری مالی (Financial technology) به مجموعه ای از کسب و کارها گفته می شود که به بهره گیری از توان نرم افزاری و البته سخت افزارهای مبتنی بر فناوری های پیشرفته به ارائه خدمات مالی نوآورانه می پردازند.