در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو

ویدیوهای ایکوبیگ

 • گفتگو با پروفسور کارستن بارچ

  73 بازدید

  در سمینار تخصصی تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام های پرداخت با پروفسور کارستن بارچ گفتگو کردیم. بارچ قائم مقام مدرسه اقتصاد مونیخ است.

 • گفتگو با دکتر محران محرمیان معاون شبکه شرکت خدمات

  86 بازدید

  در سمینار تخصصی تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام های پرداخت با دکتر محران محرمیان گفتگو کردیم. محرمیان معاون شبکه شرکت خدمات انفورماتیک است.

 • گفتگو با سید مرتضی بکاء معاون فناوری موسسه عسکریه

  167 بازدید

  در سمینار تخصصی تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام های پرداخت با سید مرتضی بکاء گفتگو کردیم. او معاون فناوری اطلاعات موسسه اعتباری عسکریه است.

 • گفتگو با دکتر جلال رسول اف مدیرعامل بانک آینده

  805 بازدید

  در دومین کنفرانس صنعت بانکداری و اقتصاد جهانی با دکتر جلال رسول اف گفتگو کردیم. رسول اف یکی از شناخته شده ترین چهره های بانکی در ایران است.

 • گفتگو با دکتر سید محمد سعید نوری نائینی

  173 بازدید

  در دومین کنفرانس صنعت بانکداری و اقتصاد جهانی با دکتر سید محمد سعید نوری نائینی گفتگو کردیم. او از چهره های شناخته شده اقتصادی ایران است.

 • گفتگو با پروفسور آنتونی تامسون

  97 بازدید

  در دومین کنفرانس صنعت بانکداری و اقتصاد جهانی با پروفسور آنتونی تامسون گفتگو کردیم. تامسون از چهره های شناخته شده فین تک در جهان است.

 • گفتگو با دکتر عباس عرب مازار

  309 بازدید

  در دومین کنفرانس صنعت بانکداری و اقتصاد جهانی با دکتر عباس عرب مازار گفتگو کردیم. دکتر عباس عرب مازار از چهره های شناخته شده اقتصادی ایران است.

 • گفتگو با کریس اسکینر نویسنده کتاب بانک دیجیتال

  102 بازدید

  در دومین کنفرانس صنعت بانکداری و اقتصاد جهانی با کریس اسکینر گفتگو کردیم. اسکینر نویسنده کتاب بانک دیجیتال است که در ایران هم ترجمه شده است.

 • گفتگو با مهندس احمد مرآت نیا مشاور مدیرعامل بانک آینده

  148 بازدید

  در حاشیه سمینار تخصصی تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام های پرداخت با مهندس احمد مرآت نیا گفتگو کردیم. مرآت نیا مشاور مدیرعامل بانک آینده است.

 • گفتگو با مهندس ژان صیاد

  75 بازدید

  در حاشیه سمینار تخصصی تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام های پرداخت با مهندس ژان صیاد گفتگو کردیم. ژان صیاد از چهره های شناخته شده فناوری اطلاعات بانکی ایران است.

 • گفتگو با مهندس سید حامد قنادپور مدیرعامل ارتباط فردا

  138 بازدید

  در حاشیه سمینار تخصصی تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام های پرداخت با مهندس سید حامد قنادپور گفتگو کردیم. قنادپور مدیرعامل شرکت ارتباط فردا است.

 • گفتگو با مهندس شریفی معاون فناوری اطلاعات بانک آینده

  155 بازدید

  در حاشیه سمینار تخصصی تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام های پرداخت با مهندس عبدالرضا شریفی حسینی گفتگو کردیم. شریفی معاون فناوری اطلاعات بانک آینده است.

 • گفتگو با مهندس کاظم نراقیان

  97 بازدید

  در حاشیه سمینار تخصصی تحولات دیجیتال در صنعت بانکداری و نظام های پرداخت با مهندس کاظم نراقیان گفتگو کردیم. نراقیان مشاور مدیرعامل بانک انصار است.

 • گفتگو با پروفسور کارستن بارچ

  96 بازدید

  پروفسور کارستن بارچ، قائم مقام مدرسه اقتصاد مونیخ “HDBW”، درباره بانکداری دیجیتال چند کارگاه برگزار کرده است. کارستن بارچ، دارای مدرک دکتری از دانشگاه لایپزیگ آلمان و سخنران و مدرس در هفت دانشگاه معتبر اروپایی از جمله دانشگاه های فرالبرگ اتریش، پلی تکنیک میلان و لیدزمتروپلیتن انگلستان است.

 • گفتگو با رسول لطفی آذر درباره اهمیت پیاده سازی EMV

  243 بازدید

  در حاشیه سیمنار تخصصی شناسایی و پیشگیری تقلب که توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ برگزار شده بود، گفتگوی کوتاهی با مهندس رسول لطفی آذر مدیر پروژه IFW پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی ایران درباره اهمیت پیاده سازی EMV در ایران داشتیم. پیشنهاد میکنیم ویدیوی این مصاحبه را مشاهده کنید.

 • گفتگو با دیوید کول درباره اهمیت پیاده سازی EMV

  120 بازدید

  در حاشیه سیمنار تخصصی شناسایی و پیشگیری تقلب که توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ برگزار شده بود، گفتگوی کوتاهی با دیوید کول مدرس دوره و مجری سیستم های پیشرفته ضدتقلب در بزرگ ترین بانک های دنیا درباره اهمیت پیاده سازی EMV در ایران داشتیم. پیشنهاد میکنیم ویدیوی این مصاحبه را مشاهده کنید.

 • گفتگو با مهدی بهربیگی درباره اهمیت پیاده سازی EMV

  214 بازدید

  در حاشیه سیمنار تخصصی شناسایی و پیشگیری تقلب که توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ برگزار شده بود، گفتگوی کوتاهی با مهندس مهدی بهربیگی کارشناس امنیت و معماری نرم افزارهای سازمانی درباره اهمیت پیاده سازی EMV در ایران داشتیم. پیشنهاد میکنیم ویدیوی این مصاحبه را مشاهده کنید.

 • گفتگو با مرتضی ترک تبریزی درباره اهمیت پیاده سازی EMV

  324 بازدید

  در حاشیه سیمنار تخصصی شناسایی و پیشگیری تقلب که توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ برگزار شده بود، گفتگوی کوتاهی با مهندس مرتضی ترک تبریزی رئیس هیئت مدیره شرکت راهبری صنایع بهساز درباره اهمیت پیاده سازی EMV در ایران داشتیم. پیشنهاد میکنیم ویدیوی این مصاحبه را مشاهده کنید.

 • گفتگو با نیما امیرشکاری درباره اهمیت پیاده سازی EMV

  314 بازدید

  در حاشیه سیمنار تخصصی شناسایی و پیشگیری تقلب که توسط دبیرخانه دائمی ایکوبیگ برگزار شده بود، گفتگوی کوتاهی با دکتر نیما امیرشکاری مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی ایران درباره اهمیت پیاده سازی EMV در ایران داشتیم. پیشنهاد میکنیم ویدیوی این مصاحبه را مشاهده کنید.