در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای جزوه

 • 0:4

  دانلود جزوه فیزیک ذرات بنیادی پیشرفته 1

  56 بازدید

  http://l1l.ir/5mrq دانشجویان گرامی،محتوای این فایل شامل جزوه ذرات بنیادی پیشرفته 1 می باشد که بصورت دستنویس در 70 صفحه تهیه و تدوین گردیده است.در صورت نیاز می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.برای دریافت فایل لطفا لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید

 • 0:6

  دانلود جزوه کتاب مدیریت مالی دکتر تهرانی

  105 بازدید

  http://l1l.ir/5mrf دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل کامل ترین جزوه و خلاصه کتاب مدیریت مالی دکتر تهرانی مجموعه ای کامل از نکات کلیدی و مهم این کتاب می باشد که در قالب فایل pdf در حجم 143 و 68 صفحه ای تهیه و تنظیم گردیده است.برای دریافت فایل لطفا لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  دانلود جزوه و نمونه سوالات درس تعلیم و تربیت اسلامی

  39 بازدید

  http://l1l.ir/5mr6 دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل جزوه تعلیم و تربیت اسلامی بهمراه نمونه سوالات ادوار گذشته دانشگاه پیام نور می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لطفا لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  دانلود جزوه حسابداری صنعتی استاد حمید حسینی نژاد

  320 بازدید

  http://yon.ir/irIH2 کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه حسابداری صنعتی استاد حمید حسینی نژاد موسسه نگاره ویژه ارشد می باشد که با فرمت pdf در 114 صفحه تهیه و تدوین گردیده است. حسابداری صنعتی از مهمترین حوزه های آزمون کارشناسی ارشد رشته حسابداری محسوب شده و نقش بسزایی در موفقیت داوطلبان ورود به دوره کارشناسی ارشد ایفا می کند. برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  دانلود جزوه آسیب شناسی ورزشی دکتر هومن مینونژاد

  149 بازدید

  http://yon.ir/vQ3ML دانشجویان و کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه جزوه آسیب شناسی ورزشی دکتر هومن مینونژاد مجموعه کارشناسی ارشد تربیت بدنی می باشد که با فرمت pdf با کیفیت عالی در 430 صفحه تهیه و تنظیم گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  دانلود جزوه کتاب درک و بیان معماری دکتر مرتضی صدیق

  145 بازدید

  http://yon.ir/gA3LD دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه درک و بیان معماری دانشگاه علم و صنعت ایران بر اساس تدریس دکتر مرتضی صدیق با فرمت pdf در ۶۴ صفحه بهمراه پاورپوینت بیان معماری ۱ استاد مرتضی صدیق درحجم ۲۰ اسلاید می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  دانلود جزوه زبان تخصصی ارشد معماری دانشگاه تهران

  135 بازدید

  http://yon.ir/pFKAf دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل جزوه ی زبان تخصصی کنکور ارشد معماری دانشگاه تهران می باشد که با فرمت pdf در 28 صفحه با کیفیت متوسط آماده دانلود شده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:7

  دانلود گام به گام دوم دبستان pdf

  425 بازدید

  http://yon.ir/jzKH6 این پی دی اف آموزشی , با ۲۸۳ اسلاید جذاب و قابل ویرایش و تهیه و تنظیم شده است.با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و با کیفیتی بالا و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای معلمان عزیز ،دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  دانلود آزمون هوش آندره ری

  182 بازدید

  http://yon.ir/nNxW9 شما کاربران گرامی می توانید در این بخش ،راهنمای آزمون هوش آندره ری(مجموعه کامل) را از سایت سن فایل دریافت نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  دانلود آزمون هوش کتل مقیاس 3 بهمراه کلید و تفسیر

  517 بازدید

  http://yon.ir/IVpOC این آزمون برای اندازه گیری هوش افراد بالاتر از دیپلم، دانشگاهیان و کلیۀ کسانی که به خاطر با هوش بودنشان برای تصدی بعضی مشاغل انتخاب شده اند اختصاص دارد. در تهیۀ آن تلاش بر این بوده است که تفاوتهای عمیق و ظریف  آزمودنیها آشکارشود.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  آزمون هوش کتل با فرمت ورد

  114 بازدید

  http://yon.ir/ue8DG کاربران گرامی،این فایل حاوی مطالعه کامل راهنمای آزمون هوشی آر.بی.کتل (مقیاس دو) با تفسیر و نمره گذاری ازمون می باشد که با فرمت ورد تهیه و تنظیم گردیده است.

 • 0:5

  دانلود جزوه روانشناسی رشد 1 منیژه کرباسی همراه با نمونه سوال

  1,242 بازدید

  http://yon.ir/4wazb دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل جزوه و خلاصه درس روانشناسی رشد 1 بر اساس کتاب منیژه کرباسی منبع رشته روانشناسی پیام نور در 187 اسلاید شامل دوازده فصل می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  جزوه و نکات مهم درس فلسفه علم روانشناسی بهمراه نمونه سوالات

  270 بازدید

  http://yon.ir/icCx6 دانشجویان و کاربران گرامی،محتوای این فایل شامل فلش کارت و نکات مهم و کلیدی درس فلسفه علم روانشناسی تا فصل چهارم بهمراه نمونه سوالات پرتکرار و احتمالی پایان ترم و همچنین چند دوره نمونه سوالات پایان ترم دانشگاه پیام نور می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  دانلود جزوه درس بیوشیمی 2

  213 بازدید

  http://yon.ir/Msg6g دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل جزوه جدید درس بیوشیمی 2 (ویرایش 97-98 ) می باشد که با کیفیت عالی در 86 صفحه تهیه و تدوین گردیده است.در صورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  جزوه کتاب سیستم های اجرای پروژه در صنعت ساختمان گلابچی

  68 بازدید

  http://yon.ir/6510t برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  جزوه کتاب مبانی نظری تکنولوژی آموزشی دکتر هاشم فردانش

  36 بازدید

  http://yon.ir/3JZNN دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل خلاصه کتاب مبانی نظری تکنولوژی آموزشی دکتر هاشم فردانش می باشد که با فرمت پاورپوینت و پی دی اف در 198 اسلاید تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  جزوه فیزیولوژی ورزشی

  89 بازدید

  http://yon.ir/zchaC دانشجویان و کاربران گرامی ،در این بخش جزوه فیزیولوژی ورزشی خلاصه نویسی شده از چند منبع مهم توسط رتبه1 گرایش های فیزیولوژی ورزشی،آسیب شناسی ورزشی،رفتار حرکتی،مدیریت ورزشی وبیومکانیک ورزشی در قالب فایل pdf در 53 صفحه آماده دانلود گردیده است.در صورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  دانلود جزوه درس حقوق اداری 2 بهمراه نمونه سوالات امتحانی

  292 بازدید

  http://yon.ir/jVrqF دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل کامل ترین جزوه درس حقوق اداری (2 ) حاوی فلش کارت و نکات مهم بهمراه نمونه سوالات درس حقوق اداری (2 ) با پاسخنامه شامل تمامی ادوار گذشته دانشگاه پیام نور می باشد که با فرمت pdf در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  دانلود جزوه فیزیک پزشکی در قالب فایل ورد

  102 بازدید

  http://yon.ir/JhsQP دانشجویان عزیز در این پست، جزوه فیزیک پزشکی در قالب فایل ورد در 67 صفحه آماده دانلود گردیده است.در صورت نیاز می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  جزوه طراحی سازه های بتنی دکتر حسین زاده اصل

  106 بازدید

  http://yon.ir/rFJ4k برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:5

  دانلود جزوه آمار ،سنجش و اندازه گیری آزمون دکتری مجموعه تربیت بدنی

  310 بازدید

  http://yon.ir/DPSZY کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه سنجش و اندازه گیری جهت آمادگی آزمون دکتری رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش فیریولوژی ورزشی به همراه تست ها و پاسخ تشریحی می باشد که با فرمت pdf در 309 صفحه تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  جزوه علوم تربیتی (1) جلد سوم

  61 بازدید

  http://yon.ir/KvXc2 برای دریافت فایل لطفا لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  جزوه كاربرد روانشناسی در كار، سازمان و مدیریت ساعتچی

  53 بازدید

  http://yon.ir/Jjo2v برای دریافت فایل لطفا لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  دانلود جزوه نکات کلیدی و سوالات متون فقه

  120 بازدید

  http://yon.ir/sQUlF کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه فایل جزوه نکات کلیدی بهمراه سوالات مهم کارشناسی ارشد سراسری درس متون فقه می باشد که در قالب فایل pdf در حجم 101صفحه تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  جزوه کتاب اخلاق حرفه ای در مدیریت با رویکرد اسلامی قراملکی

  193 بازدید

  http://yon.ir/9tOQf دانشجویان و کاربران گرامی،محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب اخلاق حرفه ای در مدیریت با رویکرد اسلامی احمد فرامرز قراملکی رشته مدیریت دولتی پیام نور می باشد برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  خلاصه درس آسیب شناسی روانی کودک و نوجوان

  210 بازدید

  http://yon.ir/vvSx5 دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این کامل ترین جزوه درس روانشناسی مرضی کودک( آسیب شناسی روانی کودک و نوجوان) می باشد که با فرمت pdf ،ppt، word در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.در صورت تمایل می توانید این مجموعه کامل را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  خلاصه درس مبانی شیمی پلیمر ppt

  150 بازدید

  http://yon.ir/d8B34 دانشجویان و کاربران گرامی، محتوای این فایل شامل پاورپوینت درس مبانی شیمی پلیمر بر اساس کتاب مبانی شیمی پلیمر احمد میر شکرایی می باشد که با فرمت ppt و در 208 اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  جزوه کتاب علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی سید احمد هاشمیان

  197 بازدید

  http://yon.ir/Xw9fG دانشجویان و کاربران گرامی ، محتوای این فایل شامل جزوه کتاب علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی سید احمد هاشمیان در قالب pdf با کیفیت عالی در 174 صفحه شامل تشریح دروس به صورت نکته به نکته، تست های پر تکرار و آزمون های مروری بهمراه جزوه نکات مهم و کلیدی علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی هاشمیان در 32 صفحه می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:3

  خلاصه درس آسیب شناسی روانی بهمراه سوالات -وزارت بهداشت

  99 بازدید

  http://yon.ir/jGkye کاربران گرامی ، محتوای این فایل شامل جزوه آسیب شناسی روانی 1 بهمراه مجموعه سوالات آسیب شناسی روانی وزارت بهداشت با پاسخ تشریحی و نکات کلیدی ویژه ازمون کارشناسی ارشد و دکترای وزارت بهداشت می باشد که در قالب فایل pdf در 86 صفحه تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  تست های تالیفی و نمونه سوالات مطالعات تطبيقی مديريت منابع انسانی با پاسخنامه

  120 بازدید

  http://yon.ir/E0yOv شما کاربران گرامی می توانید در این بخش ،نمونه سوالات مطالعات تطبيقی مديريت منابع انسانی با پاسخنامه را از سایت سن فایل دریافت نمایید.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  دانلود جزوه روانشناسی شناختی رابرت استرنبرگ ترجمه دکتر سیدکمال خرازی ،

  668 بازدید

  http://yon.ir/LCO0M دانشجویان و کاربران گرامی ، محتوای این فایل شامل جزوه روانشناسی شناختی نوشته رابرت استرنبرگ ترجمه دکتر سید کمال خرازی ، دکتر الهه حجازی می باشد که طبق لیست حذفیات فصل های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 9 و 10 برای دانشجویان مقطع کارشناسی و فصل 11 برای دانشجویان مقطع ارشد رشته روانشناسی مطالعه شود.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.

 • 0:4

  دانلود جزوه و سوالات کتاب مدیریت تطبیقی تالیف دکتر سید مهدی الوانی

  181 بازدید

  http://yon.ir/5CtYL دانشجویان و کاربران گرامی ، محتوای این فایل شامل کامل ترین جزوه و سوالات کتاب مدیریت تطبیقی تالیف دکتر سید مهدی الوانی و سیمین سلطانی عربشاهی از انتشارات دانشگاه پیام نور، مناسب برای دانشجویان رشته مدیریت دولتی کد رشته 1218044 می باشد که در قالب فایل pdf ppt ,word تهیه و تدوین گردیده است.برای دریافت فایل لینک موجود در متن را در مرورگر خود سرچ نمایید.