در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
قلعه گنج ویدیو‌های گزارش
بازگشت به کانال

ویدیوهای گزارش

 • حال همه ما خوب است...

  252 بازدید

  تا همین چند وقت پیش کسی قلعه گنج را نمی شناخت؛ قلعه گنجی که محرومیت روزی زندگی مردمانش بود و سختی سرنوشت لحظه هایشان. این روزها اما اوضاع تفاوت کرده است. به قول مجری بخش خبری 20:30 مردم این خطه حالا به جای ماهی، ماهیگیری یاد گرفته اند. ویدیویی که در ادامه می بینید سرنوشت این روزهای مردمی که به دور از هر گروه بندی سیاسی خواستند و توانستند و حالا زندگی خوب دارند. جوری که گذشته شان را فراموش کرده اند. اخبار این خطه از جنوب کرمان را در سایت خبری تحلیلی http://ghalehganjnews.ir/ بخوانید.

 • بازدید خبرنگاران خارجی از قلعه گنج

  296 بازدید

  هفته پیش خبرنگاران رسانه های خارجی به قلعه گنج رفتند و از فعالیت های بنیاد مستضعفان در این شهرستان بازدید کردند. در ادامه فیلمی از حضور این خبرنگاران و بازدید آن ها از بزداری های مورسیا را شاهد خواهید بود.

 • مسابقه نقاشی کودکان در هتل کپری قلعه گنج

  848 بازدید

  اینجا هتل کپری قلعه گنج است و کودکان قلعه گنجی آمده اند تا شاد باشند و لبخند بزنند و دنیای کوچک شان را روی کاغذ نقاشی کنند. گزارشی که می بینید از مسابقه نقاشی در نخستین هتل کپری جهان است. جایی که کودکان برای چند ساعت دنیایشان را به لبخند و شادی گره زدند و در پایان با جایزه و هدیه به خانه هایشان رفتند تا خاطره این روز در ذهنشان جاودانه شود http://ghalehganjnews.ir/ ...

 • شیرین شدن کام معاون اول رئیس جمهور از افتتاح تعمیرگاهی در شهرستان قلعه گنج

  317 بازدید

  معاون اول رئیس جمهور از شیرینی افتتاح تعمیرگاهی در قلعه گنج روایت می کند و معتقد است افتتاح این تعمیرگاه به افتتاح هزار کارخانه می ارزد.

 • گفت وگوی بخش خبری با موضوع شهرستان قلعه گنج

  266 بازدید

  ۴ درصد طرح هایی که از محل تسهیلات اشتغال زایی یارانه ای در روستا های کشور مصوب شده اجرایی شده است. مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان در بخش خبر ۲۱ گفت: در یکسال و نیم گذشته ۲ هزار و ۴۰۰ طرح با هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار به تصویب رسید که ۲ هزار و ۱۰۰ طرح از مجموعه این طرح ها به مرحله قرارداد رسیده است.

 • خداحافظی با روش های سنتی کشاورزی در قلعه گنج

  260 بازدید

  تا همین چند سال پیش کاشت و داشت و برداشت کشاورزان قلعه گنجی به روش سنتی انجام می شد. برای همین زمین ها و محصول نهایی جانی نداشتند و خشکسالی مردم را اسیر کرده بود. حالا، بنیاد علوی در اقدامی کارشناسی شده، برای کشاورزان قلعه گنجی کلاس آموزشی گذاشته و به آن ها شیوه های آبیاری و گلخانه داری نوین را آموزش می دهد. هدفش هم در بهبود عملکرد و محصول نهایی کشاورزان خلاصه می شود.

 • روایت شنیدنی دخترِ شومهری از طرح توان افزایی در روستایشان

  352 بازدید

  اینجا روستای «شومهری» است؛ جایی در جنوب استان کرمان و شهرستان قلعه گنج. روستایی که مردمانش غم نان داشتند و مشکلات شان سر به آسمان گذاشته بود. این روزها اما حال شان خوب است، حال خودشان و دل شان و حال سفره هایشان. چون طرح«توان افزایی» را باور کردند و زندگی شان را به توانمندشدن گره زدند. حالا دختر شومهری، با هیجانی که صدایش را می لرزاند از طرح توان افزایی می گوید... توان افزایی یعنی... برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای قلعه گنج به http://ghalehganjnews.ir/ مراجعه کنید.

 • زن قلعه گنجی از سوزن دوزی می گوید و مصائب و شیرینی هایش

  4,327 بازدید

  کافی است چند لحظه کنارش بنشینی و خیره شوی به هنر دستانش. صبر نمی کند. نه خودش، نه دستانش. پشت سر هم، بدون وقفه نخ را از تاروپود سیاه و سپید ششتاری خام رد می کند و می شمارد. یک، دو، سه... آن وقت است که طرح دلخواهش را روی پارچه می بیند و نفسی به آسودگی می کشد که درست شد، تمامش کردم... او هنرمند است. بانویی اهل قلعه گنج کرمان. بانویی که دلگرم سوزن دوزی و کسب روزی از این راه است. http://ghalehganjnews

 • عزاداری به سبک مردم تمگران قلعه گنج

  303 بازدید

  اینجا روستای تمگران قلعه گنج است. مردم این روستا عاشورا و تاسوعای امسال در کنار هم و در حسینیه ها و تکیه ها بیرق عزاداری برافراشتند و بر سر و سینه زدند. در ادامه تصاویری از این مراسم را ببینید.

 • عزاداری برای سرور و سالار شهیدان در روستای تمگران قلعه گنج

  434 بازدید

  روستای تمگران یکی از روستاهای شهرستان قلعه گنج است. اهالی بومی تمگران که در انجام مراسم مذهبی، پیشینه ای طولانی دارند، امسال هم در مساجد و حسینیه ها به یاد شهدای دشت کربلا، بر سر وسینه خود زدند. در ادامه تصاویری از مراسم را شاهد خواهد بود. برای آگاهی از اخبار و اطلاعات شهرستان قلعه گنج، http://ghalehganjnews.ir/ را دنبال کنید.

 • مراسم سینه‌زنی مردم محله چیل آباد قلعه‌گنج

  293 بازدید

  «چیل‌آباد» یکی از محله‌های مهم قلعه‌گنج شهرستان الگوی اقتصاد مقاومتی است. مردم این محله در عزای سرو و سالار شهیدان حضوری چشمگیر داشتند و با برگزاری مراسم‌های محلی و آیین‌های سنتی مذهبی خود، به شهدای دشت کربلا، عرض ارادت کردند. در این ویدئو، قسمتی از مراسم عزاداری مردم این محله را شاهد خواهید بود. برای آگاهی از آخرین اخبار و رویدادهای شهرستان قلعه‌گنج از سایت تحلیلی خبری http://ghalehganjnews.ir/ بازدید کنید.

 • برای برطرف نمودن مشکلات در «قلعه گنج» مردم خودشان به میدان آمدند

  370 بازدید

  طرح توان افزایی یکی از اقدامات مهم بنیاد علوی در توانمندسازی مردم روستاهای مختلف در شهرستان «قلعه گنج» است که درحقیقت با آموزش روستائیان طرز اداره درست سرمایه های محلی و هدایت آنها برای مصرف به بهترین شکل ممکن را به آنها آموخته است. در ادامه صحبت های یکی از سرگروه های این طرح در روستای «شمس آباد چهلمنی» را با هم می بینیم.

 • بازدید مهندس سعیدی کیا از طرح توان افزایی

  150 بازدید

  مهندس سعیدی کیا سفر خود به قلعه گنج را با بازدید از طرح توان افزایی روستایی چهلمنی روستای به پایان برد. آخرین اخبار شهرستان قلعه گنج را در http://ghalehganjnews.ir/ دنیال کنید.

 • آغاز به کار خط تولید کارخانه شیر پاک قلعه گنج

  283 بازدید

  خط تولید کارخانه شیر پاک قلعه گنج با حضور مهندس سعیدی کیا راه اندازی شد.

 • بازدید رئیس بنیاد مستضعفان از نیروگاه خورشیدی قلعه گنج

  518 بازدید

  محمدسعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان از نخستین نیروگاه خورشیدی قلعه گنج که ظرفیت تولید یک مگاوات برق را دارد، بازدید کرد. برای آگاهی از آخرین خبرهای شهرستان قلعه گنج http://ghalehganjnews.ir/ را ببینید.

 • روایت دختر ورزشکار قلعه گنجی از مشکلات

  394 بازدید

  رپیس بنیاد مستضعفان در هفته دولت به قلعه گنج رفت تا به وعده دیدار هر ماه خود با مردم قلعه گنج وفادار بماند. در این سفر بسیاری از طرح های این شهرستان به بهره برداری رسیدند. دختر ورزشکار قلعه گنج در این ویدپو از مشکلات و خواسته هایشان برای محمد سعیدی کیا روایت می کند. برای آگاهی از آخرین خبرهای شهرستان قلعه گنج به http://ghalehganjnews.ir/ مراجعه کنید.

 • روایتی از کشیت، بهشتی در دل کویر کرمان

  5,004 بازدید

  چشمه های آب، کوه ها و ارتفاعات بی بدیل و بافت سنتی کویری در روستای کشیت باعث شده که گردشگران زیادی برای تماشای زیبایی ها به این روستا بیایند. کشیت یکی از روستاهای شهرستان قلعه گنج است در جنوبی ترین نقطه کرمان. در دل کویر با مردمانی خونگرم و دوست داشتنی که دارد گام های نخستش را در جذب توریست بر می دارد. برای آگاهی از آخرین اخبار شهرستان قلع گنج به http://ghalehganjnews.ir/ مراجعه کنید.

 • فصل خرماچینی در قلعه گنج

  4,034 بازدید

  باغدار قلعه گنجی از دوست داشتنی هایش روایت می کند، از خرما چینی، از تلخی ها و سختی ها و شیرینی های فصل چیدن خرما. بخشی از مردم قلعه گنج از چیدن و فروش خرما امرار معاش می کنند و از زندگی شان راضی به نظر می رسند. برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات شهرستان قلعه گنج، می توانید به http://ghalehganjnews.ir/ مراجعه کنید.