در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
فیلم آموزش وردپرس ویدیو‌های آموزش وردپرس
بازگشت به کانال

ویدیوهای آموزش وردپرس

 • آموزش وردپرس قسمت آخر SEO و مقایسه drupal و جومولا و وردپرس

  511 بازدید

  خب به آخرین قسمت آموزش وردپرس رسیدیم. در اینجا به صورت مختصر به معرفی google webmaster و google analytic و sitemap آموزش می دهیم. مقایسه جومولا و وردپرس و dropal می پردازیم . برای آموزش های بیشتر ما به وبسایت های ما : www.z97.ir www.site-tehran.ir مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۵۱ درون ریزی و برون بری export import

  69 بازدید

  در ایتجا به آموزش انتقال محتوای سایت از یک دامنه به دامنه دیگر آموزش می دهیم . با این کار به راحتی می توان تمامی سایت را از فهرست ها تا پست و نوشته ها که محتوای سایت هستند نه ظاهر سایت ( قالب ظاهر سایت است ) می توان انتقال داد بدون این که حجم بالایی از دیتا را دانلود و آپلود کنید. از این روش برای انتقال داده از جومولا به وردپرس و برعکس هم قابل انجام است. برای اطلاعات بیشتر به www.site-tehran.ir مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۵۰ رفع خطای نصب افزونه و پوسته قالب

  157 بازدید

  آموزش رفع ایراد اپدیت و نصب پوسته جدید. حل مشکل صفحه سفید کامل در وردپرس. رفع خطای نصب افزونه خراب. بررسی نحوه جلوگیری از نصب افزونه و قالب خراب. برای آموزش بیشتر و حل مشکلات خود به سایت www.site-tehran.ir مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۴۹ امنیت و محدود کردن login کردن

  107 بازدید

  در این قسمت آموزش نحوه جلوگیری از brute force شدن سایت و ورود غیر مجاز به پنل وردپرس را با افزونه های امنیتی وردپرس ... برای اطلاعات بیشتر ویدیو را مشاهده کنید و فیلم را ببینید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۴۸ آپدیت کردن wordpress به روزرسانی

  124 بازدید

  آموزش به روزرسانی افزونه ها و سایت وردپرس بسیار مهم است . برای نظر دادن و آموزش بیشتر به سایت www.site-tehran.ir قسمت آموزش وردپرس سر بزنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۴۷ فایل های index سایت در هاست

  118 بازدید

  در این قسمت با فایل های بک اند سایت آشنا می شویم همان فایل هایی که سایت بر پایه آن ها بالا می آید و در cpanel یا همان هاست شما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت www.site-tehran.ir مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۴۶ رفع مشکل فنی وردپرس

  166 بازدید

  در این ویدیو به آموزش رفع مشکلات فنی به صورت کلی و رفع دیباگ و مشکلات وردپرس. در این بخش به صورت کلی قسمت های فنی و برنامه ای و wp-config و ... به شما آموزش داده می شود. برای اطلاعات و سوالات بیشتر به سایت www.site-tehran.ir مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۴۵ نمایش و ویرایش نظرات

  117 بازدید

  فیلم کامل نمایش و تایید کامنت ها و نظرات وردپرس. با ویرایش نظرات و پاسخ کامنت ها و حذف لینک های اسپم آن. برای طرح سوالات بیشتر از قسمت نظرات سایت www.site-tehran.ir استفاده کنید.

 • فیلم آموزش کامل وردپرس قسمت ۴۴ گفتگو تنظیمات نظرات

  143 بازدید

  آموزش وردپرس تنظیم قسمت نظرات. چگونه نظرات لینک دار را غیر فعال کنید . و آموزش نحوه تغییر داشتن باز کردن نظرات و بستن نظرات وردپرس. برای ارسال سوالات به www.site-tehran.ir مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۴۳ تغییر شکل آدرس نوشته ها و برگه

  157 بازدید

  وردپرس چندین شکل مختلف برای نمایش پست ها دارد و حتی برگه ها نیز ساختار لینک مختلفی دارند و می توان آن را به صورت دلخواه تغییر داد. در قسمت زیر نحوه تغییر شکل این لینک ها و url سایت را نشان می دهیم برای ثبت نظر و ارسال سوال می توانید به وبسایت www.site-tehran.ir مراجعه کنید.

 • آموزش تنظیمات وردپرس قسمت ۴۲ تنظیمات خواندن و نوشتن

  166 بازدید

  در این ویدیو آموزش نحوه تنطیمات نوشتن خواندن و ساختار لینک وردپرس را آموزش می دهیم. برای پاسخ دهی به سوالات به آدرس www.z97.ir سر بزنید.

 • آموزش wordpress قسمت ۴1 محدود کردن کاربران - نقش ها

  146 بازدید

  در آموزش این وردپرس به بررسی نقش های کاربران و دسترسی یوزر ها می پردازیم. با محدود کردن کاربران به نسبت به role آن ها به صورت نویسنده ادیتور و ادمین و ... برای طرح سوالات بیشتر در www.z97.ir سوالات خود را بپرسید. حتما در قسمت مربوط به هر ویدیو سوال را بپرسید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۴۰ ساخت کاربر جدید wordpress

  162 بازدید

  در آموزش این قسمت یک کاربر جدید مثلا امیر درست می کنیم و دسترسی او را به عنوان نویسنده ویرایشگر یا ... قرار می دهیم. لطفا در صورت سوال از وبسایت www.z97.ir سوال کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۳۹ قرار دادن عکس پروفایل از gravatar

  266 بازدید

  قرار دادن عکس از گراواتار در پروفایل وردپرس برای قرار دادن عکس در قسمت نظر دهی و استفاده از این عکس در تمام سایت ها از جمله سایت های وردپرسی . یعنی تمام نظراتی که با ایمیل گراواتار بنویسید عکس شما نیز گذاشته می شود. برای اطلاعات بیشتر به وبسایت www.z97.ir وارد شوید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۳۸ پروفایل پنل ادمین وردپرس

  192 بازدید

  آموزش قسمت کاربری وردپرس و فعال کردن و غیر فعال کردن قسمت های مختلف وردپرس در پنل پیشخوان وردپرس. برای تغییر رنگ بندی و طاهر پیشخوان و پنال وردپرس فیلم زیر را مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر به www.z97.ir مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۳۷ هشدار استفاده از افزونه

  104 بازدید

  در استفاده از افزونه زیاده روی نکنید و هر پلاگین را الزاما دانلود نکنید. برای اطلاعات بیشتر به www.z97.ir مراجعه کنید.

 • فیلم آموزشی وردپرس قسمت ۳۶ افزونه اشتراک گذاری

  154 بازدید

  افزونه اشتراک گذاری یا همان AddThis social bookmarking widgets که یک پلاگین اشتراک گذاری در وردپرس است تا مطالب و پست ها را به اشتراک بگذارد.

 • فیلم آموزش وردپرس قسمت ۳۵ ساخت فرم نظر خواهی و پیام

  204 بازدید

  با افزونه Grunion Contact Form یک فرم ساده و قسمت نظر خواهی برای سایت درست می کنیم. این افزونه برای ایجاد فورم نظر خواهی یا ثبت اطلاعات کاربران سایت و بازدیدکنندگان مناسب است

 • آموزش وردپرس قسمت ۳۴ آموزش افزونه و plug in

  162 بازدید

  آموزش نصب افزونه در وردپرس. آموزش افزونه های فیلتر کانت های سپم و افزونه های رایگان وردپرس. برای فیلم های آموزشی بیشتر به وبسایت www.z97.ir سر بزنید.

 • فیلم آموزش wordpress قسمت ۳۳ قالب ریسپانسیو پوسته

  168 بازدید

  تفاوت نمایش بین نمایشگر های مبایل و تبلت و کامپیوتر و آموزش نحوه یافتن آن در بین قالب های وردپرس. برای اطلاعات بیشتر به www.z97.ir مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۳۲ نصب دستی قالب پوسته

  179 بازدید

  برای آموزش بیشتی به وبسایت www.z97.ir مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۳۱ نصب قالب وردپرس رایگان

  733 بازدید

  قالب وردپرس همان ساختار ظاهری و شکلی سایت است پس با تغییر قالب و نصب پوسته دیگری می توانید ظاهر سایت را تغییر داده و وب سایت را به کلی عوض کنید جالب ترین قسمت تغییر قالب رایگان بودنش است. برای آموزش تغییر پوسته یا همان قالب به ویدو های آموزشی کاملا رایگان ما توجه کنید : www.z97.ir

 • آموزش وردپرس قسمت 30 فرق وبلاگ و وب سایت

  399 بازدید

  ساخت صفحه front page یا صفحه آغازین سایت که به آن برگه ایستا نیز می گویند در ویدیو بالا به صورت کامل توضیح داده شده است. صفحه نخست در وردپرس در اصل تفاوت بین یک وبلاگ و یک وبسایت است برای اطلاعات بیشتر به ویدو های آموزشی ما در www.z97.ir مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۲۹ ابزارک های وردپرس ( widgets )

  267 بازدید

  قالب های وردپرس بخشی به عنوان ابزارک ها یا همان widgets به انگلیسی دارند که در واقع ویژگی هایی به سایت اضافه می کند همانند sidebar که نوار وظیفه کنار سایت و فوتر که در پایین ترین قسمت سایت است اضافه می شود. برای آشنایی بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۲۸ ساخت فهرست یا منو وردپرس

  345 بازدید

  آموزش ساخت menu در وردپس یا همان فهرست وردپرس نحوه ساختن آن و ویرایش و اضافه کردن صفحات یا پست ها به منو نمایش فهرست در بالای صفحه و پست های سایت. با آموزش های بیشتر ما در وردپرس همراه شوید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۲۷ پس زمینه قالب theme header

  247 بازدید

  آموزش قرار دادن پس زمینه در قالب وردپرس یا همان header در theme

 • آموزش وردپرس قسمت 26 ویرایش قالب وردپرس Costumize

  490 بازدید

  آموزش شخصی سازی و ویرایش پوسته و قالب وردپرس را در این ویدو آموزش داده ایم. امیدوارم توضیحات کامل و کافی باشد. برای تغییر قالب می توانید از منو costimize وارد قالب شوید و تغییرات خود را اعمال کنید. برای اطلاعات بیشتر به سایت طراحی سایت ما سر بزنید.

 • آموزش وردپرس قسمت ۲۵ تغییر قالب یا پوسته وردپرس

  396 بازدید

  با تغییر قالب وردپرس تمام ظاهر صفحات تغییر می کند و با چند کلیک این اتفاق می افتد بدون ایم که نوشته ها تغییر کند و دسته بندی های شما از بین برود در این آموزش به مقدمه تغییر پوسته وردپرس ( theme) اختصاص داده ایم.

 • آموزش وردپرس قسمت ۲۴ Media و پنل مدیریت عکس ها و فیلم ها

  300 بازدید

  در این قسمت از آموزش وردپرس به مبحث مدیریت سایز عکس ها در وردپس و نحوه مدیریت صفحه اصلی رسانه و عکس ها و فیلم ها اختصاص دادیم. برای طراحی سایت به www.z97.ir مراجعه کنید.

 • آموزش وردپرس قسمت 23 آموزش کامل پنل نوشته و صفحات مدیریت

  334 بازدید

  داشتن مهارت کافی در مدیریت نوشته ها و صفحات وردپرس و آموزش کار کردن با حجم صفحات زیاد نیازمند دانستن کامل کار با پنل صفحات index مدیریت نوشته ها و دسته ها است در این آموزش این مبحث به صورت کامل توضیح داده شده است.

 • آموزش وردپرس قسمت 22 ادامه آموزش page Attributes

  225 بازدید

  در این آموزش به ادامه مبحث Page Attributes و زیر هم قرار دادن و زیر مجموعه کردن صفحات وب در منو فهرست می پردازیم. برای طراحی و آموزش رایگان سایت به سایت ما سر بزنید.

 • آموطش وردپرس قسمت 21 ویژگی های صفحه page Attributes

  261 بازدید

  برای آموزش بیشتر طراحی سایت به www.z97.ir مراجعه کنید.