در حال بارگذاری
روزنامه هفت صبح ویدیو‌های دیدنی ها
بازگشت به کانال

ویدیوهای دیدنی ها

 • داعوای دختر و پسری

  9,380 بازدید

  به دلیل منطقی دختربچه توجه کنید ! . (صدای ویدئو را باز کنید) دختر : - اگه من گفتم بله ، پس بله! ، اگه بگم نه ، اونوقت نه! پسر بعد از شنیدن در مقابل این منطق محکم: نههههههههههههه !!!

 • ماساژ گربه ای

  2,132 بازدید

 • 0:7

  ماجراجویی پیرمرد با قطار

  2,675 بازدید

  ویدئوی ایستادن یک پیرمرد روی خط آهن در مقابل قطار در حال حرکت تا آخرین لحظه نزدیک شدن قطار ، هزاران بازدید کننده در شبکه های اجتماعی داشت. العالم با انتشار این ویدئو نوشته است : شجاعت، حماقت یا توانمندی در برابر قطار!

 • شیطنت بامزه نردبانی

  2,174 بازدید

  این ویدئو شیطنت ساده اما بامزه ای است که در یک خانه سنتی با موبایل گرفته شده است و جزء پرطرفدارهای شبکه های اجتماعی است. برای تغییر ذائقه ببینید و تعطیلات آخر هفته خوبی را شروع کنید.

 • لحظه زیر گرفته شدن یک عابر در پیاده رو!

  2,812 بازدید

  این ویدئوی کوتاه که توسط شبکه ABC آمریکا پخش شده ، لحظه زیر گرفته شدن یک عابر پیاده را توسط یک خودرو شاسی بلند نشان می دهد . البته نگران نباشید ؛ چون به طرز عجیبی مرد جوان جز چند جراحت جزئی آسیبی ندیده و از زیر خودرو سالم بیرون می آید!

 • جابه جا کردن تایرهای خودرو در حال حرکت!

  2,295 بازدید

  یکی از سرگرمی های خطرناک جوانان کشورهای حاشیه خلیج فارس، انجام حرکات نمایشی عجیب با خودرو و از جمله رانندگی بر روی دو چرخ در مسیرهای طولانی است. در این ویدیو که العالم آن را منتشر کرده است چند جوان عربستانی تایرهای جلو و عقب یک خودرو را در حال حرکت با هم جا به جا می کنند.

 • لذت طبیعت گردی پدر و پسر

  1,856 بازدید

  این ویدئو که فقط در یوتیوب در چهار روز گذشته سه میلیون بیننده داشته ماجرای ساده ای دارد . پدری پسر کوچکش را به طبیعت گردی برده و با یک دوربین سلفی ویدئو می گیرد. خنده های کودک پس از پرپر شدن قاصدک لبخند را بر صورت میلیون ها نفر آورده است . ببینید.

 • ویدئو / طنز تلخ مهران مدیری درمورد فرار خاوری به کانادا

  4,415 بازدید

  بیست و چهارمین قسمت سریال "درحاشیه" فرار خاوری (مدیر عامل بانک ملی) از طریق فرودگاه به کانادا را دستمایه طنز قرار داد و هزینه فرار رسمی از طریق فرودگاه را ۳۰۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد!

 • ذوق زدگی کودک از مرغ تخم رنگی گذار!

  4,784 بازدید

  ویدئویی دیدنی از ذوق زدگی نوزاد که در دنیای کودکانه اش مرغ تخم رنگی گذار حتما قابل باور است .

 • لالایی خواندن بنیامین برای بارانا در کلاه قرمزی

  70,116 بازدید

  بنیامین بهادری که به همراه دخترش بارانا مهمان برنامه «کلاه قرمزی» بود ، در پایان این برنامه برای خواباندن دخترش و عروسک ها لالایی خواند.

 • حرف های سیاسی «دیبی» در برنامه کلاه قرمزی: همه چی ارزون

  21,465 بازدید

  خبرآنلاین با انتشار بخشی از برنامه امشب کلاه قرمزی نوشت : دست اندرکاران مجموعه کلاه قرمزی در بخشی از چهارمین قسمت این برنامه، اشاره ای به کاهش قیمت ها و به خصوص ارزانی مرغ کردند؛ البته از زبان عروسکی که برعکس حرف می زند!

 • فرود هواپیما با یک بال!

  2,241 بازدید

  در این ویدئو ، خلبان هواپیمای نمایشی به دنبال از دادن یک بال هواپیمای خود با مهارت و خونسردی هواپیما را در مقابل چشم صدها تماشاگر بامهارت به زمین نشاند.

 • وقتی آقای مجری "عسل" جیگر می شود!

  12,914 بازدید

  دومین قسمت از برنامه پرطرفدار کلاه قرمزی هم دیشب پخش شد . با هم قسمتی از این قسمت را را می بینیم که جیگر به دنبال "رفیق فابریک" است و آقای مجری رفیق فابریک جیگر می شود و اجازه می دهد جیگر "عسلم" صدایش بزند!

 • جرمی کلارکسون در محاصره خبرنگاران

  1,404 بازدید

  این ویدئو لحظات سخت زندگی عادی یک سوپر استار را نشان می دهد. جرمی کلارکسون که اکنون باید او را مجری سابق مستند تلویزیونی " تخت گاز" دانست ، اینگونه در محاصره خبرنگاران است و حتی برای یک دوچرخه سواری ساده باید از دست خبرنگاران زیادی فرار کند . رسانه ها و طرفداران بیشمار حرمی و مستند تلویزیونی تخت گاز حالا منتظر واکنش یا تصمیم کلارکسون هستند. البته همه منتظر عکس العمل دو مجری دیگر برنامه تخت گاز هس

 • نجات سرباز از گاف بزرگ

  2,663 بازدید

  در این ویدئو سرباز چینی نمی تواند نارنجک را پرتاب کند و در یک لحظه افسر مافوقش با واکنش سریع جانش را نجات می دهد. جالب اینکه بعد از اتفاق افسر مافوق فقط لبخند می زند و دستی به پشت سرباز کارنابلد می زند . اگر طنازی ایرانی را داشت حتما می گفت : ببینید با کی ها شدیم یک میلیارد نفر !

 • شیطنت های پدرانه !

  2,089 بازدید

  این ویدئو در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و مربوط به زمانی است که یک پدر با فرزند نوزادش تنها شده و کودک درونش فعال شده است. در این فیلم، یک پدر فرزند نوزادش را درحالیکه خواب است درون کامیون کنترل از راه دور قرار می دهد

 • چالش تنظیم باک بنزین!

  1,878 بازدید

  بعضی وقت ها مسائل پیش پاافتاده چالش واقعی می شوند. مثل این ویدئو که راننده برای تنظیم باک ماشین در پمپ بنزین مشکل دارد!

 • تلاش موفقیت آمیز نوزاد 50 روزه برای سلام کردن

  5,263 بازدید

  این ویدئو که تلاش عجیب و البته موفقیت آمیز یک نوزاد هفت هفته ای برای گفتن کلمه سلام را نشان می دهد، جز پربیننده ترین ویدئو ها در شبکه های اجتماعی و بخش های سرگرمی رسانه های بین المللی است. ببینید و از این تلاش معصومانه انرژی بگیرید.

 • تاکسی زرهی آبی-خاکی در سن پیترزبورگ!

  1,204 بازدید

  اهالی شهر سن پیترزبورگ روسیه می توانند با یک خودرو زرهی آبی-خاکی که از آن به عنوان تاکسی استفاده می شود، به سر کار خود بروند! به گزارش العالم، یاین خودرو می تواند تا 100 کیلومتر در ساعت سرعت بگیرد؛ و در ساعات ترافیک و یا هنگامی بسته بودن پل های شهر برای عبور کشتی ها از رودخانه می تواند از داخل رودخانه حرکت کند.