در حال بارگذاری

ویدیوهای حوداث

 • مسافران بد شانس

  3,015 بازدید

  این تصاویر را دوربین مداربسته یک اتوبوس شهری از لحظات سقوط یک زن و مرد کره ای به داخل فاضلاب شهری ثبت کرده است. بعد از چند دقیقه این دو نفر سالم اما شوکه از اتفاق توسط آتش نشان ها نجات داده می شوند.

 • سقوط هواپیما در تایوان

  6,987 بازدید

  هواپیمای ترانس آسیا، صبح امروز (چهارشنبه 15 بهمن 93) با برخورد به دیواره یک پل در نزدیکی تایپه، پایتخت تایوان به داخل رودخانه سقوط کرد. این فیلم که با دوربین های متصل به داشبورد گرفته شده است، لحظه آخر سقوط این هواپیما را نشان می دهد. این هواپیما 58 سرنشین داشته و مرگ دست کم 16 نفر تایید شده است.

 • تصادف از نوع سوم! وقتی خم به ابروی مقصر نمی آید

  3,375 بازدید

  این ویدیو، ابتدای بهمن امسال (1393) در شبکه های اجتماعی دست به دست شد ولی زمان و مکان دقیق وقوع آن مشخص نیست. واکنش عجیب راننده مقصر که عکس العملی نسبت به حادثه نشان نمی دهد، بیش از خود اتفاق شگفت آور است.

 • برخورد وحشتناک خودرو با عابر در شهر آمل

  3,634 بازدید

  به گزارش سفیرهراز، ساعت 12:30 چهارشنبه گذشته (17 دی 1393)، خودرویی به علت سرعت بالا و سبقت از راست، از خیابان منحرف شده و با عابری که در حال خالی کردن زباله بود برخورد کرد و متاسفانه منجر به صدمه جدی به وی شد. این برخورد در تقاطع کوچه جهاد با خیابان امام خمینی آمل رخ داده است.

 • لحظه مرگ گروگانگیر در پاریس

  2,100 بازدید

  شبکه العالم، فیلمی از لحظه حمله پلیس به فروشگاهی در پاریس برای آزادی گروگان ها را منتشر کرد. در این فیلم لحظه کشته شدن گروگانگیر ثبت شده است.