در حال بارگذاری
آلینداس ویدیو‌های خانه هوشمند
بازگشت به کانال

ویدیوهای خانه هوشمند

 • تنظیم و کنترل تمام تجهیزات گرمایشی منزل با گوشی همراه

  203 بازدید

  (اولین مرجع تخصصی آموزش و فروش قطعات صنعتی در ایران) www.ALINDAS.com ایدی کانال تلگرام ALINDAS@ ایدی اینستاگرام ALINDAS.online@ با ما همراه باشید.

 • iNLES ، خانه و زندگی شما رو دوست داشتنی می کند

  209 بازدید

  برند الکو، سیستم مدیریت خانه های هوشمند به نام iNELS را معرفی کرده است. با iNELS می توانید کنترل خانه خود را به دست بگیرید. تنها با استفاده از یک صفحه کلید می توانید امنیت خانه خود را تامین کنید،روشنایی، دما در اتاق های مختلف، برق دار یا بی برق کردن پریزها را کنترل کند و حتی فرامین صوتی شما را بشنود و به آن ها عمل کند. با iNELS به معنای واقعی کلمه کنترل خانه و زندگی خود را به دست بگیرید.

 • تغییر رنگ بندی منزل شما در تلفن همراه تان

  192 بازدید

  نور زندگی خود را با #الکو تغییر دهید برای این کار کافی است خانه خود را با الکو هوشمند کنید و با نصب اپلیکیشن iNLES کنترل نور خانه خود را به دست بگیرید. (اولین مرجع تخصصی آموزش و فروش قطعات صنعتی در ایران) www.ALINDAS.com ایدی کانال تلگرام ALINDAS@ ایدی اینستاگرام ALINDAS.online@ با ما همراه باشید.

 • کنترل دمای خانه از راه دور با گوشی هوشمند

  458 بازدید

  در این ویدیو شما می بینید که تجهیزات برند INLES چگونه می توان دمای خانه را از راه دور مشاهده و کنترل کرد. (اولین مرجع تخصصی آموزش و فروش قطعات صنعتی در ایران) www.ALINDAS.com ایدی کانال تلگرام ALINDAS@ ایدی اینستاگرام ALINDAS.online@ با ما همراه باشید.

 • معرفی سیستمهای صوتی وتصویری پیشرفته بخشی از خانه هوشمند

  513 بازدید

  (اولین مرجع تخصصی آموزش و فروش قطعات صنعتی در ایران) www.ALINDAS.com ایدی کانال تلگرام ALINDAS@ ایدی اینستاگرام ALINDAS.online@

 • فضای اتاقتان را باگوشی موبایلتان منقلب کنید

  161 بازدید

  با استفاده از تکنولوژی پیشرفته iNLES می توانید میزان شدت روشنایی اتاقتان را به سادگی از طریق گوشی موبایلتان تغییر دهید، برای مناسبت های مختلف سناریوهای مختلف روشنایی تعریف کنید و فضای اتاقتان را به تناسب حالتان نورآرایی کنید. (اولین مرجع تخصصی آموزش و فروش قطعات صنعتی در ایران) www.ALINDAS.com ایدی کانال تلگرام ALINDAS@ ایدی اینستاگرام ALINDAS.online@