در حال بارگذاری

ویدیوهای گزارش

 • موفقیت بین المللی دیگر برای آرتیبیشن

  283 بازدید

  موفقیت بین المللی دیگر برای آرتیبیشن نام کنفرانس آی بریج یا پل کارآفرینان ایران و آمریکا، درسال گذشته با سر و صدایی که در رسانه های اجتماعی داشت نامی آشنا برای فعالان فناوری شد. آی بریج کنفرانسی سه روزه است که در آن تمام کارآفرینان، فعالان فناوری اطلاعات، سرمایه گذاران و علاقه مندان به حوزه استارت اپ ها در ایران گرد هم می آیند.

 • ساخت و نصب مجسمه بیگ بلینگ اثر مارتین پورییر

  332 بازدید

  این هنرمند میگوید: در ساخت اشیاء داستانی نهفته است، روایتی که برای من جذاب است. از آنجا که پورییر نمیتوانست این مجسمه عظیم 400 پایی را در کارگاه خود بسازد، برای این کار از یک تیم متخصص سازنده کمک گرفت تا چشم انداز خود را تحقق بخشد. بیگ بلینگ از 8 ژانویه 2017 در میدان پارک مدیسون در نیویورک سیتی به نمایش گذاشته شده و سپس توسط انجمن هنر مردمی در فیلادلفیا به نمایش در خواهد آمد. arthibition.net

 • باز آفرینیه یکی از آثار رامبراند به وسیله پرینتر 3بعدی

  255 بازدید

  با همکاری کارشناسان موزه و یک تیم دانشمند و مهندس، 346 اثر هنری تجزیه وتحلیل شد که یکی از اثر رامبراند برای این کار انتخاب شد. یک مرد قفقازی 30 الی 40 ساله با کلاه و لباس سیاه . این پرینت سه بعدی حاوی 148 میلیون پیکسل می باشد که 5 آوریل 2016 از آن پرده برداری شد .

 • حراجی رعد 94

  425 بازدید

  سومین حراج آثار هنرهاى تجسمى خیریه رعد ٢٣ بهمن تا ٢٩ بهمن گالرى ( بازدید عموم آزاد ) ٣٠ بهمن حراج برای رزرو آثار میتوانید از طریق سایت آرتیبیشن اقدام کنید.

 • حراجی رعد 94

  142 بازدید

  تلاش شبانه روزی برای برپایی هرچه بهتر سومین حراج آثار هنرهای تجسمی خیریه رعد برای رزرو آثار میتوانید از طریق سایت آرتیبیشن اقدام کنید.

 • حراجی رعد

  85 بازدید

  آماده سازى جزئیات سومین حراج آثار خیریه #رعد برای رزرو آثار میتوانید از طریق سایت آرتیبیشن اقدام کنید.