در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
راهکارهای ارتباطی خلاق بادکوبه ویدیو‌های آگهی های فرهنگی بادکوبه
بازگشت به کانال

ویدیوهای آگهی های فرهنگی بادکوبه

 • سفر خیالی

  69 بازدید

 • عیدی برای همه

  141 بازدید

  برای گره‌های بسته، دست و دل باز باشیم. آگهی تلویزیونی کمیته امداد برای نوروز 98

 • سنگینی بارشان از دلتنگی ست

  192 بازدید

  آگهی تبلیغاتی کمیته امداد امام خمینی

 • عید قربان

  527 بازدید

  قربانی مان را با دست نیازمندان به پیشگاه خدا ببریم تیزر کمیته امداد به مناسبت عید قربان کاری از راهبردهای ارتباطی خلاق بادکوبه

 • دوربین مخفی

  1,901 بازدید

  «لبخند مهر بسته به مهر شما» کاری از راهبردهای ارتباطی خلاق بادکوبه برای کمیته امداد

 • دو نیمه زندگی

  128 بازدید

  آگهی کمیته امداد خمینی برای جشن عاطفه‌ها

 • خانه ی خود را توصیف کنید

  2,352 بازدید

  آگهی تلویزیونی «انشا: خانه ی خود را توصیف کنید» کمک کنیم تا رویاهای معصومانه شان رنگ واقعیت بگیرد.

 • نیازمندان حقیقی - کمیته امداد

  1,696 بازدید

  افراد فقیر و کم درآمدی که دچار فقر و آسیب های اجتماعی هستند باید در جامعه کمک و حمایت شوند.

 • هر کودکی آرزویی دارد که باید به آن برسد

  764 بازدید

  هر کدام از ما می توانیم به کودکان کمک کنیم به آرزوهایشان برسند. کاری از آژانس تبلیغاتی بادکوبه #کمیته_امداد

 • آگاه سازی جامعه از بیماری اتیسم

  831 بازدید

  آگاهی کامل از بیماری اتیسم و ایجاد نگاه همراه با این بیماری تمامی افراد جامعه. این آگهی در ادامه فعالیت های آژانس در زمینه مسئولیت اجتماعی (CSR) در بادکوبه ایده پردازی و اجرا شده است.

 • شب یلدای به یاد ماندنی بادکوبه

  1,451 بازدید

  ما به مناسبت شب یلدا به خانه حمایتی و آموزشی محمودآباد رفتیم. ما معتقدیم دنیا با بچه ها تبدیل به جای قشنگ تری می شود و با توسعه فرهنگی مناسب می توان آینده بهتری برای آنها ساخت.

 • بهره جای دیگر است...

  527 بازدید

  در طرح «سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت» کمیته امداد امام خمینی، عموم مردم می توانند فرآیند کمک به نیازمندان را خود انتخاب کنند و مشخص کنند سپرده آنها در چه مسیر خیرانه ای مورد استفاده قرار گیرد. مردم با شرکت در این طرح و از طریق سپرده های هر چند اندک خود می توانند کارهای بسیار بزرگی انجام دهند.

 • ندامتگاه

  1,267 بازدید

  آگهی تبلیغاتی «ندامتگاه» از کمیته امداد امام خمینی در ارتباط با کودکان بد یا بی سرپرست در جامعه در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است. این کودکان به دلیل حضور در اجتماع و وجود بزه در جامعه، ناخودآگاه به سمت خلاف کشیده شده و دچار مشکلات پیچیده ای می شوند. بنابراین باید با حمایت و توجه به این قشر از بروز مشکلات جلوگیری کرد.

 • فرزندان ما - کمیته امداد

  681 بازدید

  آگهی «فرزندان ما» سعی دارد تا با نمایش هم زمان دو قشر متفاوت از جامعه، یادآور نیازهای کودکان بی بضاعات در جامعه باشد. این قبیل کودکان بدون دخالت در سرنوشت خود دچار زندگی سختی هستند و در مقابل سایر کودکان از امکانات خوبی برخوردار نیستند و به خاطر نوع زندگی فقیرانه در جامعه دچار مشکلاتی خواهند شد.

 • بیایید با آرزوی کودکان همراه شویم

  367 بازدید

  "با هم بهش می رسیم" موسسه خیریه محک کاری از آژانس تبلیغاتی بادکوبه

 • کمپین «بهش می رسه» - مصاحبه ام بی ای نیوز

  400 بازدید

  مصاحبه سایت ام بی ای نیوز با آژانس بادکوبه و موسسه خیریه محک در خصوص كمپین "بهش میرسه"

 • صبح کودکان را زیبا کنیم - کمیته امداد

  1,252 بازدید

  آگهی تلویزیونی «صبح» کمیته امداد به منظور ایجاد حس کمک به خانواده های بی بضاعت و توجه به تغذیه کودکان در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است.

 • با ریشه هایت بمان

  692 بازدید

  مرد نگران و هراسانی در خیابان راه می رود و از دیگران درباره والدین خود می پرسد و می گوید والدینش او را رها کرده اند. مردم غالبا شگفت زده می شوند و با او جدی برخورد نمی کنند. چون وضعیت او برایشان قابل درک نیست. در پایان می بینیم که این اتفاق یک شوخی نیست و مردان و زنان جوانی وجود دارند که والدین پیر خود را برای همیشه در خیابان ها رها می کنند.

 • مادرها همیشه منتظرند - کمیته امداد

  1,450 بازدید

  یکی از دغدغه های فرهنگی جامعه، رسیدگی به والدین است. متاسفانه گاهی فرزندان در سنین بزرگ سالی توجه کمتری به والدین خود می کنند. امروزه با وجود مسائل و مشغله های متعدد، عدم توجه و تکریم والدین و فراموش کردن آن ها به یکی از دغدغه های اجتماعی کشور تبدیل شده است. آگهی "مادر" کمیته امداد با هدف یادآوری توجه به والدین در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است.

 • کودکان شبیه والدین خود رفتار می کنند - کمیته امداد

  1,027 بازدید

  «شاید نیاز است نظرتان را تغییر دهیم» کودکان رفتار با پدر و مادر را از ما می آموزند. با پدر و مادر خود مهربان باشیم. آگهی تلویزیونی "پدر و پسر" کمیته امداد تولید شده در آژانس تبلیغاتی بادکوبه "روز پدر مبارک"

 • حواسمان به کودکان اطرافمان باشد - کمیته امداد

  1,362 بازدید

  آگهی تلویزیونی "کفش ها" کمیته امداد با موضوعیت فقر در جامعه و ترویج فرهنگ کمک رسانی به این بخش از جامعه در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است. در این آگهی، کودکی با مناعت طبع بالا از خانواده ای فقیر با دغدغه کودکانه اما بزرگ نمایش داده می شود.

 • آگهی تلویزیونی عیدانه - کمیته امداد

  1,163 بازدید

  در جامعه خانواده های آبروداری زندگی می کنند که متاسفانه توانایی پرداخت هزینه های مالی خود را ندارند. آغاز سال و نو شدن ایام، فرصت مناسبی است که به یاد این افراد باشیم و از آنها دستگیری کنیم. به خصوص که این کار می تواند به ما نیز حس بسیار خوب رضایت از کمک به هم نوع را انتقال دهد. آگهی تلویزیونی "عیدانه" کمیته امداد در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است.

 • وایرال ویدئو هشدار - این همه چیز که ما دور می اندازیم

  684 بازدید

  طبق آمار، سالانه در کشور معادل غذای 15 میلیون ایرانی دور ریخته می شود. این حجم از غذای دور ریخته شده معادل نیاز بسیاری از نیازمندان کشور است. وایرال ویدئو "هشدار" کمیته امداد در فضایی کاملا مستند با هدف جلب توجه مردم به مصرف صحیح و عدم اسراف موادغذایی و توجه به افراد کم درآمد جامعه تولید شده است و در آن افراد در مقابل چالش جذابی قرار می گیرند و در انتها مخاطبین با موضوع اصلی روبه رو می شوند.

 • مادرها پدرها - گاهی خیلی زود، دیر می شود - کمیته امداد

  846 بازدید

  آگهی تلویزیونی "مادرها پدرها" با هدف نشان دادن زندگی بدون حضور پدرها و مادرها و اینکه گاهی خیلی زود دیر می شود و دیگر فرصت جبران نیست، به سفارش کمیته امداد در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ساخته و تولید شده است.

 • هدیه سال نو - کمیته امداد

  784 بازدید

  آگهی تلویزیونی "هدیه سال نو" کمیته امداد با هدف هم دردی و کمک به هم نوعان و نیازمندان و آگاهی عموم از این موضوع در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است. کارگردان: پویا بادکوبه

 • پیش از شروع - سنت های پسندیده را ترویج کنیم

  507 بازدید

  آگهی تلویزیونی "پیش از شروع" کمیته امداد امام خمینی با هدف ترویج سنت پسندیده اهدای صدقه در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ساخته و تولید شده است. در این آگهی حس صدقه دادن پیش از شروع کار و کمک به دیگرانی که از این طریق نیازهای آنها بر طرف می شود، نمایش داده شده است. آگهی های تبلیغاتی بادکوبه

 • جهان ساده است - کمیته امداد

  655 بازدید

  آگهی تلویزیونی "جهان ساده است" با هدف نشان دادن لزوم توجه به اطراف و کمک به هم نوعان ساخته شده است. در این آگهی نکات هرچند کوچک اما بزرگی به نمایش گذاشته شده است که برای زندگی اجتماعی بسیار مهم اند. آگهی های تبلیغاتی بادکوبه

 • مراقب هم نوعان خود باشیم- کمیته امداد

  794 بازدید

  آگهی تلویزیونی "جوان دونده" با هدف اطلاع رسانی درباره خانواده هایی که توان پرداخت هزینه های زندگی را ندارند و به دلیل کرامت انسانی از دیگران نیز کمک نمی گیرند؛ ساخته و پخش شده است. در این آگهی کمک به انجمن های خیریه و کمیته امداد، به منظور برطرف کردن مشکلات زندگی نیازمندان و پرداخت هزینه های مهم زندگی مانند درمان، مسکن و ازدواج، ترویج شده است. آگهی های تبلیغاتی بادکوبه

 • دخترم شیرین - کمیته امداد

  679 بازدید

  آگهی تلویزیونی "دخترم شیرین" با هدف اطلاع رسانی و نمایش مشکلات و معضلات کودکان بی یا بد سرپرست ساخته شده است. در این آگهی، زندگی کودکانی به نمایش گذاشته شده است که کودکی نمی کنند و نسبت به دیگر هم نوعان خود از خدمات اجتماعی و رفاهی و حمایت های کمتری برخوردارند. آگهی های تبلیغاتی بادکوبه

 • عروسک - کمیته امداد

  1,732 بازدید

  آگهی تلویزیونی "عروسک" با هدف اطلاع رسانی درباره سوء تغذیه کودکان زیر شش سال ایده پردازی و تولید شده است. در این آگهی مسئله سوءتغذیه کودکان و تاثیر روحی و روانی آن نمایش داده شده و بر لزوم توجه ما به اطرافمان و خانواده های نیازمند نیز تاکید شده است. آگهی های تبلیغاتی بادکوبه

 • کودکان تنها را دریابیم - کمیته امداد

  781 بازدید

  آگهی تلویزیونی "ایتام" با هدف نشان دادن زندگی کودکانی که مجبورند بدون حضور والدین خود زندگی کنند، ساخته شده است. این آگهی با نشان دادن تفاوت میان کودکان نیازمند و عام جامعه، توجه ما را به آنها جلب کرده و در مورد نیازهای آنها اطلاع رسانی می کند. آگهی های تبلیغاتی بادکوبه