در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای درباره بادکوبه

 • روند برندینگ

  58 بازدید

  یکی از اولین قدم ها و راهکارها برای رونق کسب و کار شما اجرای پروژه ی برندینگ در بدنه ی آن است. ما در بادکوبه به کمک یک تیم متخصص و حرفه ای این کار را برای شما انجام می دهیم.

 • Experimental Marketing یا پیشران فروش و ترویج برند

  50 بازدید

  ورود محصول یا خدمات شما در قلب مصرف کننده از طریق تجربه یک محصول یا خدمت از نزدیک. در یک جمله، Experimental Marketing یا پیشران فروش و ترویج برند، ابزاری است که تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات می توانند از طریق آن و به کمک تیم حرفه ای و متخصص بادکوبه، محصول یا محصولات خود را به طور رودررو به مشتریان معرفی کنند.

 • روز کارمند

  198 بازدید

  امیدواریم همیشه کارمندانی خوش حال، خوش خنده، خوش رو و خوش فکر باشیم.

 • نمای نزدیک

  188 بازدید

  بازدید دانشجویان دانشگاه هنر و دانشکده مدیریت از راهبردهای ارتباطی خلاق بادکوبه

 • کسب وکار خانوادگی بادکوبه

  450 بازدید

  آزانس تبلیغاتی بادکوبه؛ کسب وکاری خانوادگی با بیش از 20 سال فعالیت در زمینه ی ارتباطات، تبلیغات و برندسازی.

 • بادکوبه در شبکه های اجتماعی

  115 بازدید

  با ما همراه باشید

 • ارتباطات خلاق دیجیتال بادکوبه پنج ساله شد

  273 بازدید

  طی این پنج سال بادکوبه توانسته با کسب تجربه در زمینه های مختلف بازاریابی، تبلیغات و برندینگ دیجیتال اعتماد برندهای ایرانی و بین المللی فعال و موثر در دنیای کسب وکار ایران را به دست آورد. در پنجمین سال فعالیت، این واحد به خاطر گسترشی که یافته و افزایش تعداد نیروهای فعال در آن، به فضای کاری جدیدی منتقل شد. ما در شرایط تازه با انرژی بیشتری آماده همکاری با برندهای ایرانی و بین المللی هستیم.

 • با خواندن کتاب صاحب جهان وسیع تری باشیم

  474 بازدید

  دومین دوره مسابقه کتاب خوانی بادکوبه اردیبهشت 97

 • روند تحقیقات بازار در بادکوبه

  478 بازدید

  تحقیقات بازار فرآیند جمع آوری اطلاعات باارزشی ست که به برندها کمک می کند تا بازار مصرف محصولات خود را شناسایی کنند. ما به اصل بی طرفی در این روند باور داریم. به همین دلیل به دنبال خوشحالی کاذب مشتریان نیستیم، چون خود را متعهد می دانیم با بیان واقعیت و ارائه راهکارهای اثربخش، آنها را خوشنود کنیم. ما در بادکوبه علاوه بر روش های مرسوم، در تحقیقات بازار از روش های علمی و اثرگذار مدرن نیز بهره می بریم

 • «با هم داستان گوش دهیم»

  207 بازدید

  رادیو بادکوبه - قصه های نوروزی طبیعت با آغاز بهار تازه می شود و جان آدمی با کلمه. کلماتی از رویا و خیال و آرزوهای برآورده. کلماتی از جنس قصه و داستان. از ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین، هرشب تلگرام بادکوبه یک قصه منتشر کردیم.

 • اینجا بادکوبه است، صدای ارتباط خلاق!

  256 بازدید

  کار ما ارتباط است و این ارتباط قیدی دارد و آن قید، خلاقیت است. هدیه ی امسال ما به دوستان بادکوبه، دستگاهی بود که به خلاقیت آن اعتقاد داریم.

 • نمایشگاه کار - فرصت های شغلی بادکوبه

  402 بازدید

  هفته گذشته ما در نمایشگاه کار حضور داشتیم. رویدادی که در آن سازمان ها با موقعیتهای شغلی خود حاضر بودند و کارجویان هم در فضایی رقابتی به دنبال شغل بودند. اگر هفته گذشته و در طی روزهای نمایشگاه موفق به ارسال رزومه برای ما نشدید؛ هنوز دیر نشده. به سایت بادکوبه مراجعه کنید و به بخش فرصت های شغلی بروید. ما منتظر شما هستیم. http://badkoobeh.com/careers

 • هر انسان یک قهرمان است

  500 بازدید

  رویداد تکانه با هدف توسعه کاربردی ایده های نو، رویدادی ۶ روزه با حضور ۹۰ سخنران برجسته در حوزه های گوناگون و با تخصص های مختلف در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار می کند. بابک بادکوبه مدیرعامل آژانس تبلیغاتی بادکوبه و یکی از چهره های فضای هنری کشور در روز چهارشنبه 11 اسفند در رویداد تکانه درباره این موضوع سخنرانی می کند كه جهان بینی هر فرد چگونه دنیای آن فرد را می سازد.

 • 94 سال بز، رو به جلو بدون ترمز!

  516 بازدید

  بز کوهی .- فرشته آب و باران خواهی ایرانیان باستان - و آژانس تبلیغاتی تمام خدمت بادکوبه در کنار هم ، سال پر باران و حاصل خیزی را برای شما آرزو میکنند.

 • بازدید باب یوریچاک از آژانس بادکوبه - Bob Urichuck

  391 بازدید

  باب یوریچاک نفر هفتم لیست سی نفره نوابغ فروش جهان است که برای شرکت در چهارمین همایش بین المللی بازاریابی و مدیریت فروش در دوره رکود به تهران آمد. این همایش روزهای پنج و شش تیر امسال در سالن همایشهای صدا و سیما برگزار شد.

 • بازدید اندی لوپاتا از آژانس بادکوبه - Andy Lopata

  317 بازدید

  اندی لوپاتا فعال اقتصادی و سرمایه گذاری است که به مدت ده سال در نشریات معتبری چون - Financial Times - و - Huffington Post - در حوزه راهکارهای افزایش فروش مقاله نوشته است. او برای شرکت در چهارمین همایش بین المللی بازاریابی و مدیریت فروش در دوره رکود به تهران آمد. این همایش روزهای پنج و شش تیر امسال در سالن همایشهای صدا و سیما برگزار شد.

 • بازدید پیتر سیج از آژانس بادکوبه - Peter Sage

  378 بازدید

  پیتر سیج رییس هیئت مدیره سازمان بزرگ توسعه شخصی در اروپا - London Yes Group - است که برای شرکت در چهارمین همایش بین المللی بازاریابی و مدیریت فروش در دوره رکود به تهران آمد. این همایش روزهای پنج و شش تیر امسال در سالن همایشهای صدا و سیما برگزار شد.

 • بادکوبه - منتخب تیزرها

  851 بازدید

  منتخب تیزرهای تبلیغاتی و فرهنگی آژانس تبلیغاتی بادکوبه

 • توضیح میلاد احرام پوش درباره سایت بادکوبه

  547 بازدید

  توضیح میلاد احرام پوش دبیر علمی جشنواره موبایل ایران در مورد معیارهای در نظر گرفته شده برای انتخاب سایت بادکوبه به عنوان برترین موبایل وب ایران http://badkoobeh.com

 • دریافت جایزه برترین موبایل وب ایران

  469 بازدید

  در هنگام دریافت تندیس جشنواره موبایل ایران ، محسن رهگذر مدیر بازاریابی دیجیتال آژانس بادکوبه این جایزه را متعلق به تمام اعضای تیم دانست.

 • توضیح پرهام باغستانی درباره سایت بادکوبه

  385 بازدید

  سرانجام بعد از ۴ ماه رقابت و داوری جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران، در بخش موبایل وب «آژانس تبلیغاتی بادکوبه» موفق به کسب عنوان برتر شد. http://badkoobeh.com/