در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
چیدانه ویدیو‌های از نگاه شما
بازگشت به کانال

ویدیوهای از نگاه شما

 • فرش دستباف بخریم یا ماشینی؟

  1,572 بازدید

  فرش دستباف یا فرش ماشینی؟ شاید در نگاه اول سوالی سطحی به نظر برسد و با خود بگویید جوابش مشخص است و دیگر پرسیدن ندارد. اما شما هم بعد از اندکی اندیشیدن با توجه به تنوع قیمت و طرح و جنس به این نتیجه می رسید که این قضیه چالش برانگیز است. به همین دلیل در این قسمت از برنامه "از نگاه شما" به این موضوع پرداختیم.

 • بهترین جاروبرقی، با نگاهی به انواع مدل ها و برندها

  1,579 بازدید

  در این قسمت از برنامه "از نگاه شما" به بررسی انواع مدل ها و برندهای جاروبرقی پرداختیم تا شما را برای تصمیمی آگاهانه تر و خریدی راحت تر آماده کنیم.

 • بهترین سیستم سرمایش، از نگاه شما این مدلها بهترینند!

  829 بازدید

  از طرفداران کولر آبی هستید یا گازی؟ نگرانید اگر سراغ اسپلیت بروید، رقم قبض برقتان سرسام آور شود؟ با شروع فصل گرما، سرد کردن فضای خانه یا کار از دغدغه های رایج افراد است. به همین بهانه ما در قسمت جدید "از نگاه شما" به موضوع بهترین سیستم سرمایش خانگی پرداختیم که البته محتوای اصلی آن از جمع بندی دیدگاه های خود شما در شبکه های اجتماعی چیدانه به دست آمده است.

 • آشپزخانه اپن یا آشپزخانه بسته؟ بهترین از نگاه شما

  2,192 بازدید

  در این قسمت از سری برنامه های "از نگاه شما" به موضوع باز یا بسته بودن آشپزخانه در طراحی خانه های ایرانی و مزایا و معایب هرکدام پرداختیم.

 • کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ؟ ما از نگاه شما می گوییم!

  2,524 بازدید

  کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ؟ سوالی آشنا که حتی اگر برای خودتان هم پیش نیامده باشد، بارها از اطرافیانتان شنیده اید. این بار اگر کسی این سوال را از شما پرسید می توانید با ارجاع دادنش به این مطلب، یک جمع بندی خوب و بی نظیر از دیدگاه های افراد زیادی که تجربه رنگ یا کاغذ دیواری یا هردوی آن ها را دارند، در اختیارش قرار دهید.

 • کفپوش منزل از نگاه شما: بالاخره کدام اول شد؟

  1,695 بازدید

  چیدانه در سری مطالب "از نگاه شما" با جمع آوری نظرات و دیدگاه های مخاطبان در وبسایت و شبکه های اجتماعی درباره یک موضوع مشخص مرتبط با حوزه معماری و دکوراسیون و نتیجه گیری از این آمار، اطلاعات نهایی را در قالب یک محتوای کاربردی از جمله مقاله، پادکست یا ویدئو در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. در اولین قسمت از این سری به موضوع "بهترین کفپوش منزل: سرامیک، موکت یا پارکت و لمینت؟" پرداختیم.