در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
Eshragh ویدیو‌های فیلم کوتاه انیمیشن
بازگشت به کانال

ویدیوهای فیلم کوتاه انیمیشن

 • علامه طبرسی

  1,789 بازدید

  علامه فضل بن حسن طبرسی در سال 468 هجری قمری به دنیا آمد. اجداد وی اهل تفرش اراک بوده اند. ایشان حدود 54 سال از عمر خود را در مشهد گذراند و سپس بنا به دعوت بزگان به سبزوار رفت. مجمع البیان و تفسیر جوامع الجامع از مهمتریت آثار ایشان هستند. آن بزرگوار سرانجام در سن 80 سالگی در سبزوار بدرود حیات گفت.

 • آیت الله سید شهاب الدین مرعشی نجفی

  1,153 بازدید

  آیت الله سید شهاب الدین مرعشی نجفی در سال 1276 هجری شمسی در نجف اشرف به دنیا آمدو وی در مراحل مختلف علم آموزی اش از درس بیش از صد استاد بهره برد. ایشان در 27سالگی برای زیارت امام رضا علیه السلام و دیدار از اقوام خود به ایران آمد. پس از آن به قم رفت و از اساتید حوزه ی علمیه ی این شهر شد و پس از رحلت آیت الله بروجردی از مراجع بزرگ گردید.

 • سید محمد حسین بروجردی

  628 بازدید

  آیت الله سید محمد حسین بروجردی در سال 1254 هجری شمسی در بروجرد به دنیا آمد. ایشان تحصیلات خود را در بروجرد و اصفهان شروع کرد تا این که در سن 2 سالگی به درجه ی اجتهاد رسید. سپس به نجف اشرف رفت و در آن جا به درس و بحث پرداخت و پس از 9 سال به بروجرد بازگشت. ایشان در سن هفتاد سالگی بنا به دعوت مکرر علما به قم رفت.

 • شیخ مرتضی انصاری

  1,142 بازدید

  شیخ مرتضی انصاری در سال 1214 هجری قمری در دزفول به دنیا آمد. او از نوابغ روزگار بود و در نوجوانی به درجه ی اجتهاد رسید. ایشان پس از چندین سفر علمی که بیست سال به طول انجامید در 35 سالگی به نجف رفت و همانجا به تدریس و تحصیل ادامه داد تا سرانجام در 52 سالگی به مرجعیت و ریاست حوزه ی نجف رسید. کتاب¬های شیخ انصاری فراوانند؛ اما مهمترین آن¬ها دو کتاب مکاسب و رسائل هستند

 • آخوند خراسانی

  2,116 بازدید

  آیت الله آخوند ملا محمد کاظم خراسانی در سال 1255 هجری قمری در توس به دنیا آمد. ابتدا در مشهد و تهران تحصیل کرد و سپس به نجف رفت و در درس شیخ انصاری و پس از آن میرزای شیرازی به سامرا رفتو آخوند خراسانی به جای او تدریس را به عهده گرفت. بیش از هزار نفر پای درس او می نشستند. گفته اند که صد و بیست تن از شاگردانش مجتهد و صاحب فتوی بوده اند.آخوند خراسانی در اواخر عمر به مرجعیت رسید و عاقبت در سن 74 سالگی