در حال بارگذاری
نانو در ایران ویدیو‌های به توان نانو
بازگشت به کانال

ویدیوهای به توان نانو

 • این اجاق گاز با لکه های چربی میانه خوبی ندارد!

  3,459 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه عملکرد اجاق گاز با پوشش نانویی را مشاهده می کنید. این محصول حاصل همکاری شرکت نانو پاد شریف با گروه صنعتی اسنوا است. در اجاق گازهای معمولی چربی ها و لکه های به جا مانده از پخت وپز بر روی سطح گاز به خصوص سطوح لعابی به آسانی تمیز نمی شود و مستلزم استفاده از شوینده ها و زحمت فراوان برای نظافت آن است. اما در این ویدیو خواهید دید که چطور نانوپوشش ها به سهولت نظاف سطح اجاق گاز کمک می کند!

 • با فناوری نانو سر نمی خورید!

  3,104 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه، عملکرد محلول ضدلغزش روی سطوح سرامیکی را مشاهده می کنید. این محصول دانش بنیان توسط فناوران شرکت شریف فناوران آنیل تولید و به بازار عرضه شده است.

 • با توانایی های فناوری نانوی ایرانی آشنا شوید

  2,925 بازدید

  برای مشاهده ویدیوهای کامل مجموعه به توان نانو به کانال نانو در ایران مراجعه کنید: www.aparat.com/irannano

 • فیلتر صنعتی نانویی چه تفاوتی با فیلتر صنعتی معمولی دارد؟

  1,612 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه تفاوت عملکرد فیلتر صنعتی نانویی را با فیلتر صنعتی معمولی مشاهده می کنید. کاغذ فیلتر صنعتی نانویی توسط دستگاه ساخته شده به دست فناوران ایرانی و با بهره گیری از فناوری نانو الیاف عملکرد بهتری در جذب گرد و غبار و آلودگی های هوای ورودی ماشین آلات صنعتی و نیروگاهی پیدا کرده است.

 • با ماسک نانویی هوای پاک تنفس کنید

  1,011 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه تفاوت عملکرد ماسک نانویی با ماسک معمولی را مشاهده می کنید. این ماسک با بهره‌گیری از فناوری نانو الیاف و با کمک دستگاه ایرانی ساخته شده در شرکت فناوران نانو مقیاس در برابر نفوذ هوای آلوده مقاوم شده است.

 • با فناوری نانو متمرکز باقی بمانید!

  1,403 بازدید

  در این ویدیو با عایق صوت نانویی ساخت ایران که توسط مجتمع صنایع نساجی نگین رز سپاهان تولید و به بازار عرضه شده است آشنا می شوید و عملکرد آن را در مقایسه با پشم سنگ با ضخامت های مختلف مشاهده می کنید.

 • نگران لک شدن لباس کودکان نباشید!

  984 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه تفاوت لباس نانویی با لباس معمولی را مشاهده می کنید. این لباس ها توسط دستگاه ایرانی پلاسمادژ و با بهره گیری از فناوری نانو ضد آب و لک شده اند.

 • از این باند خون نمی چکد!

  1,228 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه عملکرد باند پانسمان زخم بهینه شده با فناوری نانو را در مقایسه با باند معمولی مشاهده می کنید. باندهای نانویی با بهره گیری از خواص فناوری نانو جذب بسیار بالاتری نسبت به باندهای معمولی دارند. این خاصیت به وسیله دستگاه ایرانی پلاسماتکس بر روی باندهای تولیدی شرکت باند و گاز و پنیه کاوه اعمال شده است.

 • بتنی که هم سبک تر است هم مقاوم تر

  1,173 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه مقایسه بتن معمولی را با بتن مقاوم نانویی مشاهده می کنید. بتن مقاوم نانویی توسط شرکت مهندسی طرح وندیداد با بهره گیری از فناوری نانو در ایران تولید می شود.

 • کودک شما نمی تواند این موکت را خیس کند!

  1,009 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه تفاوت موکت نانویی با موکت معمولی را مشاهده می کنید. موکت نانویی توسط دستگاه ایرانی پلاسمادژ و با بهره گیری از فناوری نانو ضدآب شده است.

 • با هندزفری نانویی شنا کنید!

  1,355 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه تفاوت هندزفری معمولی با هندزفری آبگریزشده نانویی را مشاهده می کنید. این هندزفری با دستگاه ایرانی پلاسمادژ و با بهره گیری از فناوری نانو در برابر نفوذ آب مقاوم شده است.

 • قالب های نانویی با ضربه پتک هم نمی شکنند!

  306 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه خواهید دید که قالب های بتنی بهبود یافته با فناوری نانو در برابر ضربات سنگین پتک هم مقاوم هستند و هیچ آسیبی نمی بینند. این قالب ها توسط شرکت سهند سازه بتن طراحی و تولید شده است.

 • شیشه هایی که با قطره ها قهر هستند!

  860 بازدید

  در این ویدیو تفاوت شیشه های ضد آب را با شیشه های معمولی مشاهده می کنید. این شیشه ها توسط محلول هایی که با بهره گیری از فناوری نانو در شرکت نانو پاد شریف تولید شده است، پوشش داده شده و آبگریز شده اند.

 • لکه های روی مبل را فراموش کنید!

  1,440 بازدید

  در این ویدیو تفاوت پارچه های مبلی بهینه شده با فناوری نانو را با پارچه های مبلی معمولی مشاهده می کنید. این پارچه با استفاده از دستگاه ایرانی پلاسما دژ و با بهره گیری از فناوری نانو ضد آب و لک شده اند.

 • کاشی نانویی ضدلک چه تفاوتی با کاشی معمولی دارد؟

  1,636 بازدید

  در این ویدیو تفاوت عملکرد کاشی های نانویی ضدلک که در شرکت ایرانی بهسرام تولید شده است را با کاشی های معمولی مشاهده می کنید.

 • کفش ضد آب نانویی چه تفاوتی با کفش معمولی دارد؟

  1,266 بازدید

  در این ویدیو عملکرد کفشی را مشاهده می کنید که با استفاده از دستگاه ایرانی پلاسمادژ و با بهره گیری از فناوری نانو ضد آب شده است و برخلاف کفش های معمولی، آب به سطوح آن نفوذ نمی کند!

 • فرش ها دیگر خیس نمی شوند!

  872 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه فرار قطره ها از روی فرش را تماشا می کنید! این فرش با استفاده از دستگاه ایرانی «پلاسما دژ» و با بهره گیری از فناوری نانو ضد آب شده است.

 • لوله مقاوم نانویی چه تفاوتی با لوله معمولی دارد؟

  4,651 بازدید

  در این ویدیوی کوتاه تفاوت استحکام لوله مقاوم نانویی را با لوله های معمولی مشاهده می کنید...

 • شیرآلات معمولی و نانویی چه تفاوتی با هم دارند؟

  1,457 بازدید

  در این ویدیو تفاوت پوشش های شیرآلات معمولی با شیرآلاتی که از نانوپوشش های مقاوم به خوردگی برخوردار هستند را مشاهده می کنید...

 • شکم بند بارداری ضدامواج چه عملکردی دارد؟

  856 بازدید

  شکم بند بارداری ضد امواج تنکو که با دانش داخلی تولید شده است، تاکنون موفق به کسب دو مدال طلا از جشنواره ی بین المللی اختراعات، گواهی مدال از سازمان مالکیت فکری و معنوی ملل متحد (WIPO) و کاپ و دیپلم افتخار از دانشگاه رومانی شده است. همچنین این محصول دارای تأییدیه نانومقیاس از ستاد ویژه ی توسعه ی فناوری نانو است. در این ویدیو عملکرد این شکم بند را در برابر امواج موبایل تماشا می کنید...