در حال بارگذاری
نانو در ایران ویدیو‌های نانو در صدا و سیما
بازگشت به کانال

ویدیوهای نانو در صدا و سیما

 • روی خط نانو: کاربردهای فناوری نانو از نخ تا هواپیما

  96 بازدید

  این دومین ویدیو از مجموعه روی خط نانو است. در این ویدیوی کوتاه گزیده‌ای از محتوایی که از طریق شبکه های رادیویی و تلویزیونی منتشر شده است را می‌توانید مشاهده کنید.

 • روی خط نانو: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از موفقیت شرکت های نانویی می گوید

  53 بازدید

  این اولین ویدیو از مجموعه روی خط نانو است. از این به بعد گزیده ای از محتوایی که از طریق شبکه های رادیویی و تلویزیونی منتشر می شود را در قالب یک ویدیو از طریق کانال «آپارات نانو در ایران» منتشر می کنیم.

 • صادرات یک میلیارد دلاری محصولات نانو تا سال 1404

  53 بازدید

  دکتر سعید سرکار، دبیر ستاد توسعه فناوری نانو، در مراسم اختتامیه جشنواره «نانو و رسانه» به سخنرانی پرداخت و نکاتی از چشم انداز صنعتی و تجاری فناوری نانو را برای اصحاب رسانه بیان کرد. این مراسم روز دو شنبه ۲۲ مردادماه ۱۳۹۷ در باغ کتاب تهران با حضور مسئولان ستاد توسعه فناوری نانو و فعالان رسانه ای معرفی شدند.

 • برگزیدگان جشنواره نانو و رسانه معرفی شدند

  60 بازدید

  هر ساله به منظور ارزیابی عملکرد رسانه ها، ستاد توسعه فناوری نانو اقدام به برگزاری جشنواره «نانو و رسانه» و تجلیل از «رسانه های برتر» و «افراد با عملکرد برتر» در ترویج فناوری نانو می کند. برترین رسانه ها و فعالان خبری حوزه فناوری نانو در سال ۹۶، روز دو شنبه ۲۲ مردادماه ۱۳۹۷ در باغ کتاب تهران با حضور مسئولان ستاد توسعه فناوری نانو و فعالان رسانه ای معرفی شدند.

 • دانش آموزان از جلبک دریایی محصول نانویی تولید می کنند

  103 بازدید

  در این گزارش خبری با دستاورد علمی دانش آموزان بوشهری که توانسته اند از جلبک های خلیج فارس محصول نانویی تولید کنند آشنا می شوید.

 • تولید صنعتی نانوبتن در شرکت دانش بنیان آپتوس ایران

  75 بازدید

  در این گزارش خبری با برخی از دستاوردهای نانویی شرکت دانش بنیان آپتوس ایران آشنا می شوید.

 • سیناآمفولیش؛ نانودارویی برای بیماران مبتلا به سالک

  38 بازدید

  هشدار: این ویدیو حاوی تصاویر دردناک و ناراحت کننده است. در این گزارش خبری با نانوداروی ایرانی سینا آمفولیش که به منظور درمان بیماری سالک تولید شده و به صورت موضعی قابل استعمال است آشنا می شوید. این نانودارو توسط شرکت دانش بنیان اکسیر نانوسینا و با بهره گیری از فناوری نانو تولید شده است.

 • مستند تلویزیونی معجزه امید - شرکت نانومتری پژوه

  93 بازدید

  در این مستند تلویزیونی، دستاوردها و خدمات شرکت نانومتری پژوه مورد بررسی قرار گرفته و ضمن گفتگو با مدیران این شرکت دانش بنیان، کارکردهای تجهیزات و محصولات تولیدی این شرکت در مراکز پژوهشی و دانشگاهی مورد بررسی قرار گرفته است.