در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای همایش

 • مصاحبه دکتر اطهره نژادی

  260 بازدید

  مصاحبه سرکارخانم دکتر اطهره نژادی در در حاشیه همایش توسعه ایران فرصت هاو چالش ها که از سوی اندیشگاه طرح هزاره در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزارشد.

 • میزگرد «آسیب شناسی هفت دهه برنامه ریزی توسعه در ایران»

  506 بازدید

  میزگرد «آسیب شناسی هفت دهه برنامه ریزی توسعه در ایران» با حضور "خانم دکتر اطهره نژادی"، "آقای دکتر حجت الله میرزایی"، "سیدمحمد بهشتی"و "سعید غلامی نتاج امیری" درهمایش "توسعه ایران؛ فرصت ها و چالش ها" 21 آذر 1397/ دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی

 • سخنرانی «دکتر تقی آزاد ارمکی» در همایش توسعه ایران

  480 بازدید

  «تقی آزاد ارمکی»÷ جامعه شناس، معتقد است توسعه در معنای پنهان خود با ایجاد مفهوم «دولت-ملت» بی اعتنایی به ساز و کار طبقاتی را ایجاد کرد که در پی این مفهوم توده در جایگاهی ناشایست با چالش های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی قرار می گیرد. این جامعه شناس برجسته می افزاید گرانی دلار، مسکن و نابسامانی اجتماعی همه فروپاشی مداوم برنامه های توسعه ایجاد شده که اگر برنامه توسعه متناوب با نظام اجتماعی تدوین می شد، تحریم نمی توانست تا این اندازه اقتصاد، فرهنگ و سیاست را متحول کند.

 • سخنرانی آقای کرکه آبادی در همایش «توسعه ایران»

  93 بازدید

  در موسسه طرح هزاره با استفاده از مدل سپهر که یک ابر مدل است به بررسی عوامل توسعه پرداخته شده است. بر اساس نتیجه مدل سپهر در جامعه ایران، جامعه ایرانی باید راست بگوید، دروغ نگوید تا رستگار شود. با صداقت است که می توان اعتماد اجتماعی را شکل داد و به دنبال آن سرمایه اجتماعی در جامعه ایجاد کرد. کشور ایران به واسطه کسب اعتماد در منطقه می تواند به ارزش های افزوده به نفع جامعه دست یابد.

 • چالش های برنامه ریزی توسعه در ایران در گفتگو با «دکتر حجت الله میرزایی»

  287 بازدید

  مصاحبه با «دکتر حجت الله میرزایی» عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی و صاحب نظر توسعه در حاشیه همایش «توسعه ایران؛ فرصت ها و چالش ها» زمان: 21 آذر ماه 1397/ دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی به همت «اندیشگاه طرح هزاره»