در حال بارگذاری
مدال ویدیو‌های شیر تو شیر
بازگشت به کانال

ویدیوهای شیر تو شیر

 • واکنش بزرگان ورزش جهان به دعوای کریمی، نود و فدراسیون

  44,478 بازدید

  علی کریمی با پرت کردن لوگوی برنامه نود و حمله به فدراسیون بزرگترین حاشیه فوتبال را به راه انداخت. به این بهانه در چهاردهمین قسمت مجموعه اختصاصی «شیر تو شیر» سراغ معروف ترین چهره های ورزش جهان رفته ایم تا نظرشان را درباره این اتفاق بپرسیم. ببینیم پوچتینو، خوزه مورینیو، پپ گواردیولا، آنتونیو کونته، ماریا شاراپووا و یورگن کلوپ به این مثلث آتشین چه واکنشی نشان داده اند. www.medal1.com

 • نظر بزرگان فوتبال درباره بحران نفت طلایه!

  22,950 بازدید

  در مجموعه شیر تو شیر چهره های معروف فوتبال جهان درباره اتفاقات فوتبال ایران نظر می دهند. در سیزدهمین قسمت این مجموعه آرسن ونگر، یورگن کلوپ، خوزه مورینیو و آنتونیو کونته به بحران عجیب نفت و درگیری های جهانیان، مدیر این تیم در انتخاب مربی واکنش نشان داده اند www.medal1.ir تلگرام @medal1

 • واکنش «آنتونیو کونته» به ناکامی های استقلال در لیگ

  18,927 بازدید

  مجموعه طنز «شیر تو شیر» از سال پیش به این هدف به راه افتاد که به چهره های فوتبال جهان فرصت اظهار نظر درباره اتفاقات فوتبال ایران را بدهد. پیش از این یازده قسمت از این مجموعه پخش شده است. در جدیدترین قسمت مجموعه شیر تو شیر آنتونیو کونته، سرمربی چلسی به ناکامی های استقلال و علی منصوریان در چهار بازی ابتدایی لیگ واکنش نشان داده است.

 • نظر زیدان، کلوپ و کونته درباره یک سالگی «مدال»

  1,213 بازدید

  اپلیکیشن تخصصی مدال یک سال پیش کار خود را با پوشش مسابقات المپیک ریو آغاز کرد و سپس حوزه فعالیت اش را به زمینه های مختلفی گسترش داد. مجموعه شیر تو شیر از جمله تولیدی های مدال در زمینه طنز ورزشی بود که با استقبال خوبی روبرو شد. در اولین قسمت مجموعه شیر تو شیر در فصل جدید فوتبال زین الدین زیدان، یورگن کلوپ و آنتونیو کونته به تولد یک سالگی «مدال» واکنش نشان داده اند.

 • واکنش بزرگان فوتبال به قهرمانی «پرسپولیس» در لیگ برتر

  14,329 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» بزرگان فوتبال جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در دهمین قسمت این مجموعه دیوید بکام، مائوریسیو پوچتینو، خوزه مورینیو، اریک کانتونا، پپ گواردیولا، کریستیانو رونالدو و آنتونیو کونته درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ شانزدهم نظر داده اند.

 • واکنش مربیان مطرح جهان به برد استقلال برابر پرسپولیس

  55,815 بازدید

  در مجموعه شیر تو شیر چهره های مطرح فوتبال جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در نهمین قسمت این مجموعه مائوریسیو پوچتینو، ماسیمیلیانو آلگری، خوزه مورینیو، آرسن ونگر، پپ گواردیولا و یورگن کلوپ به برد استقلال برابر پرسپولیس در دربی 84 واکنش نشان داده اند.

 • نظر رونالدو، مسی و زلاتان پیش از بازی استقلال-پرسپولیس

  74,396 بازدید

  در مجموعه شیر تو شیر ستاره های فوتبال جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در هشتمین قسمت این مجموعه لیونل مسی، کریس رونالدو و زلاتان ابراهیموویچ نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس را پیش بینی کرده اند.

 • نظر «یورگن کلوپ» درباره بازی پرسپولیس–تراکتورسازی

  16,717 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در هفتمین قسمت این مجموعه نظر یورگن کلوپ را درباره بازی پرسپولیس و تراکتورسازی پرسیده ایم!

 • نظر زیدان، ونگر و کلوپ درباره دعوای کی روش و برانکو

  7,884 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان و بازیکنان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در قسمت ششم این مجموعه آرسن ونگر، زین الدین زیدان و یورگن کلوپ به بحران تیم ملی ایران و دعواهای کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ واکنش نشان داده اند.

 • واکنش مربیان مطرح جهان به باخت استقلال برابر نفت

  30,479 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان و بازیکنان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در قسمت پنجم این مجموعه خوزه مورینیو، پپ گواردیولا و آنتونیو کونته به باخت استقلال برابر نفت و جنجال های پیش آمده بین علی دایی و علیرضا منصوریان واکنش نشان داده اند. (این مجموعه صرفا جنبه طنز داشته و منظور ما توهین یا هواداری از تیم خاصی نیست) "با مدال لحظه به لحظه با ورزش باشید "

 • نظر هارت، بوفون و نویر درباره مهار جنجالی «رحمتی»

  27,916 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان و بازیکنان مطرح فوتبال جهان درباره اتفاقات جنجالی فوتبال ایران نظر می دهند. در این قسمت «جو هارت»، «جیانلوئیجی بوفون» و «مانوئل نویر» به مهار جنجالی «مهدی رحمتی» در بازی استقلال با صبا واکنش نشان داده اند. (این مجموعه صرفا جنبه طنز داشته و منظور ما توهین یا هواداری از تیم خاصی نیست) "با مدال لحظه به لحظه با ورزش باشید "

 • پیش بینی کونته،گواردیولا و کلوپ درباره قهرمان لیگ ایران

  5,847 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان و بازیکنان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در قسمت سوم این مجموعه آنتونیو کونته، پپ گواردیولا و یورگن کلوپ قهرمان این فصل لیگ ایران را پیش بینی کرده اند.

 • واکنش مربیان انگلیس به آمدن علی منصوریان

  19,982 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان و بازیکنان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در این قسمت یورگن کلوپ، خوزه مورینیو و رافا بنیتس به خبر مربیگری منصوریان در فوتبال انگلیس واکنش نشان داده اند.(این مجموعه صرفا جنبه طنز داشته و منظور ما توهین یا هواداری از تیم خاصی نیست) "با مدال لحظه به لحظه با ورزش باشید " آخرین گل های روز دنیا در کانال تلگرام مدال : Telegram.me/Medalapp

 • نظر مربیان مطرح جهان درباره بازی پرسپولس-قشقایی

  23,745 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در اولین قسمت این مجموعه آنتونیو کونته، کلودیو رانیری و خوزه مورینیو به باخت پرسپولیس از قشقایی واکنش نشان داده اند.(این ویدئو تنها جنبه طنز داشته و مدال این ویدئو را برای طرفداری از تیم خاصی تولید نکرده است) دریافت اپلیکیشن مدال Medal.ir/d