در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
مدال ویدیو‌های شیر تو شیر
بازگشت به کانال

ویدیوهای شیر تو شیر

 • شیر تو شیر (29) مورینیو در فرودگاه امام؛ زیدان در پارک لاله!

  1,857 بازدید

  دو مربی مطرح فوتبال جهان پس از توئیت جنجالی مازیار ناظمی در تهران دیده شدند. صحبت‌های زین الدین زیدان و خوزه مورینیو در تهران موضوع قسمت 29 مجموعه طنز شیر تو شیر است.

 • شیر تو شیر (28) پشت پرده مهار پنالتی با علیرضا بیرانوند

  6,099 بازدید

  گلر محبوب کشورمان موفق شد با مهار پنالتی عمانی ها به درخشش اش ادامه دهد. در قسمت 28 مجموعه طنز مدال شو پشت پرده ی مهار پنالتی توسط بیرانوند را افشا می کنیم!

 • نظر مورینیو، کلوپ و ساری درباره دعوای حنیف و سوشا!

  6,896 بازدید

  مصاحبه حنیف عمران زاده در برنامه نود و تیکه اش به سوشا مکانی جنجالی شده و هر روز واکنش ها نسبت به ان عوض می شود. به همین بهانه در قسمت جدید مجموعه طنز شیر تو شیر سراغ خوزه مورینیو، یورگن کلوپ و مائوریتسیو ساری رفته و نظرشان را پرسیده ایم.

 • پیام «نیمار» برای پرسپولیسی ها قبل فینال آسیا

  12,872 بازدید

  ارتش سرخ شنبه عصر در دیداری سرنوشت ساز به مصاف کاشیمایی می رود که دیدار رفت را دو بر صفر برده است. به همین مناسبت در قسمت 25 مجموعه طنز شیر تو شیر پیام نیمار را برای پرسپولیسی ها گرفتیم.

 • پیش بینی رونالدو، زلاتان و بولت از بازی پرسپولیس-کاشیما

  55,485 بازدید

  تیم پرسپولیس صبح شنبه در شهر کاشیما به مصاف کاشیما آنتلرز می رود تا دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کند. به همین بهانه در قسمت بیست و سوم مجموعه طنز شیر تو شیر سراغ کریس رونالدو، زلاتان و یوسین بولت رفتیم و نظرشون رو درباره وضعیت پرسپولیس، کاشیما و استقلال پرسیدیم. با مدال همراه باشید. www.medal1.ir

 • کل کل پپ، مورینیو و کلوپ درباره بازی پرسپولیس-السد

  16,365 بازدید

  در فاصله 24 ساعت تا بازی فوق العاده حساس پرسپولیس و السد در قسمت 23 مجموعه طنز شیر تو شیر سراغ پپ گواردیولا، خوزه مورینیو و یورگن کلوپ رفته و نظرشان را درباره این بازی پرسیده ایم.

 • شیر تو شیر(21) واکنش بزرگان فوتبال جهان به قیمت دلار در ایران!

  22,288 بازدید

  در قسمت بیست و یکم مجموعه شیر تو شیر از اپلیکیشن مدال سراغ موضوع جنجالی این روزها، قیمت دلار در ایران رفته و نظر پپ گواردیولا، جیانلوئیجی بوفون، اونای امری، خوزه مورینیو و یورگن کلوپ را در این باره پرسیده ایم. با مدال در مجموعه شیر تو شیر همراه باشید.

 • شیر تو شیر (20) قانون فوتبال ایران از زبان پپ و کلوپ

  21,493 بازدید

  فصل جدید فوتبال ایران شروع شده و در اولین هفته سه بازی با تساوی بدون گل تمام شد. در قسمت بیستم مجموعه طنز شیر تو شیر از اپلیکیشن مدال قانون نانوشته فوتبال ایران را از زبان پپ گواردیولا و یورگن کلوپ می شنویم. www.medal1.ir

 • شیر تو شیر (19) کریس رونالدو تبلت کی روش رو دزدیده!

  123,257 بازدید

  در قسمت نوزدهم مجموعه شیر تو شیر از اپلیکیشن مدال سراغ درگیری کریس رونالدو، کارلوس کیروش و سانتوس در بازی ایران و پرتغال می رویم. جایی که به اعتقاد کی روش، کریس رونالدو تبلت او را دزدیده و زیر بار هم نمی رود. www.medal1.ir

 • نظر مربیان مطرح جهان درباره خط خوردن وریا و سید جلال!

  70,322 بازدید

  کارلوس کی روش چند روز پیش لیست تیم ملی برای جام جهانی را اعلام کرد که اوج شگفتی دعوت نشدن سید جلال حسینی و وریا غفوری بود. در هجدهمین قسمت مجموعه اختصاصی شیر تو شیر از اپلیکیشن مدال سراغ پپ گواردیولا، آرسن ونگر، خوزه مورینیو و یورگن کلوپ رفتیم و نظرشان را درباره حذف ستاره های سرخ آبی از تیم ملی پرسیدیم. با مدال همراه باشید.

 • شیر تو شیر(17) واکنش بزرگان فوتبال به قهرمانی پرسپولیس

  23,077 بازدید

  پرسپولیس با قاطعیت مطلق توانست برای دومین فصل متوالی قهرمان لیگ شود. در هفدهمین قسمت مجموعه طنز اختصاصی شیر تو شیر سراغ پپ گواردیولا، خوزه مورینیو، آنتونیو کنته، آرسن ونگر و یورگن کلوپ رفتیم و نظرشان را درباره قهرمانی پرسپولیس و سومی استقلال پرسیدیم. با مدال همراه باشید.www.medal1.ir

 • واکنش مربیان مطرح جهان به برد استقلال در دربی 86

  49,201 بازدید

  استقلال توانست در دربی 86 با یک گل شاگردان برانکو را شکست دهد و قهرمانی پرسپولیس در لیگ را به تعویق بیاندازد. در شانزدهمین قسمت مجموعه طنز «شیر تو شیر» از اپلیکیشن مدال سراغ یورگن کلوپ، پپ گواردیولا، خوزه مورینیو، مائوریتسیو پوچتینو و آنتونیو کونته رفته و نظرشان را درباره نتیجه دربی 86 پرسیده ایم. با مدال همراه باشید. www.medal1.ir

 • پیش بینی مربیان مطرح جهان درباره بازی استقلال-پرسپولیس

  74,979 بازدید

  در قسمت پانزدهم مجموعه طنز شیر تو شیر از اپلیکیشن مدال در فاصله 48 ساعت مانده به دربی 86 سراغ مربیان مطرح جهان رفته و نظرشان را درباره این بازی پرسیده ایم. ببینیم یورگن کلوپ، پپ گواردیولا، خوزه مورینیو، آنتونیو کونته، مائوریسیو پوچتینو و آرسن ونگر دربی 86 را چطور می بینند. با مدال همراه باشید. www.medal1.ir

 • واکنش بزرگان ورزش جهان به دعوای کریمی، نود و فدراسیون

  59,388 بازدید

  علی کریمی با پرت کردن لوگوی برنامه نود و حمله به فدراسیون بزرگترین حاشیه فوتبال را به راه انداخت. به این بهانه در چهاردهمین قسمت مجموعه اختصاصی «شیر تو شیر» سراغ معروف ترین چهره های ورزش جهان رفته ایم تا نظرشان را درباره این اتفاق بپرسیم. ببینیم پوچتینو، خوزه مورینیو، پپ گواردیولا، آنتونیو کونته، ماریا شاراپووا و یورگن کلوپ به این مثلث آتشین چه واکنشی نشان داده اند. www.medal1.com

 • نظر بزرگان فوتبال درباره بحران نفت طلایه!

  24,504 بازدید

  در مجموعه شیر تو شیر چهره های معروف فوتبال جهان درباره اتفاقات فوتبال ایران نظر می دهند. در سیزدهمین قسمت این مجموعه آرسن ونگر، یورگن کلوپ، خوزه مورینیو و آنتونیو کونته به بحران عجیب نفت و درگیری های جهانیان، مدیر این تیم در انتخاب مربی واکنش نشان داده اند www.medal1.ir تلگرام @medal1

 • واکنش «آنتونیو کونته» به ناکامی های استقلال در لیگ

  21,096 بازدید

  مجموعه طنز «شیر تو شیر» از سال پیش به این هدف به راه افتاد که به چهره های فوتبال جهان فرصت اظهار نظر درباره اتفاقات فوتبال ایران را بدهد. پیش از این یازده قسمت از این مجموعه پخش شده است. در جدیدترین قسمت مجموعه شیر تو شیر آنتونیو کونته، سرمربی چلسی به ناکامی های استقلال و علی منصوریان در چهار بازی ابتدایی لیگ واکنش نشان داده است.

 • نظر زیدان، کلوپ و کونته درباره یک سالگی «مدال»

  2,446 بازدید

  اپلیکیشن تخصصی مدال یک سال پیش کار خود را با پوشش مسابقات المپیک ریو آغاز کرد و سپس حوزه فعالیت اش را به زمینه های مختلفی گسترش داد. مجموعه شیر تو شیر از جمله تولیدی های مدال در زمینه طنز ورزشی بود که با استقبال خوبی روبرو شد. در اولین قسمت مجموعه شیر تو شیر در فصل جدید فوتبال زین الدین زیدان، یورگن کلوپ و آنتونیو کونته به تولد یک سالگی «مدال» واکنش نشان داده اند.

 • واکنش بزرگان فوتبال به قهرمانی «پرسپولیس» در لیگ برتر

  16,177 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» بزرگان فوتبال جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در دهمین قسمت این مجموعه دیوید بکام، مائوریسیو پوچتینو، خوزه مورینیو، اریک کانتونا، پپ گواردیولا، کریستیانو رونالدو و آنتونیو کونته درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ شانزدهم نظر داده اند.

 • واکنش مربیان مطرح جهان به برد استقلال برابر پرسپولیس

  58,084 بازدید

  در مجموعه شیر تو شیر چهره های مطرح فوتبال جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در نهمین قسمت این مجموعه مائوریسیو پوچتینو، ماسیمیلیانو آلگری، خوزه مورینیو، آرسن ونگر، پپ گواردیولا و یورگن کلوپ به برد استقلال برابر پرسپولیس در دربی 84 واکنش نشان داده اند.

 • نظر رونالدو، مسی و زلاتان پیش از بازی استقلال-پرسپولیس

  85,564 بازدید

  در مجموعه شیر تو شیر ستاره های فوتبال جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در هشتمین قسمت این مجموعه لیونل مسی، کریس رونالدو و زلاتان ابراهیموویچ نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس را پیش بینی کرده اند.

 • نظر «یورگن کلوپ» درباره بازی پرسپولیس–تراکتورسازی

  17,991 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در هفتمین قسمت این مجموعه نظر یورگن کلوپ را درباره بازی پرسپولیس و تراکتورسازی پرسیده ایم!

 • نظر زیدان، ونگر و کلوپ درباره دعوای کی روش و برانکو

  9,521 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان و بازیکنان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در قسمت ششم این مجموعه آرسن ونگر، زین الدین زیدان و یورگن کلوپ به بحران تیم ملی ایران و دعواهای کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ واکنش نشان داده اند.

 • واکنش مربیان مطرح جهان به باخت استقلال برابر نفت

  31,802 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان و بازیکنان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در قسمت پنجم این مجموعه خوزه مورینیو، پپ گواردیولا و آنتونیو کونته به باخت استقلال برابر نفت و جنجال های پیش آمده بین علی دایی و علیرضا منصوریان واکنش نشان داده اند. (این مجموعه صرفا جنبه طنز داشته و منظور ما توهین یا هواداری از تیم خاصی نیست) "با مدال لحظه به لحظه با ورزش باشید "

 • نظر هارت، بوفون و نویر درباره مهار جنجالی «رحمتی»

  31,252 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان و بازیکنان مطرح فوتبال جهان درباره اتفاقات جنجالی فوتبال ایران نظر می دهند. در این قسمت «جو هارت»، «جیانلوئیجی بوفون» و «مانوئل نویر» به مهار جنجالی «مهدی رحمتی» در بازی استقلال با صبا واکنش نشان داده اند. (این مجموعه صرفا جنبه طنز داشته و منظور ما توهین یا هواداری از تیم خاصی نیست) "با مدال لحظه به لحظه با ورزش باشید "

 • پیش بینی کونته،گواردیولا و کلوپ درباره قهرمان لیگ ایران

  7,258 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان و بازیکنان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در قسمت سوم این مجموعه آنتونیو کونته، پپ گواردیولا و یورگن کلوپ قهرمان این فصل لیگ ایران را پیش بینی کرده اند.

 • واکنش مربیان انگلیس به آمدن علی منصوریان

  21,899 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان و بازیکنان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در این قسمت یورگن کلوپ، خوزه مورینیو و رافا بنیتس به خبر مربیگری منصوریان در فوتبال انگلیس واکنش نشان داده اند.(این مجموعه صرفا جنبه طنز داشته و منظور ما توهین یا هواداری از تیم خاصی نیست) "با مدال لحظه به لحظه با ورزش باشید " آخرین گل های روز دنیا در کانال تلگرام مدال : Telegram.me/Medalapp

 • نظر مربیان مطرح جهان درباره بازی پرسپولس-قشقایی

  27,310 بازدید

  در مجموعه «شیر تو شیر» مربیان مطرح جهان حرف دل فوتبال ایران را می زنند. در اولین قسمت این مجموعه آنتونیو کونته، کلودیو رانیری و خوزه مورینیو به باخت پرسپولیس از قشقایی واکنش نشان داده اند.(این ویدئو تنها جنبه طنز داشته و مدال این ویدئو را برای طرفداری از تیم خاصی تولید نکرده است) دریافت اپلیکیشن مدال Medal.ir/d