در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
مدال ویدیو‌های رزمی
بازگشت به کانال

ویدیوهای رزمی

 • مجله رزمی مدال (5) تمام مبارزات یو اف سی فایت نایت 152

  4,150 بازدید

  رویداد یو اف سی فایت نایت 152 یکشنبه صبح به وقت تهران برگزار شد و رافائل دوس آنژوس موفق شد در مبارزه اصلی رویداد کوین لی را شکست دهد. تمام مبارزات دور اصلی رویداد که شامل ناک اوت‌هایی دیدنی هم بود را در قسمت پنجم مجله رزمی مدال ببینید.

 • مجله رزمی مدال (4) تمام مبارزات یو اف سی 237 و بلاتور 221

  1,917 بازدید

  جریان کامل مبارزات دور اصلی رویدادهای یو اف سی 237 و بلاتور 221 که پر از لحظات ناب و اتفاقات غیر منتظره بود.

 • مجله رزمی مدال (3) تمام مبارزات یو اف سی فایت نایت 151

  1,830 بازدید

  در سومین قسمت مجله رزمی مدال جریان کامل تمام مبارزات اصلی رویداد یو اف سی فایت نایت 151 را می بینیم. در مهمترین جدال این رویداد دانلد سرونی موفق شد آل یاکوئینتا را شکست دهد.

 • واکنش ستاره های یو اف سی به ورود امیر علی اکبری

  61,715 بازدید

  امیر علی اکبری صبح امروز رسما اعلام کرد که به سازمان معتبر یو اف سی پیوسته است. این یکی از بزرگترین اتفاقات تاریخ ورزش کشورمان است و کمتر کسی است که از عظمت سازمان یو اف سی بی خبر باشد. در این تیزر زیبا به همت مدال ورود امیر علی اکبری به هشت ضلعی یو اف سی و واکنش ستاره هایی چون جان جونز، حبیب نورماگومدوف و کانر مک گرگور را می بینیم.

 • کری امیر علی اکبری برای مبارزان یو اف سی

  17,778 بازدید

  امیر علی اکبری صبح امروز در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد که به طور رسمی با سازمان یو اف سی آمریکا به توافق رسیده است. مصاحبه اختصاصی مدال با علی اکبری درباره مبارزات پیش رو را در این ویدیو ببینید.

 • سورپرایز بزرگ امیر علی اکبری برای مردم ایران

  23,339 بازدید

  امیر علی اکبری، مبارز قدرتمند کشورمان روز شنبه 14 اردیبهشت 98 در کنفرانسی مطبوعاتی برنامه های آتی خود را اعلام خواهد کرد. به همین بهانه سراغ او رفته ایم تا درباره این کنفرانس مهم خبر بیشتری بگیریم.

 • امیر علی اکبری و چالش دیدنی تیراندازی!

  15,031 بازدید

  مبارز مشهور کشورمان در هنرهای رزمی ترکیبی و قهرمان سابق جهان در کشتی حالا به سراغ تیراندازی رفته و در چالشی جالب شرکت کرده است. پخش زنده مبارزات و اخبار اختصاصی امیر علی اکبری، تنها در اپلیکیشن مدال.

 • مجله رزمی مدال (2) تمام مبارزات یو اف سی 236

  2,002 بازدید

  رویداد یو اف سی 236 با برگزاری 13 دیدار به اتمام رسید که 5 مبارزه اصلی اش را در این ویدیو به صورت پیوسته می بینید. زیباترین دیدارهای این رویداد بدون شک بین اسرائیل آدسانیا - کلوین گستلون و مکس هالووی - داستین پوریه برگزار شد.

 • مجله رزمی مدال (1) ویژه برنامه «بروس لی»

  2,241 بازدید

  جذاب‌ترین مصاحبه بروس لی (دوبله) / بهترین سکانس‌های مبارزه در فیلم‌های بروس لی / هنر نقاش خیابانی در طراحی چهره‌ی بروس لی / پشت پرده‌ی پینگ پونگ با نانچیکای بروس لی (دوبله) / عکس‌های نایاب از زندگی بروس لی (۱-۳۲ سالگی) / تنها مبارزه‌ی واقعی بروس لی (دوبله) / بروس لی در تورنمنت لانگ بیچ (۱۹۶۷) / طراحی شخصیت بروس لی در بازی یو اف سی (دوبله) / ناک اوت‌های برتر بروس لی در بازی یو‌اف‌سی ۳ / انیمیشن؛ داستان عجیب زندگی بروس لی (دوبله) / سه فرضیه برای حل معمای مرگ بروس لی (دوبله) جمع زمان کل برنامه: ۶۰ دقیقه

 • برد استثنایی امیر علی اکبری برابر شلتون گریوز

  89,442 بازدید

  شیر ایران موفق شد حریف آمریکایی را ناک اوت کند. ویدئوی کامل مبارزه امیر علی اکبری و شلتون گریوز که با برد جانانه علی اکبری در راند اول به پایان رسید.

 • آخرین مصاحبه امیر علی اکبری قبل از ترک ایران

  25,651 بازدید

  امیر علی اکبری، قهرمان ملی کشورمان شنبه شب در رویداد ای.سی.ای 93 برابر شلتون گریوز از آمریکا قرار می گیرد. این سومین مبارزه او در این سازمان روسی است. او در مبارزه قبلی اش موفق شد دنیل اوملیانچاوک، معروف به خرس لهستان را با رای داوران شکست دهد. رکورد علی اکبری در ام ام ای 9 برد و تنها یک شکست است که در فینال تورنمنت رایزین برابر میرکو کرو کاپ اتفاق افتاد. شما عزیزان می توانید مبارزه علی اکبری را از ساعت 19 شنبه شب از طریق سایت و اپلیکیشن مدال به شکل زنده ببینید.

 • یک روز در زندگی خصوصی امیر علی اکبری

  56,788 بازدید

  در آستانه ی مبارزه امیر علی اکبری برابر شلتون گریوز، دوربین مدال یک روز با این قهرمان ملی همراه شده تا لحظات دیده نشده از زندگی خصوصی او را به تصویر بکشد.

 • آهنگ اختصاصی حمید صفت برای امیر علی اکبری

  70,856 بازدید

  امیر علی اکبری، مبارز محبوب کشورمان شنبه 25 اسفند در رویداد ACA 93 برابر شلتون گریوز از آمریکا قرار می گیرد. حمید صفت، خواننده معروف قطعه ای اختصاصی برای علی اکبری منتشر کرده که پیش از مبارزات او پخش خواهد شد.

 • یو اف سی 235؛ پیش نمایش مبارزه جان جونز - آنتونی اسمیت

  16,128 بازدید

  دانا وایت اعلام کرد که جان جونز برای دهمین بار شانس این را خواهد داشت که از کمربند قهرمانی نیمه سنگین وزن دفاع کند. این بار رقیب او آنتونی اسمیت، آمار 31 برد و 13 باخت در 44 مبارزه را دارد. پیش نمایشی دیدنی برای این دیدار تقدیم علاقه مندان می شود.

 • یو اف سی 232؛نظر علی اکبری درباره مبارزه جونز-گوستافسن

  22,291 بازدید

  مبارز خوب کشورمان که با حمایت رسمی مدال برای قهرمانی جهان آماده می شود، در مصاحبه ای اختصاصی درباره مبارزه جان جونز - گوستافسن و نونیز - سایبورگ نظر داد.

 • یو اف سی 232؛ مبارزه ی کامل جان جونز -الکساندر گوستافسن

  22,267 بازدید

  رویداد یو اف سی 232 ساعتی پیش به پایان رسید. جریان کامل مبارزه دیدنی جان جونز و الکساندر گوستافسن که به صورت زنده در اپلیکیشن مدال پخش شد را ببینید.

 • تمام مبارزات علی اکبری(1)؛ برد برابر هیونگ چول لی (2015)

  6,283 بازدید

  مدال از ماه گذشته به عنوان حامی اصلی امیر علی اکبری، مبارز محبوب ایران در ورزش ام.ام.ای اعلام شد. از این پس هر هفته نسخه کامل سه مبارزه علی اکبری در ام.ام.ای منتشر خواهد شد. اولین مبارزه علی اکبری در سال 2015 در ای.کی.ای تایلند برابر هیونگ چول لی بود که در 10ثانیه علی اکبری کارش را تموم کرد

 • برد حبیب نورماگومدوف برابر کانر مک گرگور با سابمیشن

  44,356 بازدید

  حبیب نورماگومدوف موفق شد در راند چهارم کانر مک گرگور را با اجرای سابمیشن شکست دهد. به این ترتیب دوره قهرمانی کانر مک گرگور به پایان رسید و مبارز مسلمان روسی توانست 27 مین برد متوالی خود را بدست آورد. انتهای مبارزه بسیار جنجالی از آب درآمد و حبیب پس از برد از هشت ضلعی بیرون رفت و با تمرین دهندگان کانر درگیر شد که با پاسخ تیم کانر مک گرگور روبرو شد. پلیس وارد صحنه شد و این پایانی سرد بر مبارزه داغ کانر و حبیب بود.

 • پیش نمایش مبارزه کانر مک گرگور برابر حبیب نورماگومدوف

  14,077 بازدید

  بالاخره انتظار علاقه مندان هنرهای رزمی ترکیبی به پایان رسید و طبق اعلام سازمان یو اف سی، دو غول ام.ام.ای کانر مک گرگور و حبیب نورماگومدوف ششم اکتبر، برابر شنبه 14 مهر 1397 در شهر لس آنجلس به مصاف هم می روند. پیش نمایش فوق العاده این مبارزه بزرگ را از دست ندهید.

 • بلتور 185؛ برد قهرمانانه «گگارد موساسی» برابر شلمنکو

  29,758 بازدید

  گگارد موساسی، مبارز با تجریه ایرانی صبح امروز(شنبه) در اولین تجربه اش در مسابقات «بلتور» موفق شد در شرایطی دشوار و در حالی که دو راند را تنها با دید یک چشم مبارزه می کرد، الکساندر شلمنکو از روسیه را با نتیجه نزدیک 29-28 شکست دهد. مبارزه جانانه موساسی و مقاومتش برابر تکنیک های سریع رقیب کهنه کار روس آنقدر دیدنی بود که رسانه های رسمی به او لقب «سلطان تک چشم» دادند. www.medal1.ir تلگرام @medal1

 • لحظه ناک اوت شدن «کانر مک گرگور» برابر «فلوید می ودر»

  116,170 بازدید

  فلوید می ودر موفق شد در پنجاهمین مبارزه خود کانر مک گرگور، اسطوره یو.اف سی را در راند دهم شکست دهد و با افتخار بازنشسته شود. www.medal1.ir تلگرام @medal1

 • انیمیشن؛ تمام جذابیت های «مبارزه قرن» (دوبله)

  8,543 بازدید

  بزرگ ترین مبارزه قرن تا چند روز دیگر بین «فلوید می ودر», قهرمان بوکس جهان و «کانر مک گرگور», فوق ستاره هنرهای رزمی تلفیقی برگزار می شود. اما چرا این مسابقه نام بزرگترین مبارزه قرن را گرفته و چرا این دو مبارز ریسک از دست دادن اعتبارشان را برای این مبارزه پذیرفته اند؟ همه جذابیت های مبارزه قرن را در این انیمیشن جالب ببینید.

 • چالش های طراحی شخصیت «بروس لی» در بازی UFC (دوبله)

  19,197 بازدید

  «بروس لی» یکی از اساطیر دنیای هنرهای رزمی است که میراثی با ارزش از خودش برای نسل های مختلف باقی گذاشته. در این ویدئو با طراحان شخصیت بروس لی در بازی یو اف سی همراه می شویم و حتی نظر دانا وایت، رئیس یو اف سی را هم در این باره می شنویم.

 • ناک اوت جانانه مبارز آمریکایی بدست «امیر علی اکبری»

  105,783 بازدید

  امیرعلی اکبری فرنگی کار سابق تیم ملی کشتی که در مسابقات MMA ژاپن تحت عنوان RIZIN شرکت می کند موفق شد با اقتدار کامل و در کمتر از 2 دقیقه «تایلر کینگ» رزمی کار آمریکایی را ناک اوت کند و همچنان به موفقیت های خود در این مسابقات ادامه دهد. لازم به ذکر است که مربی امیر علی اکبر، مربی تیم ملی بوکس ایران یعنی «علی رضا استکی» است.

 • «مک گرگور»: بعد از می ودر سراغ «نورماگومدوف» می روم!

  6,358 بازدید

  «کانر مک گرگور» در آخرین توقفش پیش از مبارزه با «می ودر» در لندن به سوال خبرنگاران درباره «حبیب نورماگومدوف» پاسخ داد و اعلام کرد شکست دادن یو اف سی کار روسی در خاک خودش قدم بعدی او خواهد بود.

 • با جذاب ترین بازی «یو اف سی» آشنا شوید!

  7,076 بازدید

  کمپانی ای.ای.اسپورت نسخه دوم بازی یو اف سی را ابتدای سال میلادی به بازار عرضه کرد. اگر طی این مدت سر و کارتان به این بازی نخورده شاید با دیدن این گیم پلی جذاب دانلودش کنید و لذت مبارزه با کانر مک گرگور و دیگر مبارزان مشهور یو اف سی را تجربه کنید. این بازی برای اکس باکس یک و پی.اس 4 طراحی شده است.

 • از زندان تا هشت ضلعی با «اشکان مختاریان»؛ مبارز جدیدUFC

  6,232 بازدید

  اشکان مختاریان، مبارز جدید ایرانی در یو اف سی در این مستند چهار قسمتی داستان پر فراز و نشیب زندگی خود را تعریف می کند و از عواملی می گوید که او را از خلافکاری و زندان به هشت ضلعی یو اف سی رسانده است. اولین قسمت این مجموعه چهار قسمتی با دوبله اختصاصی مدال تقدیم تان می شود. سه قسمت دیگر این مجموعه در اپلیکیشن مدال ارائه شده است. با «مدال» همراه باشید www.medal1.ir

 • چرا «گگارد موساسی» خاص ترین مبارز «یو اف سی» است؟

  12,920 بازدید

  روز به روز به شهرت و محبوبیت «گگارد موساسی» بین رزمی دوستان افزوده می شود. مبارز خونسرد ایرانی با برد برابر کریس وایدمن در یو.اف.سی 210 بیش از پیش مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است. در این ویدئو سبک گگارد موساسی در مبارزاتش را بررسی می کنیم و می بینیم که چرا او خاص ترین مبارز فعلی در یو.اف.سی است.

 • جنجال جدید «کانر مک گرگور» در UFC

  34,639 بازدید

  پس از حاشیه سازی فراوان «کانر مک گرگور» در سال اخیر و مبارزه احتمالی او با «می ودر»، حالا به نظر میرسد که مرد بد نام ایرلندی قصد دارد یک وزن بالاتر برود و با قهرمان فعلی سبک وزن «تایرون وودلی» مبارزه کند.

 • پیش نمایش UFC211: نبرد دوباره «میوچیچ» و «دوس سانتوس»

  3,041 بازدید

  جونیور دوس سانتوس و استیپی میوچیچ که سال 2014 یکی از زیباترین مسابقات تاریخ یو اف سی را در پنج راند برگزار کردند، در مبارزه اصلی «یو اف سی 211» بار دیگر با هم مبارزه خواهند کرد.

 • پیروزی جنجالی «گگارد موساسی» برابر وایدمن در UFC 210

  13,780 بازدید

  گگارد موساسی مبارز ایرانی الاصل یو اف سی صبح یکشنبه 20 فروردین 96 در یکی از مهمترین مبارزات دوران حرفه ای خود موفق شد در دیداری جنجالی کریس وایدمن، قهرمان سابق یو اف سی را شکست دهد و پنجمین برد متوالی خود را به ثبت برساند. صحنه های حساس این مسابقه را ببینید.

 • دفاع «کورمیر» از عنوان قهرمانی در شب خداحافظی «جانسن»

  5,520 بازدید

  دنیل کورمیر موفق شد در مبارزه ای حساس مقابل آنتونی رامبل جانسن نفر شماره یک این وزن از عنوان قهرمانی خود دفاع کند. جانسن هم پس از پایان دیدار در کمال تعجب همگان بازنشستگی خود را در سن 33 سالگی اعلام کرد. صحنه های دیدنی مبارزه اصلی یو اف سی 210 تقدیم تان می شود.