در حال بارگذاری
مدال ویدیو‌های بازی فیفا
بازگشت به کانال

ویدیوهای بازی فیفا

 • تلاش «الکس هانتر» برای مصدوم کردن رونالدو در فیفا 18

  24,299 بازدید

  شخصیت خیالی بخش داستانی فیفا 18، الکس هانتر در جام باشگاه های جهان برابر کریس رونالدو بازی می کند و سعی می کند او را مصدوم کند. بعد از بازی این دو همدیگر را می بینند و گفت و گوی جالبی دارند. www.medal1.ir تلگرام @medal1

 • آموزش استپ با پاشنه به روش نیمار در فیفا 18 (دوبله)

  9,785 بازدید

  در جدیدترین قسمت مجموعه اموزشی فیفا 18 استپ خاص نیمار با پاشنه را یاد می گیریم. www.medal1.ir تلگرام @medal1

 • آموزش شوت عقربی در بازی فیفا 18 (زیرنویس)

  74,422 بازدید

  شوت عقربی را که یادتان هست؟! حالا دوست دارید خودتان با این شوت گل بزنید و دیگران را انگشت به دهان کنید. در این ویدئو تکنیک شوت عقربی در نسخه جدید بازی فیفا را آموزش می دهیم www.medal1.ir تلگرام @medal1

 • هشت ویژگی جدید و مهیج در فیفا 18 (دوبله)

  20,127 بازدید

  نسخه جدید بازی فیفا ابتدای پاییز به بازار عرضه خواهد شد. در این ویدئوی اختصاصی هشت دلیل هیجان زده شدن از فیفا 18 را مرور می کنیم www.medal1.ir تلگرام @medal1

 • این شما و این بهترین های «لوکه لانی»

  1,719 بازدید

  لوکه لانی، معروف ترین کاربر فیفا که به مهارت بی نظیرش در این بازی مشهور است جدیدترین منتخب گل هایش را منتشر کرده که دعوت می کنیم در این ویدیو ببینید.

 • اولین گل «نیمار» به بارسلونا در بازی pes 2017

  7,620 بازدید

  کاربری در بازی pes بلافاصله بعد از انتقال نیمار به پاریسن ژرمن دیداری با بارسلونا برگزار کرده و جالب اینکه توانسته با نیمار به بارسلونا گلزنی کند.

 • رابونا، عقربی و برگردان های باورنکردنی در «فیفا 17»

  8,720 بازدید

  منتخبی از گل های باورنکردنی کاربر معروف لوکه لانی که به زدن گل های عقربی، پشت پا و برگردان در بازی فیفا معروف است.

 • مضحک ترین صحنه سال در بازی فیفا

  10,062 بازدید

  در یکی از مضحک ترین صحنه های سال در بازی فیفا 17 بازیکنان هر چه تلاش می کنند نمی توانند دروازه را باز کنند. برای تماشای ویدئو های بیشتر می توانید به اپلیکیشن مدال مراجعه کنید. برای دنلود اپلیکیشن از این لینک استفاده کنید: http://bit.ly/2qk3bYJ

 • گل های برتر هفته در فیفا 17 (9 اردیبهشت 96)

  5,531 بازدید

  سایت رسمی بازی فیفا مطابق معمول هر هفته گل های برتر کاربران از سراسر جهان رو منتشر کرده که شامل گل هایی استثنایی از رونالدو، گواردادو، بن عرفا و ابراهیموویچ است.

 • مقایسه ای دیدنی بین گرافیک FIFA 17 و PES 17

  29,852 بازدید

  با اینکه در دو سال گذشته بازی فیفا با سرمایه گذاری فراوان توانسته گوی سبقت را از بازی پس ببرد، هنوز هم هر دو این بازی ها طرفداران متعصب خودشان را دارند. در این ویدیو می توانید گرافیک نسخه 2017 این دو بازی را در صحنه های مختلف مقایسه کنید و خودتان تصمیم بگیرید کدام شان کیفیت بهتری ارائه می دهند.

 • جدال مضحک غول ها و لی لی پوت ها در FIFA 17

  8,916 بازدید

  در این ویدیو می خواهیم کوتاه ترین و بلندترین بازیکنان فیفا 17 را در دو تیم جمع کنیم و به جان هم بیاندازیم. جدال جالب و خنده دار غول پیکرهای فیفا در برابر کوتاه ترین بازیکن های این بازی را از دست ندهید.

 • راهنمای فیفا 17: انتقال مسی به رئال و رونالدو به بارسا!

  14,850 بازدید

  با اینکه اکثر کاربران فیفا 17 معتقدند انتقال مسی به رئال و رونالدو به بارسا امکان ندارد اما در این ویدیو می بینید که با چه ترفندی می توان این دو ستاره را حداقل در دنیای مجازی بازی فیفا به تیم رقیب منتقل کرد.

 • مسابقه سرعت بین ستاره های فوتبال در «فیفا 17»

  8,039 بازدید

  یک کاربر خوش ذوق 20 ستاره فوتبال که در بازی فیفا 17 بیشترین نمره را در سرعت حرکت با توپ داشتند را در پنج گروه چهار نفره قرار داده و برای هر گروه یک مسابقه ترتیب داده تا مشخص بشود که سریع ترین بازیکن فیفا 17 کدامشان است.

 • تکنیک های جدید در FIFA 17 همراه با «آنخل دی ماریا»

  5,458 بازدید

  آنخل دی ماریا، ستاره پاریسن ژرمن و و تیم ملی آرژانتین برای طراحی تکنیک های جدید به مقر بازی فیفا رفته و دو دریبل خاص خود را اجرا کرده است. در ادامه چگونگی طراحی این دریبل ها و اجرای شان در پی.اس.فور و اکس باکس را می توانید ببینید و یاد بگیرید.

 • راهنمای فیفا 17: چگونه از نقطه کرنر گل بزنیم

  15,368 بازدید

  در اولین قسمت از مجموعه راهنمای فیفا 17 سعی می کنیم از نقطه کرنر دروازه حریف را باز کنیم و پس از کلی ماجرا موفق می شویم. ویدئو را ببینید و با یاد گرفتن این تکنیک رفقا و رقبایتان را متحیر کنید.

 • مضحک ترین پنالتی های گل شده در FIFA 17

  25,132 بازدید

  با اینکه طراحان بازی فیفا هر سال این بازی را بیشتر به واقعیت نزدیک می کنند، هنوز هم باگ های زیادی در بازی می توان پیدا کرد. در این ویدئو باگ های ضربات پنالتی فیفا 17 را با هم می بینیم.

 • صد گل زدن به بارسا با «چاپوکوئنزه» در «فیفا 17»!

  10,082 بازدید

  نسخه جدید بازی فیفا چندی است که در اختیار علاقه مندان قرار گرفته و بازار بررسی نقاط قوت و ضعف آن حسابی داغ شده است. در همین راستا یکی از عاشقان خوش ذوق این بازی کارهای عجیبی انجام داده تا ببینه که انعطاف پذیری فیفا 17 تا چه حد است. در این ویدئو او که احتمالا از طرفدارای رئال مادرید است سعی کرده با چاپوکوئنزه به بارسلونا صد گل در یک بازی بزند تا مشخص شود واکنش فیفا 17 به چنین برد چه خواهد بود.