در حال بارگذاری
مدال ویدیو‌های جام جهانی روسیه 2018
بازگشت به کانال

ویدیوهای جام جهانی روسیه 2018

 • خاطرات مارادونا از 5 لحظه برترش در جام جهانی (دوبله)

  2,206 بازدید

  دیگو مارادونا در در فاصله 222 روز تا شروع جام جهانی روسیه خاطرات ماندگارش از پنج دوره ای که در جام جهانی حضور داشته را بازگو می کند. www.medal1.ir تلگرام @medal1

 • مستند، «فرانتس بکن بائر» در جام های جهانی (دوبله)

  693 بازدید

  به بهانه نزدیک شدن به جام جهانی روسیه و بالا گرفتن تب فوتبال میان فوتبال دوستان قصد داریم تا در مجموعه مستندی یادی بکنیم از اسطوره های تاریخ این مسابقات. پیش از این عملکرد پله، مارادونا و یوهان کرایوف را در جام های جهانی دیدیم. در چهارمین قسمت از این مجموعه سراغ اسطوره آلمانی تاریخ فوتبال یعنی فرانس بکن بائر می رویم. www.medal1.ir تلگرام @medal1

 • مستند؛ «پله» در جام های جهانی (دوبله)

  4,222 بازدید

  به بهانه نزدیک شدن به جام جهانی روسیه و بالا گرفتن تب فوتبال میان فوتبال دوستان قصد داریم تا در مجموعه مستندی یادی بکنیم از اسطوره های تاریخ این مسابقات. پیش از این عملکرد مارادونا و یوهان کرایوف را در جام های جهانی دیدیم. در سومین قسمت از این مجموعه سراغ اسطوره برزیلی تاریخ فوتبال یعنی پله می رویم.

 • تاریخ جام جهانی؛ گل «ماریو گوتزه» به آرژانتین(2014)

  903 بازدید

  در مجموعه انیمیشنی بلند و تحلیلی هر بار یکی از داستان های تاریخ جام جهانی را تقدیم حضورتان می کنیم. در اولین قسمت این مجموعه سراغ گل ماریو گوتزه به تیم ملی آرژانتین در فینال جام جهانی 2014 خواهیم رفت.

 • ده گل برتر «جام جهانی» 2014 (گوتزه، مسی، خامس و ..)

  9,418 بازدید

  در فاصله کمتر از یک سال مانده به شروع جام جهانی روسیه «مدال» با آیتم های متنوعی در خدمت علاقه مندان خواهد بود. قصد داریم در مجموعه ای گل های برتر هر دوره از این مسابقات را تقدیم مخاطبان کنیم. در اولین قسمت این مجموعه مروری بر ده گل برتر جام جهانی 2014 خواهیم داشت که شامل گل های زیبای لیونل مسی، ماریو گوتزه و خامس رودریگز می شود.

 • خاطرات لاجوردی از «جام جهانی» با «روبرتو باجو» (دوبله)

  1,529 بازدید

  ستاره دهه نود ایتالیا که خاطره ساز روزهای خوشی برای خیلی از ما بوده از اتفاقات و خاطرات شخصیش, از کفش های کلاسیک و حضور در سه دوره جام جهانی می گوید. این ویدئوی خاطره انگیز را از دست ندهید.

 • مستند؛ «یوهان کرایوف» در جام جهانی (دوبله)

  3,946 بازدید

  به بهانه نزدیک شدن به جام جهانی روسیه و بالا گرفتن تب فوتبال میان فوتبال دوستان قصد داریم تا در مجموعه مستندی یادی بکنیم از اسطوره های تاریخ این مسابقات. پیش از این عملکرد مارادونا را در جام های جهانی دیدیم. در دومین قسمت از این مجموعه سراغ جادوگر هلندی تاریخ فوتبال یعنی یوهان کرایوف می رویم.

 • گل های ماندگار در فینال های «جام جهانی» (2014-1982)

  5,072 بازدید

  در مجموعه ای دو قسمتی تمام گل های دیدارهای فینال تاریخ جام جهانی را مرور می کنیم. در دومین قسمت این مجموعه گل های دیدارهای فینال جام جهانی بین سال های 1982 تا 2014 تقدیم تان می شود.

 • گل های ماندگار در فینال های «جام جهانی» (1978-1930)

  8,024 بازدید

  در مجموعه ای دو قسمتی تمام گل های دیدارهای فینال تاریخ جام جهانی را مرور می کنیم. در اولین قسمت این مجموعه گل های دیدارهای فینال بین سال های 1930 تا 1978 تقدیم تان می شود.

 • «مجله جام جهانی روسیه»؛ ورزشگاه «نیژنی نووگورود»(دوبله)

  170 بازدید

  استادیوم «نیژنی نووگورود» در منطقه ای زیبا بین دو رود «اکرا» و «ولگا» واقع شده و با سرعت زیادی در حال ساخت است تا خود را به جام جهانی 2018 برساند. این استادیوم 45 هزار نفری که مراحل پایانی ساخت و آماده سازی را طی می کند بعد از بازی های جام جهانی به مرکز ورزش و سرگرمی و استادیوم خانگی یکی از تیم های فوتبال همین شهر تبدیل می شود.

 • «مجله جام جهانی روسیه»؛ کلکسیونر تمبرها (دوبله)

  152 بازدید

  در فاصله یک سال مانده تا شروع جام جهانی فوتبال در کشور روسیه, مدال با ویدئوهای متنوعی به استقبال این رویداد بزرگ خواهد رفت. در اولین قسمت از مجموعه «مجله جام جهانی روسیه» با یکی از طرفداران خوش ذوق فوتبال در روسیه همراه می شویم که کلکسیون کاملی از تمبرهای تاریخ جام جهانی را جمع آوری کرده است.

 • مستند؛ «دیگو مارادونا» در جام های جهانی (دوبله)

  5,140 بازدید

  کمتر از یک سال تا آغاز جام جهانی روسیه باقی مانده است. مدال طی این مدت با ویدئوهای متنوعی این رویداد بزرگ را پوشش خواهد داد. در اولین قسمت مستند ستاره های تاریخ جام جهانی به سراغ دیگو آرماندو مارادونا می رویم و عملکرد او را در چهار جام جهانی مرور می کنیم. این مستند زیبا را با دوبله اختصاصی تیم مدال ببینید.