در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
Mohammad 72 ویدیو‌های کلیپ های مختلف
بازگشت به کانال

ویدیوهای کلیپ های مختلف

 • آپولو 11 دروغ آمریکایی - مستند اتاق 237 و امضای کوبریک - Capricorn One

  1,020 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کلیپی که مشاهده میکنید قسمتی از مستند "اتاق 237" ساخت سال 2012 است. در حقیقت فیلم "درخشش" استنلی کوبریک امضای سربسته کوبریک است در تایید جعلی بودن عملیات دروغین آپولو 11. اتاق 237 نماد تهدیدات و دروغ آمریکاست در سفر به ماه در سال 1969 که کوبریک استادانه به این موضوع اشاره میکند! (همچنین فیلم Capricorn one ساخت 1978 بطور سربسته به این قضیه میپردازد و ابعاد آن را کاملا باز میکند؛ حتما ببینید!!!)

 • مداحی حماسی محرم 1440 حسین طاهری

  1,347 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. این قسمتی از مداحی برادر انقلابی جناب آقای حسین طاهری است که با شوری حماسی-انقلابی-عاشورایی آمیخته شده.

 • تایم لاین جنگ سرد

  521 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کاری محتوا محور و شکیل از یکی جوانان پرتلاش ایرانی. این تایم لاین وقایع مهم جنگ سرد را در طول 46 سال یعنی 1991-1945 بصورت گذری نشان میدهد.

 • سوره فیل

  654 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کاری محتوا محور و شکیل از یکی جوانان پرتلاش و متدیّن ایرانی.

 • شکست آمریکا در طوفان طبس - ماموران الهی

  829 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کاری محتوا محور و شکیل از یکی جوانان پرتلاش ایرانی و انیمیشن کار شده توسط این برادر بزرگوار. جریان "عملیات طوفان طبس" توسط آمریکاییان متجاوز و شن های صحرای طبس که "ماموران الهی" بوده و هواپیماهای دژخیمان آمریکایی را ساقط کردند.

 • کلیپ مقایسه هیتلر و رضاخان - هیتلرخان

  724 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. کاری محتوا محور و شکیل از یکی جوانان پرتلاش ایرانی و نگاه به دو شخصیت "هیتلر" و "رضاخان" از دید این برادر بزرگوار که تنهایی این پلیبک رو کار کردن. البته لازم به ذکر است که مقایسه فرد بی لیاقتی مثل رضاشاه با هیتلر، ظلمی است در قبال هیتلر توانمند.

 • کلیپ دوستی فراماسون ها و ناتزی ها 2018

  553 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. مستند کوتاهی که مشاهده میکنید فیلم کوتاه محتوا محوریست که در دسامبر 2018 در یوتیوب شیر شد در مورد فیلم مستند دوستی فراماسون ها و ناتزی ها.

 • کلیپ دشمنی فراماسون ها و ناتزی ها 2018

  955 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. مستند کوتاهی که مشاهده میکنید فیلم کوتاه محتوا محوریست که در دسامبر 2018 در یوتیوب شیر شد در مورد فیلم مستند دشمنی فراماسون ها و ناتزی ها.

 • جلوه های عظمت خداوند - تصاویر ناسا از هستی 2018

  1,519 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. این کلیپ تجسم و شالوده تصاویر دریافتی از تلسکوپ هابل توسط ناسا است. حقیقتا جلوه های عظمت خداوند تبارک و تعالی، خالق هستی؛ در بزرگی وسعت جهان نمایان است. ان شاءالله با دیدن عظمت پروردگار به درک بهتری از هستی برسیم.

 • کلیپ تفاوت رسانه در ایران و آمریکا - برنامه این. ج. ا

  376 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام خدمت بینندگان محترم. این پلی بک قسمتی از برنامه "این. ج. ا" شبکه چهار است که جمعه ها پخش میشود