در حال بارگذاری

ویدیوهای خبری

 • کمپین اینستاگرامی شاتل

  92 بازدید

  با ما در كمپین اینستاگرامى #سفرشاتلى همراه شوید... سفر خاطره انگیز به بدروم ترکیه https://goo.gl/FKvNof

 • مراسم افتتاح پروژه هاى ملى شاتل

  483 بازدید

  مرورى بر مراسم افتتاح پروژه هاى ملى شاتل با حضور دكتر واعظى وزیر محترم ارتباطات و فناورى اطلاعات و معاونان ایشان

 • برنامه تلویزیونی همت ماندگار - شاتل

  1,176 بازدید

  حضور مدیر عامل شاتل در برنامه تلویزیونی همت ماندگار

 • پروانه FCP شاتل اعطا شد

  847 بازدید

  گروه شرکت های شاتل پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) را از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت کرد. پروانه شاتل صبح امروز طی مراسمی از سوی محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، علی اصغر عمیدیان، رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سید مرتضی موسویان، رییس مرکز توسعه فناروری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد به گروه شرکت های شاتل اعطا شد.

 • ارایه سرویس Eco-optimal در جشنواره فروش ویژه شاتل

  2,283 بازدید

  فروش خدمات اینترنت پرسرعت شاتل (+ADSL2) با شرایط ویژه تا پایان روز ۹ مهر ماه سال ۹۴ ادامه خواهد داشت. متقاضیان اینترنت پرسرعت در سراسر کشور در این دوره می توانند از یک بسته یک ساله اینترنت پرسرعت Eco-optimal، ده (۱۰) گیگابایت ترافیک و نصب و راه اندازی با قیمت استثنایی سالانه ۱۸ هزار تومان بهره مند شوند. http://www.shatel.ir/festivals/940601

 • توضیحات مدیرعامل شاتل درباره خبر توقف فروش اینترنت

  2,198 بازدید

  احمد نخجوانی، مدیرعامل شاتل اتهام های وارده به این شرکت درخصوص کم فروشی اینترنت را طی گفتگویی با صدا و سیما رد کرد و توضیح داد: مورد اختلاف میان رگولاتوری و شاتل تنها مربوط به سه مرکز مخابراتی از 1200 مرکز مخابراتی تحت پوشش شاتل است که پیش از اعلام رگولاتوری، فروش سرویس در آنها متوقف شده بود. وی افزود: شاتل هرگز کم فروشی نکرده و دسترسی کاربران را فراتر از سطح تضمین کننده قرارداد باز گذاشته است.

 • سایت اخبار ورزشی Cup.ir یک ساله شد

  1,121 بازدید

  سایت اخبار ورزشی Cup.ir در زیرمجموعه خدمات محتوایی عرضه شده روی پورتال شانل لند یک سالگی خود را جشن گرفت. این سایت خبر ورزشی یک سال پیش در روز هفتم تیر ماه 93 راه اندازی شد و ویدیو کاپ، پیشخوان مطبوعات داخلی و خارجی، گالری تصاویر، استودیو کاپ، ویدیوهای کاربران، رادیو کاپ، پخش زنده نتایج و نوستالژی از مهمترین بخش های Cup.ir هستند.

 • گزارش رییس هیات مدیره شاتل از بازار اینترنت در جهان

  878 بازدید

  محمدحسن شانه ساززاده، رییس هیات مدیره گروه شرکت های شاتل درباره روند بازار اینترنت در دنیا و نحوه فعالیت های کاربران در اینترنت گزارش می دهد.

 • مناظره مدیرعامل شاتل با مخابرات درباره مشکلات اینترنت

  2,484 بازدید

  مدیرعامل گروه شرکت های شاتل در مناظره تلویزیونی بخش گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو سیما با نماینده شرکت مخابرات ایران از پرداخت 40 درصد از هزینه تمام شده ADSL به مخابرات خبر داد و گفت: بستر انتقال مخابرات پاسخگوی نیازها نیست....