در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
Abolfazl Hesaraki (ابوالفضل حصارکی) ویدیو‌های برنامه زیر همکف
بازگشت به کانال

ویدیوهای برنامه زیر همکف

 • لزوم برون سپاری و اعتماد به کارگر در پروژه های ساختمانی - ابوالفضل حصارکی

  614 بازدید

  گفتگوی ابوالفضل حصارکی اعجوبه پولسازی ایران، کارآفرین و مشاور کسب و کار با مهدی کرمی از یزد. ایشان در زمینه کناف و سقف های کاذب فعالیت دارند. قبلا بر این باور بودند که باید خودشان بالای سر پروژه ها باشند و نمی توانند به نصاب ها اعتماد کنند اما اکنون و بعد از مشاوره با ابوالفضل حصارکی به این نتیجه رسیدند که می شود نصاب های مورد اعتماد پیدا کرد و با آنها کا رکرد.

 • چقدر درآمد داشتین و الان چقدر درمی آورید؟ شرکت کنندگان موفق دوره امپراطوری ثروت

  168 بازدید

  ابوالفضل حصارکی با شرکت کنندگان موفق دوره امپراطوری ثروت صحبت می کند. خلاصه ای از برنامه های زیر همکف با این سولات: درآمدتان چقدر بوده؟ الان چقدر درآمد دارید و چشم اندازتان برای آینده چیست؟

 • با پول قرضی در 4 ماه به درآمد 5 میلیون رسیده ام

  596 بازدید

  ابوالفضل حصارکی امیدوارترین مرد روی زمین و ملقب به اعجوبه پولسازی ایران با زهرا اسدی در برنامه زیر همکف گفتگو می کند. او توانسته با استفاده از ایده های کانال ابوالفضل حصارکی در باشگاه میلیاردرهای خود ساخته و شرکت در دوره اعجوبه ها و امپراطوری ثروت زندگی خود را متحول کند.

 • با 1میلیارد و 200میلیون تومان بدهی شروع کردم! 9 ماهه بدهی هامو تسویه کردم.

  385 بازدید

  خاص ترین برنامهء زیر همكف گفتگوی ابوالفضل حصارکی اعجوبه پولسازی ایران با آقای فیضی مردی که 1 میلیارد و 200 میلیون تومان بدهی به بار آورده بود و توانسته است در عرض 9 ماه چک های خود را پاس کند. از شرکت در دوره امپراطوری ثروت می گوید

 • بدهکار 100 میلیونی با درامد کنونی 12 میلیون در ماه

  251 بازدید

  امیر افجه ساکن تهران است و در حوزه پوشاک فعالیت دارد و درامدش از 2 میلیون تومان به 12 میلیون تومان رسیده است و 100 میلیون بدهی داشته است.

 • درامد 25 میلیونی آقای سه شغله

  418 بازدید

  محمد شاملو ساکن تهران و 3 شغل دارد. با کسب و کاری در زمینه دندانپزشکی و و درامد خود را از 3 میلیون تومان به 25 میلیون تومان در ماه رسانده است.

 • از درامد 2 میلیونی تا 14 میلیون در ماه

  383 بازدید

  مصاحبه ابوالفضل حصارکی با سینا ملکی که ساکن کرمان است در عرض یک سال درآمد خود را از 2 میلیون تومان در ماه به 14/5 میلیون تومان در ماه رسانده است هدف او درآمد 40 میلیون تومان در ماه و بالاتر است.

 • بدهکار 65 میلیونی با درامد ماهیانه کنونی 5 میلیون

  681 بازدید

  مصاحبه ابوالفضل حصارکی با آرش حسینی ساکن رشت با بدهی 65 میلیون تومان در دوره های باشگاه میلیادرهای خود ساخته شرکت کرده و در عرض 8 ماه به درامد بالای پنج میلیون رسیده است. تا آخر سال 1397 می خواهد به درآمد بالای 10 میلیون تومان برسد.