در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
Abolfazl Hesaraki (ابوالفضل حصارکی) ویدیو‌های طرح و ایده رایگان
بازگشت به کانال

ویدیوهای طرح و ایده رایگان

 • دکه های فروش ثابت و متحرک خوراکی در جایگاه های سوخت CNG

  313 بازدید

  ابوالفضل حصارکی امیدوارترین مرد روی زمین اعجوبه پولسازی ایران 688 امین ایده رایگان خود را ارائه می دهد. در جایگاه سوخت CNG سرنشینان پیاده می شوند و فقط راننده به جایگاه می رود در این زمان وجود یک دکه سیار می تواند برای آنها برای خرید تنقلات سیگار و ... کمک کند. می توانید با مدیر جایگاه قرارداد ببندید و فروشگاه های زنجیره ای کوچک در جایگاه های سوخت CNG ایجاد کنید.

 • با یک سایت، خط تلفن و چند موتورسوار سرویس بیرون بر اختصاصی راه بیندازید

  359 بازدید

  ابوالفضل حصارکی امیدوارترین مرد روی زمین اعجوبه پولسازی ایران 687 امین ایده رایگان خود را ارائه می دهد. معمولا استخدام پیک موتوری هزینه هایی مانند پول بنزین، ناهار وشام و بیمه و یا حتی جای خواب برای رستوران ها و دیگر مشاغلی که سرویس بیرون بر دارند ، می سازد. به همین دلیل راه اندازی سرویس موتوری محله ای به آنها کمک می کند تا بدون دغدغه استخدام پیک موتوری و هزینه های در پی آن، سرویس بیرون بر خود را ارائه دهند.

 • بسته بندی شکیل گیاهان داروئی برای عرضه در سوپرمارکت ها - طرحی از ابوالفضل حصارکی

  487 بازدید

  ابوالفضل حصارکی اعجوبه پولسازی ایران طرح و ایده شماره 686 خود را برای باشگاه میلیاردرهای خودساخته به بسته بندی و عرضه شکیل گیاهان داروئی اختصاص داده است. برای بسته بندی می توان از ساعات و ظرفیت خالی کارگاه های بسته بندی استفاده کرد.

 • ایده خدماتی برای سالمندان - ابوالفضل حصارکی

  338 بازدید

  ایده شماره 685 در باشگاه میلیاردرهای خود ساخته توسط ابوالفضل حصارکی ارائه شده است. در این طرح می توان انواع خدمات را برای سالمندان از طریق تلفن انجام داد و آنها را راهنمایی کرد و از این طریق پول ساخت.