در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
آرمان تی وی ویدیو‌های آنچه نگفته اند - تاریخی
بازگشت به کانال

ویدیوهای آنچه نگفته اند - تاریخی

 • دموکرات ها و جمهوریخواه ها با هم متفاوت اند؟!!!

  595 بازدید

  در حاشیه قسمت 8 مستند #بعدازخمینی

 • هاشمی مذاکره با آمریکا را در دستور کار قرار داده بود

  1,036 بازدید

  در حاشیه قسمت 8 مستند #بعدازخمینی

 • طرح بحث مذاکره مستقیم با آمریکا در دولت هاشمی

  622 بازدید

  در حاشیه قسمت 8 مستند #بعدازخمینی

 • هاشمی و آشتی دادن «آرمان» و «واقعیت» در سیاست خارجه

  319 بازدید

  در حاشیه قسمت 8 مستند #بعدازخمینی

 • در دهه 70 برای سیاست "نه شرقی، نه غربی" چه اتفاقی افتاد

  425 بازدید

  در حاشیه قسمت 7 مستند #بعدازخمینی

 • چرا آلمان برای برقراری رابطه انتخاب شد؟

  201 بازدید

  در حاشیه قسمت 7 مستند #بعدازخمینی

 • سیاست خارجی هاشمی به درستی بدنبال اروپا بود

  156 بازدید

  در حاشیه قسمت 7 مستند #بعدازخمینی

 • جریان چپ همواره از هاشمی استفاده ابزاری کرده است!

  685 بازدید

  جریان چپ همواره از هاشمی استفاده ابزاری کرده است!/// حسین فدایی؛ عضو سابق سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • هاشمی را در چهار حوزه «قلقلک» بدهیم!

  711 بازدید

  تصمیم راهبردی جریان چپ مجلس سوم در مواجهه با دولت سازندگی/// هاشمی را در چهار حوزه «قلقلک» بدهیم!/// محمد هاشمی؛ عضو سابق سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی! در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • چپی ها و شعار «زنده باد مخالف من» در دهه شصت!

  416 بازدید

  چپی ها و شعار «زنده باد مخالف من» در دهه شصت!/// حسین فدایی؛ عضو سابق سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • اخلافات چپ و راست از حزب جمهوری تا جامعه روحانیت

  512 بازدید

  اخلافات چپ و راست از حزب جمهوری تا جامعه روحانیت؛ مبنایی یا احساسی؟!/// حجت الاسلام رسول منتجب نیا؛ عضو سابق شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • «مرگ بر آمریکا»ی چپی ها چقدر اصیل بود؟

  264 بازدید

  «مرگ بر آمریکا»ی چپی ها چقدر اصیل بود؟ حسین فدایی؛ عضو سابق سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی! در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • صدام خالد بن ولید است! در مقابل آمریکا از او حمایت کنیم

  1,078 بازدید

  صدام خالد بن ولید است! در مقابل آمریکا از او حمایت کنیم/// حجت الاسلام رسول منتجب نیا؛ عضو سابق شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • هشدار اعراب منطقه به آمریکا

  465 بازدید

  هشدار اعراب منطقه به آمریکا؛ اگر هرچه زودتر وارد عرصه دیپلماسی نشوید، با یک ایران انقلابی حاکم بر منطقه مواجه خواهید بود!/// سیروس ناصری؛ نماینده اسبق ایران در مقر سازمان ملل در ژنو/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • هاشمی تغییر نظر های خود را در سیاست ها اعمال کرد!

  2,630 بازدید

  سیاست های شورای بازسازی مورد تایید امام و در دست هاشمی/// احمد توکلی؛ نماینده مجلس شورای اسلامی/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی! /// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • جلسات فشرده هاشمی با تیم اقتصادی اش،پیش از ریاست جمهوری

  528 بازدید

  جلسات فشرده هاشمی با تیم اقتصادی اش، پیش از رسیدن به ریاست جمهوری/// حسین فدایی؛ دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • مدل خاص توسعه، مجریان خاص خودش را می طلبید

  161 بازدید

  مدل خاص توسعه، مجریان خاص خودش را می طلبید/// یحیی آل اسحاق؛ وزیر بازرگانی دولت هاشمی رفسنجانی/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث و یا تاریخ نگران و تحلیلگران مرور می کنیم.

 • ترک برداشتن دیواره عقاید چپ اقتصادی در اواخر دهه 60

  494 بازدید

  ترک برداشتن دیواره عقاید چپ اقتصادی در اواخر دهه 60 احمد توکلی؛ نماینده مجلس شورای اسلامی «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی! در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث و یا تاریخ نگران و تحلیلگران مرور می کنیم.

 • سفر هاشمی به ژاپن و تغییر نگاه اقتصادی اش

  820 بازدید

  سفر هاشمی به ژاپن و تغییر نگاه اقتصادی اش/// کاظم انبارلویی؛ سردبیر روزنامه رسالت/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث و یا تاریخ نگران و تحلیلگران مرور می کنیم.

 • «سازندگی» مطالبه جامعه ایرانی برای دهه دوم انقلاب بود

  255 بازدید

  «سازندگی» مطالبه جامعه ایرانی برای دهه دوم انقلاب بود/// محمد عطریانفر؛ عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث و یا تاریخ نگران و تحلیلگران مرور می کنیم.

 • به هر حال من مخالفم

  277 بازدید

  به هر حال من مخالفم/// مسعود رضایی؛ پژوهشگر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث و یا تاریخ نگران و تحلیلگران مرور می کنیم.

 • همهمه خبرگان در صحن مجلس

  196 بازدید

  همهمه خبرگان در صحن مجلس/// مسعود رضایی؛ پژوهشگر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث و یا تاریخ نگران و تحلیلگران مرور می کنیم.

 • رهبری فردی یا شورایی؟

  277 بازدید

  رهبری فردی یا شورایی؟/// مسعود رضایی؛ پژوهشگر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث و یا تاریخ نگران و تحلیلگران مرور می کنیم.

 • آیا رهبر جدید حتماً باید مرجع باشد

  311 بازدید

  آیا رهبر جدید حتماً باید مرجع باشد/// مسعود رضایی؛ پژوهشگر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث و یا تاریخ نگران و تحلیلگران مرور می کنیم.

 • دشمنان منتظر پایان انقلاب با رحلت رهبر کاریزمای آن بودن

  231 بازدید

  دشمنان منتظر پایان انقلاب با رحلت رهبر کاریزمای آن بودند/// مسعود رضایی؛ پژوهشگر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • ظرفیت بالای ملت خلأ رهبری را در کمتر 24 ساعت ترمیم کرد

  210 بازدید

  ظرفیت بالای ملت ایران خلأ رهبری را در کمتر 24 ساعت ترمیم کرد/// محمد عطریانفر؛ عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • نقش آفرینی های امام ره برای دوران بعد از خمینی

  169 بازدید

  نقش آفرینی های امام ره برای دوران بعد از خمینی/// مسعود رضایی؛ پژوهشگر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • آیت الله خامنه ای پیش از کسوت رهبری

  388 بازدید

  آیت الله خامنه ای پیش از کسوت رهبری مسعود رضایی؛ پژوهشگر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی! در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • امام آیت الله منتظری را یک شخصیت فقهی می خواست

  1,041 بازدید

  امام آیت الله منتظری را یک شخصیت فقهی می خواست/// عباس سلیمی نمین؛ مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • امام تا کجا منتظری را تحمل کرد؟

  339 بازدید

  امام تا کجا منتظری را تحمل کرد؟/// عباس سلیمی نمین؛ مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • واژه «قائم مقام رهبری» ابداع جریان نفوذ در بیت منتظری

  557 بازدید

  واژه «قائم مقام رهبری» ابداع جریان نفوذ در بیت آیت الله منتظری بود/// عباس سلیمی نمین؛ مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ اسلامی/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.

 • ترازوی منتظری؛ مهدی هاشمی در یک کفه ، امام در کفه دیگر

  459 بازدید

  واژه «قائم مقام رهبری» ابداع جریان نفوذ در بیت آیت الله منتظری بود/// عباس سلیمی نمین؛ مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ اسلامی/// «آنچه نگفته اند»؛ روایتی از ناگفته های تاریخ انقلاب اسلامی!/// در این مجموعه برنامه تاریخ شفاهی، اتفاقات و تحولات تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب را از زبان شخصیت های حاضر در متن حوادث مرور می کنیم.