در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
اسب بخار ویدیو‌های نمایشگاه خودرو
بازگشت به کانال

ویدیوهای نمایشگاه خودرو

 • اکسپو بخار 45/ گشت و گذار در سومین نمایشگاه خودروی تهران - دی97

  16,518 بازدید

  در این قسمت از برنامه ی «اکسپو بخار» گروه مستند اسب بخار می توانید گشت و گذاری در سومین نمایشگاه خودروی تهران داشته باشید. این نمایشگاه در تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۷ میزبان مسئولین و خبرنگاران بود و لذا این گزارش در روز مختص به خبرنگاران تهیه شده است. زمان بازدید عمومی از سومین نمایشگاه خودروی تهران در شهر آفتاب، ۱۸ تا ۲۱ دی ماه تعیین شده و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۸ نسبت به بازدید از این رویداد خودرویی اقدام نمایند.

 • اکسپو بخار 44 / نمایشگاه خودرو مشهد 97

  8,953 بازدید

  در این قسمت از برنامه «اسپوبخار» اسب بخار شما می توانید بازدید مجازی در هجدهمین نمایشگاه خودرو مشهد داشته باشید. وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی، برگزاری چنین نمایشگاه هایی را در کشور دشوار کرده و در این برنامه می توانید از نزدیک این مشکلات بارز را مشاهده نمایید.

 • اکسپو بخار 43 / پورشه،مازراتی،مک لارن و رولزرویس در پکن

  7,777 بازدید

  در ماه جاری، گروه مستند اسب بخار برای بازدید از نمایشگاه خودرو پکن و همچنین حضور در مراسم خبری چری، به این کشور دعوت شد. در حاشیه بازدید از نمایشگاه پکن ، گزارشی از حضور پورشه،مازراتی،مک لارن و رولزرویس در این نمایشگاه تهیه شده است.

 • اکسپو بخار 42 / نیسان، لکسوس و کیا در نمایشگاه پکن

  6,832 بازدید

  در ماه جاری، گروه مستند اسب بخار برای بازدید از نمایشگاه خودرو پکن و همچنین حضور در مراسم خبری چری، به این کشور دعوت شد. در حاشیه بازدید از نمایشگاه پکن، گزارشی از حضور نیسان،لکسوس و کیا در این نمایشگاه تهیه شده است.

 • اکسپو بخار لوکسژن زوتی

  6,518 بازدید

  در ماه جاری، گروه مستند اسب بخار برای بازدید از نمایشگاه خودرو پکن و همچنین حضور در مراسم خبری چری، به این کشور دعوت شد. در حاشیه بازدید از نمایشگاه پکن، گزارشی از حضور لوکسژن و زوتی در این نمایشگاه تهیه شده است.

 • اکسپو بخار ۴۰ / غرفه تویوتا در نمایشگاه پکن

  9,518 بازدید

  در ماه جاری، گروه مستند اسب بخار برای بازدید از نمایشگاه خودرو پکن و همچنین حضور در مراسم خبری چری، به این کشور دعوت شد. در حاشیه بازدید از نمایشگاه پکن، گزارشی از حضور پر رنگ تویوتا ژاپن در این نمایشگاه تهیه شده است. کمپانی تویوتا به عنوان یکی از فعالترین خودروسازان جهان شناخته می شود که چند سالی با انجام مشارکت های مختلف در چین، بسیاری از محصولات خود را در این کشور تولید و عرضه می نماید.

 • اکسپو بخار ۳۹ / هایما و دانگ فنگ در نمایشگاه پکن

  10,754 بازدید

  در این قسمت از برنامه اکسپو بخار، عوامل اسب بخار به غرفه هایما و دانگ فنگ در نمایشگاه خودرو پکن رفته اند.

 • اکسپو بخار ۳۸ / پژو، سیروئن و رنو در نمایشگاه پکن

  11,161 بازدید

  در این قسمت از برنامه اکسپو بخار، عوامل اسب بخار به غرفه پژو، سیتروئن و رنو در نمایشگاه خودرو پکن رفته اند. در این نمایشگاه به خاطر مشارکت این سه کمپانی خودروساز فرانسوی با خودروسازان چینی شاهد هستیم که برخی محصولات اختصاصی خود را برای بازار آن کشور معرفی کرده اند.

 • اکسپو بخار ۳۷ / غرفه هاوال,فاو,مزدا در نمایشگاه پکن

  8,822 بازدید

  در این قسمت به سراغ غرفه های مزداف هاوال و فاو رفته ایم و به خودروهایی که احتمالا گروه بهمن در سال جاری آن ها را به بازار عرضه می کند، سری زده ایم.

 • اکسپو بخار 36 / غرفه دی اس و میتسوبیشی در نمایشگاه پکن

  14,704 بازدید

  در این قسمت از اکسپو بخار، به غرفه میتسوبیشی و دی اس سری زده ایم. در غرفه این دو خودروساز ژاپنی و فرانسوی شاهد هستیم که سیاست های کلان هر دو خودروساز دنبال می شود و محصولاتی معرفی گردیده که به تازگی عرضه رسمی آن ها در بازار جهانی شروع شده است.

 • اکسپو بخار 35 / غرفه بی وای دی در نمایشگاه پکن 2018

  7,469 بازدید

  در این نمایشگاه خودرو پکن امسال بسیاری از خودروسازان چینی، کره ای و آمریکایی محصولات جدید خود را به بازار منطقه و جهان معرفی نموده اند. بی وای دی به عنوان بزرگترین خودروساز محصولات الکتریکی دنیا در نمایشگاه خودرو پکن، از نسل جدید تانگ و چین (کین) رونمایی کرد و توانست ارتقا فنی و ظاهری خود را در بحث خودروهای هیبریدی و PHEV به رخ رقبا بکشد.

 • اکسپو بخار / رونمایی چری آریزو 6 و تیگو 8 در پکن 2018

  23,146 بازدید

  در نمایشگاه خودرو پکن 2018 برند چری از جدیدترین محصول خود یعنی چری آریزو 6 و تیگو 8 رونمایی کرد. همچنین در این غرفه خودروی اکسید که قرار است به زودی بازارهای آمریکا شمالی و اروپای غربی صادر شود. این خودر مفهومی در نمایشگاه فرانکفورت برای اولین بار رونمایی شد و نظر بسیاری را به خود جلب کرد.

 • اکسپو بخار 33 / گزارش هشتمین نمایشگاه خودرو گرگان

  9,179 بازدید

  نمایشگاه خودرو گرگان هشتمین دوره برگزاری را در استان گلستان تجربه می کند. در این نمایشگاه برندهایی چون رنو، نیسان، فاو، اسکانیا، میتسوبیشی، هیوندای، جک، جیلی، تویوتا، پژو، ایران خودرو، بی وای دی و... حضور دارند. این نمایشگاه در دو روز اول توانسته تا نظر بازدیدکنندگان را به صورت نسبی راضی نگه دارد. اما نمایشگاه خودرو گرگان بدون حاشیه نیست و در این برنامه به حواشی حضور برندها پرداخته ایم.

 • اکسپو بخار 32 / گزارش چهاردهمین نمایشگاه خودرو اصفهان

  10,309 بازدید

  در این قسمت از اکسپو بخار اسب بخار، عوامل این گروه به اصفهان سفر کردند تا گزارش تصویری از این نمایشگاه را داشته باشند. در این برنامه می توانید از حال و هوای این نمایشگاه باخبر شوید و همچنین برخی محصولات جدید را مشاهده نمایید. در این نمایشگاه گروه صنعتی سایپا هم حضور داشت که به خاطر برخی مسائل امکان نمایش سالن این شرکت در برنامه وجود ندارد.

 • اکسپو بخار 31 / سومین نمایشگاه خودرو مازندران چگونه بود

  5,082 بازدید

  در این قسمت اکسپو بخار، به سراغ علیرضا عاجزی می رویم. شرکت هرمس با مدیریت او به عنوان برگزار کننده نمایشگاه های خودرویی چون تهران، ارومیه، مازندران و... در کشور می شود. او در این مصاحبه از استقبال مردم صحبت می کند و همچنین برخی دغدغه های برگزاری نمایشگاه های خودرو در کشور را بیان می کند.

 • اکسپو بخار 30 / قانون شکنی و بازی با جان مردم!

  10,787 بازدید

  در این قسمت از اکسپو بخار، حسین دلاور سبک صحبت خود را تغییر می دهد و نکاتی را در خصوص عدم رعایت قوانین توسط برخی خودروسازان عنوان می کند. این روزها برخی شرکت های خودروسازی مانند زامیاد، خود را استثنا صنعت خودرو می دانند و محصولات خود را بدون ایربگ به بازار عرضه می کنند. این در حالی است که از سال 1390، باید تمام خودروهای تولید داخل به کیسه هوا مجهز شوند.

 • اکسپو بخار 29 / سومین نمایشگاه خودرو مازندران 96

  12,277 بازدید

  در این قسمت از اکسپو بخار خلاصه ای از سومین نمایشگاه خودرو مازندران در شهر قائم با حضور شرکت ایرانخودرو ،شرکت سایپا ،خودروسازان کارمانیا ،گروه بهمن ،ستاره ایران ،گروه مدریران خودرو و... از روز 12 دی ماه 96 به مدت 4 روز به معرفی محصولات به هموطنان حاشیه دریا خزر پرداخته اند.

 • اکسپو بخار 28 / هشتمین نمایشگاه خودرو کرمان 96

  7,981 بازدید

  در این قسمت شما را دعوت به بازدید هشتمین دوره از نمایشگاه خودرو کرمان دعوت میکنیم. در این دوره از نمایشگاه کرمان شرکت هایی چون ایران خودرو،سایپا،پارس خودرو،مدیران خودرو،کرمان موتور،کارمانیا و... حضور داشته اند و جدید ترین محصولات خود را به نمایش گذاشته اند.

 • اکسپو بخار 27 / سومین نمایشگاه خودرو بندرعباس 96

  9,110 بازدید

  در این قسمت از اکسپو بخار، به سومین نمایشگاه خودرو بندرعباس رفته ایم. در این نمایشگاه تعدادی از خودروسازان داخلی حضور داشته اند و توانستند تا در طی چهار روز بیش از 80 هزار بازدیدکننده جنوبی را به محل نمایشگاه بکشانند. در این نمایشگاه شرکت هایی چون سایپا، پارس خودرو، آرین دیزل، آمیکو، مدیران خودرو، خودروسازان بم، خودروسازی کارمانیا، زامیاد و... محصولات جدید خود را معرفی کرده بودند.

 • اکسپو بخار 26 / برداشت آخر؛ خداحافظی اسب بخار

  6,354 بازدید

  اکسپو بخار 26، آخرین قسمت از گزارش ویدئویی دومین نمایشگاه خودرویی تهران است. در این چند روز برگزاری، غرفه اسب بخار شلوغ ترین فضای رسانه ای را تجربه کرد. در این بخش عوامل گروه اسب بخار از حواشی نمایشگاه صحبت می کنند و نکاتی را در مورد این ایام متذکر می شوند.

 • اکسپو بخار 25 / خلاصه نمایشگاه خودرو تهران

  2,785 بازدید

  خلاصه دومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو تهران در آخرین روز و در ساعات پایانی آن

 • اکسپو بخار 24 / ارتقا سلامت در مباحث خودرویی ممکن است؟

  598 بازدید

  در این برنامه مدیر عامل شرکت باراد به غرفه اسب بخار آمده و در مورد ترکیب علم پزشکی و خودرو صحبت می کند. چگونه می شود که در بحث خودرو، سلامت رانندگی بیشتری را تجربه کنیم و از طرفی آسایش بیشتری داشته باشیم؟

 • اکسپو بخار 23 / برنامه لوکسژن در ایران چیست؟

  3,720 بازدید

  در این قسمت عقیل مصطفایی مدیر فروش و بازاریابی آرمان موتور کویر به برنامه اسب بخار آمد تا برنامه لوکسژن تایوان را شرح دهد. در این گزارش قیمت محصولات لوکسژن و ترتیب ورود خودرو های آن به بازار ایران مشخص می شود.

 • اکسپو بخار 22 / مدیرعامل سابق استقلال در اسب بخار

  2,789 بازدید

  در این قسمت از اکسپو بخار، گزارش پایانی روز چهار را با علی فتح الله زاده، مدیر عامل سابق استقلال همراه شده ایم. او با علیرضا عاجزی، مدیر برگزاری نمایشگاه خودرو تهران به غرفه اسب بخار آمد و مطالب جالبی را عنوان کرد.

 • اکسپو بخار 21 / همه چیز در مورد برنامه پژو

  4,340 بازدید

  در این قسمت به گفت و گو با پییر فوره ، معاونت بازاریابی و فروش ایکاپ می پردازیم. او در این مصاحبه به بیان اطلاعات جدیدی در خصوص فعالیت پژو و ایرانخودرو می پردازد. مازیار ملکی ، مدیر بازاریابی و عملیاتی شرکت ایکاپ ما را در تهیه این برنامه همراهی کرد

 • اکسپو بخار 20 / اهداف گروه اتوخسروانی

  2,381 بازدید

  در این قسمت مدیر اتوخسروانی به غرفه اسب بخار آمد و پیرامون مسائل جاری در بازار و فضای کسب و کار صنعت خودرو مواردی را متذکر شد.

 • اکسپو بخار 19 / آینده هاوال در گروه بهمن

  8,256 بازدید

  در این قسمت از اکسپو بخار، مریم کربلایی، مدیر بازاریابی گروه بهمن به برنامه آمد. او در این برنامه در خصوص برنامه های گروه بهمن برای برندهای مزدا، هاوال، FAW و... توضیح می دهد و زمان قطعی عرضه محصولات جدید را اعلام می کند.

 • اکسپو بخار 18 / روز سوم نمایشگاه و حواشی آن

  2,805 بازدید

  در اواخر زمان کاری نمایشگاه در روز سوم، علیرضا عاجزی، مدیر برگزاری نمایشگاه خودرو تهران به غرفه اسب بخار آمد و گزارشی کامل را در مورد اتفاقات و حواشی روز سوم ارائه داد. در این ویدئو می توانید در مورد برنامه های روزهای آتی اطلاعاتی به دست آورید.

 • اکسپو بخار 17 / بالاخره قیمت محصولات بورگوارد چقدر است؟

  3,598 بازدید

  در یکی دیگر از قسمت های گزارش نمایشگاهی اکسپو بخار، به سراغ مدیر بازاریابی کیان موتور وارنا رفته ایم و در خصوص برخی اهداف این شرکت و برنامه حضور بورگوارد در ایران، سوالاتی را مطرح کرده ایم. در این برنامه توضیحاتی در خصوص نحوه همکاری بورگوارد و کیان موتور وارنا داده می شود و قیمت دو محصول کراس اوور این شرکت به صورت حدودی مشخص می گردد.

 • اکسپو بخار 16 / با آپشن های جدید ایران خودرو آشنا شوید؟

  8,031 بازدید

  در این برنامه کیوان وزیری به اکسپو بخار آمده و در مورد آپشن های جدید خودروهای ایران خودرو توضیح می دهد. او مدیرعامل شرکت آپکو است و به تازگی امکانات کاربردی جدیدی برای خودروهایی چون دانگ فنگ H30 کراس معرفی کرده است. در این برنامه می توانید اطلاعات جالبی را در خصوص انتخاب آپشن های جدید برای محصولات ایران خودرو به دست آورید.

 • اکسپو بخار 15 / چری چه برنامه ای برای بازار ایران دارد؟

  2,432 بازدید

  در این برنامه، بابک صدرایی، مدیر بازاریابی برند چری حضور دارد و در مورد برنامه های این نشان چینی اطلاعاتی را برای اولین بار اعلام می کند. آیا قرار است که تولید تیگو5 متوقف شود؟ آیا چری سهم خود را در ایران افزایش می دهد؟

 • اکسپو بخار 14 / سئات با چه قیمت و مدل هایی می آید؟

  3,066 بازدید

  در این قسمت از گزارش ویژه نمایشگاه، کامران طالبی فرد در برنامه حضور پیدا کرد. او مدیر بازاریابی برند پورشه و سئات در ایران است و در این برنامه اطلاعات دقیقی در مورد برنامه سئات اعلام می شود و همچنین نام و قیمت خودروهای این برند مشخص می شود. طالبی فرد در خصوص برنامه های آتی پورشه در ایران صحبت می کند.