در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
اسب بخار ویدیو‌های ویژه برنامه
بازگشت به کانال

ویدیوهای ویژه برنامه

 • سفرنامه شرق دور / قسمت پنجم

  6,899 بازدید

  در این برنامه گروه مستند اسب بخار به کشور چین سفر کرده تا رویداد نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۱۸ را به مخاطبان خود گزارش دهد. در کنار گزارش رویدادهای این نمایشگاه خودرو، گروه مستند اسب بخار طی روزهای گذشته سعی داشته تا اتفاقات رخ داده در این سفر را به تصویر بکشد و مخاطبان خود را با فرهنگ و آداب مردم چین آشنا سازد. قسمت پنجم سفرنامه شرق دور به عنوان آخرین قسمت این ویژه برنامه است.

 • سفرنامه شرق دور / قسمت چهارم

  8,268 بازدید

  در این قسمت از سفرنامه چین به سوی دیوار بزرگ چین رفتیم و یه سری هم به مدیران ارشد برند چری میزنیم...

 • سفرنامه شرق دور / قسمت سوم

  9,097 بازدید

  در این قسمت با دوچرخه های هوشمند پکن آشنا می شویم و سفری به شهر ممنوعه چین می کنیم...

 • سفرنامه شرق دور / قسمت دوم

  9,704 بازدید

  در این برنامه گروه مستند اسب بخار به کشور چین سفر کرده تا رویداد نمایشگاه خودرو پکن 2018 را به مخاطبان خود گزارش دهد.در این قسمت از سفرنامه به کشور چین با جانورانی آشنا می شویم که در اینجا به نام غذای لذیذ می شناسند و می بینید که مردمان چین، خود بیشتر سوار چه خودروهایی می شوند.

 • سفرنامه شرق دور / قسمت اول

  10,572 بازدید

  در این برنامه گروه مستند اسب بخار به کشور چین سفر کرده تا رویداد نمایشگاه خودرو پکن 2018 را به مخاطبان خود گزارش دهد. این نمایشگاه از چند روز دیگر آغاز می شود و در آن کمپانی های ژاپنی، آمریکایی، کره ای، اروپایی و چینی محصولات مختلف خود را برای اولین بار رونمایی می کنند. در کنار برنامه نمایشگاه، این بار هم عوامل اسب بخار سفرنامه ای برای چین تدارک دیده اند که هر روز ضبط و پخش می گردد.

 • ویژه برنامه خودروهای موجود در گمرک

  10,961 بازدید

  در این برنامه به یکی از بنادر کشور رفتیم تا در ایام بسته بودن ثبت سفارش وضعیت خودروهای مانده در گمرک را رصد کنیم.

 • ویژه برنامه تست جهانی DS7 Crossback در فرانسه

  21,779 بازدید

  نیمه آذر ماه، گروه مستند اسب بخار راهی فرانسه شد تا طی 10 روز سه محصول جدید خودروسازان این کشور را مورد بررسی قرار دهد. در قسمت دوازدهم فصل سوم اسب بخار، عوامل این گروه به بررسی رنو سمبیوز به عنوان پرداختند. بعد از بررسی این خودرو، حال به سراغ جدیدترین محصول خودروساز پرمیوم فرانسوی می روید. دی اس7 کراس بک به عنوان جدیدترین محصول کمپانی DS فرانسه شناخته می شود که در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی شد.

 • سفرنامه اسب بخار در پاریس / قسمت ششم (پایان)

  18,604 بازدید

  در آخرین قسمت از سفرنامه اسب بخار در پاریس، شما می توانید با عوامل این برنامه بازدید کاملی از خودروهای مسابقه ای رنو در طول تاریخ داشته باشید. در این قسمت خودروهایی از کمپانی رنو به شما نشان داده می شود که کمترین اطلاعاتی از آن ها در فضای رسانه ای جهان دیده می شود و آنچنان قرار نیست که معرفی خاصی برای این محصولات در طول تاریخ انجام شود.

 • سفرنامه اسب بخار در پاریس / قسمت پنجم

  15,269 بازدید

  در این قسمت از سفرنامه اسب بخار در پاریس، شما می توانید با عوامل این گروه بازدیدی از شوروم مرکزی BMW و DS در فرانسه داشته باشید. در این شوروم ها خودروهای جدید هر برند با سبکی متفاوت حضور دارند و می توانید با فناوری های جدید هر برند آشنا شوید. این داستان ادامه دارد...

 • سفرنامه اسب بخار در پاریس / قسمت چهارم

  11,755 بازدید

  در قسمت چهارم سفرنامه اسب بخار، شما با ناوگان حمل و نقل عمومی فرانسه آشنا می شوید. مترو پاریس یکی از قدیمی ترین های این حمل و نقل به حساب می آید که به پیچیدگی معروف است. همچنین در این برنامه می بینید که چه خودروهایی در پاریس به عنوان تاکسی استفاده می شوند. خودروهای برقی و جایگاه آن ها در فرهنگ خودرویی مردمان فرانسه، یکی از موضوعات این قسمت است. این داستان ادامه دارد...

 • سفرنامه اسب بخار در پاریس / قسمت سوم

  14,155 بازدید

  در قسمت سوم سفرنامه اسب بخار، عوامل این گروه در موزه رنو حضور دارند و خودروهای نظامی، مسابقه ای و مفاخر رنو را بازدید می کنند. همچنین شما می توانید در این برنامه به آتلیه رنو در شانزلیزه سری بزنید و با حال هوای کریسمس در آنجا آشنا شوید. این برنامه هر شب از اسب بخار پخش می شود و شما می توانید آن را دنبال نمایید. این داستان ادامه دارد....

 • سفرنامه اسب بخار در پاریس / قسمت دوم

  21,488 بازدید

  در قسمت دوم سفرنامه اسب بخار در پاریس، شما شاهد فرهنگ رانندگی مردمان فرانسه هستید. همچنین در این قسمت تیم خبرنگاران ایرانی وارد موزه رنو می شوند. این موزه در هم جواری یکی از خطوط تولید رنو وجود دارد و در آن می توان سابقه این خودروساز فرانسوی را بررسی کرد. این فیلم شامل نکاتی جالب و جذاب در خصوص صنعت خودروسازی اروپا و فرانسه است. این برنامه به صورت متوالی هر شب از اسب بخار پخش می شود...

 • سفرنامه اسب بخار در پاریس / قسمت اول

  19,660 بازدید

  به تازگی تعدادی از عوامل گروه مستند اسب بخار راهی پاریس شدند تا در آنجا سه خودرو جدید از برندهای مختلف را مورد بررسی قرار دهند. حال با گذشت 5 روز، اولین قسمت از«سفرنامه اسب بخار در پاریس» منتشر شده است. این برنامه چند قسمت دارد و در قالب مستند روایتی تهیه شده است. سه قسمت تست و بررسی خودروهای جدید فرانسوی مجزای از این برنامه بوده و در آینده نزدیک پخش می شود. سفرنامه اسب بخار ادامه دارد...

 • ویدئو رسمی دنا توربو و سورن توربو اتوماتیک

  217,276 بازدید

  شرکت ایران خودرو و کمپانی پانچ بلژیک اعلام کرده بودند که قرار است با همکاری هم دنا اتوماتیک را به بازار ایران عرضه کنند.حال کمپانی پانچ به صورت رسمی تصاویری از تست های دنا اتوماتیک و سورن اتوماتیک در پیست تست خود منتشر کرده است. البته که در این فیلم ها اتاق معمولی دنا با موتور توربو دیده می شود و احتمال دارد که دنا توربو با مدل فیس لیفت دنا پلاس و گیربکس اتوماتیک به بازار ایران بیاید.

 • خبر فوری- قیمت 2008 توسط اسب بخار کشف شد

  27,170 بازدید

  وقتی ایران خودرو از اعلام قیمت پژو 2008 به مردم طفره می رود، اسب بخار مجبور می شود که از ضعف وبسایت فروش این شرکت استفاده کند.

 • ویژه برنامه نوروز 96 اسب بخار

  45,444 بازدید

  بالاخره فصل دوم اسب بخار در اسفند 95 به پایان رسید و این گروه تجربه دو سال همراهی در کنار مخاطبان را به دست آورد. تولید بیش از 40 قسمت برنامه تست و بررسی در قالب دو فصل از افتخارات گروه مستند اسب بخار محسوب می شود. به رسم تمام رسانه ها، این گروه هم مانند سال گذشته ویژه برنامه ای را برای نوروز در نظر گرفته است.

 • ویژه برنامه نوروز اسب بخار/قسمت سوم (آفرود کویر)

  34,089 بازدید

  در این قسمت شما شاهد ادامه سفر کویری گروه مستند اسب بخار هستید. این گروه در دو قسمت قبل نشان داد که می توان با تجهیزات متعارف، به قلب کویر ایران سفر کرد. در این قسمت هم شما شاهد برخی آموزش های مربوط به سفرهای کویری هستید. قسمت سوم، آخرین قسمت از ویژه برنامه نورزوی اسب بخار است.

 • ویژه برنامه نوروز اسب بخار/قسمت دوم (آفرود کویر ایران)

  28,613 بازدید

  شما در این قسمت ادامه داستان سفر به کویر ایران را با آموزشهای رانندگی در آفرود کویر مشاهده میکنید.

 • ویژه نامه نوروز ۹۵ در کویر مرکزی ایران - قسمت اول

  24,981 بازدید

  شما در این قسمت شاهد این هستید که گروه مستند اسب بخار در حال آماده شدن با تجهیزات کامل برای سفر به کویر مرکزی ایران است