در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای سیاسی

 • چرا امریکا سپاه را تروریست اعلام کرد؟ / کاری از معاونت سیاسی سپاه

  1,377 بازدید

  دسیسه جدید آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران را باید در ادامه برنامه ها و طرح های شکست خورده آنها برای تضعیف ایران اسلامی در سال 97 به حساب آورد که سعی داشت با آغاز سال 98 پروژه جدیدی را با این اقدام پیگیری کند

 • مستند خاموشی در پورتریکو

  1,342 بازدید

  بیش از یک سال از طوفان مهیب ماریا که در پورتوریکو یکی از مناطق تحت سلطه آمریکا می گذرد اما هنوز 1000 هزار آمریکایی بدون برق به زندگی خود ادامه می دهند و این بدترین و طولانی ترین خاموشی در تاریخ ایالات متحده آمریکا می باشد. خاموشی در پورتریکو ( Blackout in Puerto Rico) مستندی ست جالب از وضعیت زندگی مردم پورتوریکو 1 سال پس از طوفان بزرگ ماریا.

 • تقابل دو الگوی توسعه - موج مکزیکی/معاونت سیاسی سپاه

  1,009 بازدید

  ذرت مکزیکی و موج مکزیکی شاید مشهورترین چیزهایی باشند که از مکزیک وارد فرهنگ و زندگی ما شده اند. اما این کشور بخاطر همسایگی با آمریکا درسهای بسیاری برای ما دارد.

 • فتنه اقلیت علیه اکثریت / معاونت سیاسی سپاه

  1,842 بازدید

  کودتاي مخملي سناريوي طرحريزي شده غرب براي براندازي نظام هاي مردم سالاري است که هواداران غرب در آن در اقليت بوده و از طريق انتخابات امکان دستيابي به قدرت را ندارند. کودتاي رنگي يا مخملي، الگويي از شيوه‌هاي براندازي نرم و نوعي سرنگون كردن حاكميت و جابه جايي قدرت است كه بدون دست بردن به سلاح گرم و با بکارگيري شيوه مبارزه منفي و نافرماني مدني دنبال مي‌شود.

 • ستون پنجم-قسمت دوم /معاونت سیاسی سپاه

  1,982 بازدید

  گرچه تابستان داغ از زمستان هم سردتر به نظر رسید ولی همچنان ستون پنجم با ایجاد جنگ رسانه ای به کار خود مشغول است. اخیرا شبکه خبری الجزیره انگلیسی گزارشی مستند منتشر کرده که از عملکرد منافقین در فضای مجازی علیه ایران پرده برمی دارد. الجزیره در این گزارش مستنداتی را منتشر می کند که نشان می دهد پس از واگذاری کمپ جدید به منافقین در کشور آلبانی، این محل به یک کارخانه اکانت سازی برای فعالیت در فضای مجازی علیه ایران تبدیل شده است.

 • ایستاده در برابر باد(بمناسبت هفته بسیج)/معاونت سیاسی سپاه

  2,520 بازدید

  انقلاب اسلامی شجره طیبه ای است که هنوز با قله آرمانهایش فاصله دارد و دستیابی به آن اهداف متعالی تنها با مجاهدت و ایستادگی و بصیرت جوانان مومن بسیجی ممکن خواهد بود.

 • ستون پنجم-قسمت اول /معاونت سیاسی سپاه

  2,392 بازدید

  «ستون پنجم» دشمن موفق شدند با ایجاد «وحشت گرسنگی» و «ناکارآمد نشان دادن جمهوری خواهان» برای رفع قحطی، روحیه مردم را درهم شکسته تا به سادگی دروازه ها برای ورود سپاهیان باز شود!

 • محوربندی بیانات رهبری در جمع بسیجیان در ورزشگاه آزادی / معاونت سیاسی سپاه

  2,141 بازدید

  همین کسانی که نوکران آمریکا بودند در داخل کشور و خود آنها به همدیگر مژده میدادند، دل خوشی میدادند که آقا شش ماه صبر کنید، کلکش کنده میشود؛ شش ماه میشد و کلک کنده نشده بود، میگفتند یک سال دیگر صبر کنید، قضیّه تمام میشود؛ چهل سال از آن زمان گذشته است و آن نهال باریک تبدیل شده به این درختِ تناور؛ حالا این بیچاره دل خوشی میدهد به خودش و به همکارانِ اروپایی اش که دو سه ماه صبر کنید؛ بنده به یاد این شعر عامیانه افتادم که: شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لف لف خورد گَه دانه دانه (

 • تحلیل حسن عباسی/فیلم« اسنودن » + فیلم/معاونت سیاسی سپاه

  5,580 بازدید

  تحلیل فیلم اسنودن توسط استاد حسن عباسی و افشاگری زوایای پنهان این فیلم. تحلیل در دو بخش اول و انتهای فیلم آورده شده است. فیلم اسنودن علاوه بر روایت زندگی اسنودن و ماجرای افشای سندهای محرمانه، سعی در تعریف فصل جدیدی به نام «جنگ های سایبری» دارد . در این فیلم اهمیت فضای سایبری و نقش آن در قدرت جهانی فهمیده و درک می شود و هیچ گاه به سازوکارهای نظامی اشاره ای نمی شود.

 • آیا دولت روحانی باید استعفا بدهد؟ - معاونت سیاسی سپاه

  1,389 بازدید

  در تحلیل شرایط موجود برخی معتقدند که ضعف مدیریتی دولت به آشفتگی در بازار انجامیده است. همین امر موجب شده تا سخن از ضرورت کناره گیری دولت بر سر زبانها افتد و به تدریج می رود که به مطالبه ای عمومی تبدیل گردد... اما سوال اساسی آن است که آیا با کناره گیری یا برکناری دولت، وضعیت بهتر خواهد شد؟!

 • اتاق آشوب / معاونت سیاسی سپاه

  1,258 بازدید

  آمریکا و رژیم صهیونیستی در راستای افزایش فشار، کارگروه مشترکی را برای ایجاد نارضایتی داخلی در ایران تشکیل داده اند. طبق گزارش پایگاه اکسیوس آمریکا، تمرکز فعالیت این نهاد بر تلاش برای تشویق اعتراضات در داخل ایران و افزایش فشار بر دولت است.

 • سلاح تحریم؛هرآنچه ازتحریم باید بدانید/معاونت سیاسی سپاه

  2,138 بازدید

  آمریکا واردات کالاهای تجملی را برای تهی کردن منابع ارزی ایران و ترویج حس نابرابری باز گذاشت و برای انتشار ویروس یاس و بیان نارضایتی عمومی از وضع اقتصادی کشور، حتی ورود فناوری های ارتباطی مرتبط با فضای مجازی به ایران را تسهیل کرد تا مردم از این طریق به مقایسه شرایط خود با جهان پرداخته و اصطلاحا احساس درد بیشتری از تحریم ها داشته باشند.

 • فیلم سینمایی"لندن سقوط کرده است+تحلیل/معاونت سیاسی سپاه

  8,452 بازدید

  تحلیل فیلم توسط استاد محمد تقی فهیم در دو بخش ابتدایی وانتهایی فیلم / لندن سقوط کرده است؛ محصول سینمای هالیوود به کارگردانی بابک نجفی، کارگردان ایرانی-سوئدی، و بازی جرارد باتلر به ارتباط جهان اسلام و تروریست ها پرداخته است. داستان «لندن سقوط کرده است» مربوط به یکی از تروریست های کهنه کار با نام "امیر برکاوی" اهل پاکستان است .

 • اروپا و تداوم برجام/معاونت سیاسی سپاه

  1,143 بازدید

  یکی از گمانه ها در باب چرایی خروج آمریکا و بقای اروپا در برجام، احتمال تقسیم کاری است که بین این بلوک متحد وجود دارد. با این نگاه اروپایی ها در برجام مانده اند تا ایران را به مذاکره در حوزه های دیگری چون برجام منطقهای و برجام موشکی سوق دهند! و امتیازات بیشتری را طلب نمایند

 • روح خدا در برابر جرثومه فساد/معاونت سیاسی سپاه

  1,708 بازدید

  مواضع انقلابی حضرت امام (ره) در مواجهه با استکبار جهانی و ایادی آن برای همیشه در قلب و جان مظلومان و رنجدیدگان تاریخ باقی خواهد ماند. به فرموده حکیم فرزانه انقلاب اسلامی و شاگرد خلف ایشان:« کاری که امام در این برهه از تاریخ توانست انجام دهد، گمان می کنم در طول تاریخ بعد از اسلام، با این عظمت و این ابعاد، در هیچ جا سابقه نداشته است»