در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای سیاسی

 • برخورد رهبری با مخالفانش / کاری از معاونت سیاسی سپاه

  799 بازدید

  رهبر معظم انقلاب در طول سه دهه اخیر همواره تلاش کرده اند تا در مواجهه با همه طیف ها و فعالین سیاسی به مثابه "پدر امت" و «فراتر از جناح های سیاسی» نقش آفرین باشد!

 • معامله قرن / چه بر سر فلسطین خواهد آمد؟ /کاری از معاونت سیاسی سپاه

  2,841 بازدید

  اکتبر سال 2017 جارد کوشنر به صورت پنهانی به عربستان سعودی سفر کرد تا با مقامات عربستانی در راستای مذاکرات سازش بین فلسطینیان و رژیم صهیونیستی طرح موسوم به معامله قرن را پیگیری نماید. تا کنون در خصوص مفاد این طرح به صورت رسمی اعلام نظری نشده است ، چرا که آمریکایی ها می دانند با اعلام رسمی قبل از مهیا شدن شرایط ، با خروش ملت های منطقه، طرح یاد شده به ضد خود تبدیل می شود. اما شواهد و اظهار نظر های غیر رسمی مقامات غربی و حکام عرب منطقه برخی از اصلی ترین نکات این طرح فاش شده است

 • سند مقاومت / کاری از معاونت سیاسی سپاه

  1,123 بازدید

  مهم ترین برگ برنده نظام که پیروزی ها را برای مردم به ارمغان آورد، اعتماد رهبرانقلاب به نصرت الهی و به میدان آمدن مردم بود؛ همین موضوع در زمان عملیات بیت المقدس که ما با همه استانداردهای سیاسی، اقتصادی و نظامی فاصله داشتیم و صرفاً از انسجام اجتماعی منحصربه فردی در بخش های عمده ای از کشور برخوردار بودیم، سبب فتح خرمشهر و آغاز زنجیره پیروزی ها

 • شهید مطهر / کاری از معاونت سیاسی سپاه

  861 بازدید

  شهید مطهری به عنوان عالمی مجاهد و مبارز در عرصه مبارزه با جریان انحراف و التقاط، جان خویش را نیز در این راه تقدیم کرد.

 • تحلیلی بر انتخاب فرمانده جدید سپاه، چرا سردار سلامی؟

  2,291 بازدید

  اول اردیبهشت ماه ، فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای ، سردار سلامی را به عنوان فرمانده جدید سپاه پاسداران منتصب نمودند. انتصابی که باردیگر دوستان نظام و انقلاب را امیدوار کرد همچون گذشته و البته باعث ناراحتی و ناکامی دشمنان نیز شد

 • سپاه و فتنه های دهه60 / کاری از معاونت سیاسی سپاه

  1,490 بازدید

  ایده تاسیس سپاه به اوج مبارزات دوران پیروزی انقلاب بر می گردد. در روزگاری که انقلابیون از ضرورت شکل دادن به نیروی مسلحی انقلابی برای حفاظت از انقلاب سخن می گفتند و برخی عنوان "گارد انقلاب" را برای آن مناسب می دانستند.

 • چرا امریکا سپاه را تروریست اعلام کرد؟ / کاری از معاونت سیاسی سپاه

  2,594 بازدید

  دسیسه جدید آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران را باید در ادامه برنامه ها و طرح های شکست خورده آنها برای تضعیف ایران اسلامی در سال 97 به حساب آورد که سعی داشت با آغاز سال 98 پروژه جدیدی را با این اقدام پیگیری کند

 • تقابل دو الگوی توسعه - موج مکزیکی/معاونت سیاسی سپاه

  1,101 بازدید

  ذرت مکزیکی و موج مکزیکی شاید مشهورترین چیزهایی باشند که از مکزیک وارد فرهنگ و زندگی ما شده اند. اما این کشور بخاطر همسایگی با آمریکا درسهای بسیاری برای ما دارد.

 • فتنه اقلیت علیه اکثریت / معاونت سیاسی سپاه

  1,897 بازدید

  کودتاي مخملي سناريوي طرحريزي شده غرب براي براندازي نظام هاي مردم سالاري است که هواداران غرب در آن در اقليت بوده و از طريق انتخابات امکان دستيابي به قدرت را ندارند. کودتاي رنگي يا مخملي، الگويي از شيوه‌هاي براندازي نرم و نوعي سرنگون كردن حاكميت و جابه جايي قدرت است كه بدون دست بردن به سلاح گرم و با بکارگيري شيوه مبارزه منفي و نافرماني مدني دنبال مي‌شود.

 • ستون پنجم-قسمت دوم /معاونت سیاسی سپاه

  2,132 بازدید

  گرچه تابستان داغ از زمستان هم سردتر به نظر رسید ولی همچنان ستون پنجم با ایجاد جنگ رسانه ای به کار خود مشغول است. اخیرا شبکه خبری الجزیره انگلیسی گزارشی مستند منتشر کرده که از عملکرد منافقین در فضای مجازی علیه ایران پرده برمی دارد. الجزیره در این گزارش مستنداتی را منتشر می کند که نشان می دهد پس از واگذاری کمپ جدید به منافقین در کشور آلبانی، این محل به یک کارخانه اکانت سازی برای فعالیت در فضای مجازی علیه ایران تبدیل شده است.

 • ایستاده در برابر باد(بمناسبت هفته بسیج)/معاونت سیاسی سپاه

  2,605 بازدید

  انقلاب اسلامی شجره طیبه ای است که هنوز با قله آرمانهایش فاصله دارد و دستیابی به آن اهداف متعالی تنها با مجاهدت و ایستادگی و بصیرت جوانان مومن بسیجی ممکن خواهد بود.

 • ستون پنجم-قسمت اول /معاونت سیاسی سپاه

  2,601 بازدید

  «ستون پنجم» دشمن موفق شدند با ایجاد «وحشت گرسنگی» و «ناکارآمد نشان دادن جمهوری خواهان» برای رفع قحطی، روحیه مردم را درهم شکسته تا به سادگی دروازه ها برای ورود سپاهیان باز شود!

 • محوربندی بیانات رهبری در جمع بسیجیان در ورزشگاه آزادی / معاونت سیاسی سپاه

  2,216 بازدید

  همین کسانی که نوکران آمریکا بودند در داخل کشور و خود آنها به همدیگر مژده میدادند، دل خوشی میدادند که آقا شش ماه صبر کنید، کلکش کنده میشود؛ شش ماه میشد و کلک کنده نشده بود، میگفتند یک سال دیگر صبر کنید، قضیّه تمام میشود؛ چهل سال از آن زمان گذشته است و آن نهال باریک تبدیل شده به این درختِ تناور؛ حالا این بیچاره دل خوشی میدهد به خودش و به همکارانِ اروپایی اش که دو سه ماه صبر کنید؛ بنده به یاد این شعر عامیانه افتادم که: شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لف لف خورد گَه دانه دانه (

 • آیا دولت روحانی باید استعفا بدهد؟ - معاونت سیاسی سپاه

  1,521 بازدید

  در تحلیل شرایط موجود برخی معتقدند که ضعف مدیریتی دولت به آشفتگی در بازار انجامیده است. همین امر موجب شده تا سخن از ضرورت کناره گیری دولت بر سر زبانها افتد و به تدریج می رود که به مطالبه ای عمومی تبدیل گردد... اما سوال اساسی آن است که آیا با کناره گیری یا برکناری دولت، وضعیت بهتر خواهد شد؟!

 • اتاق آشوب / معاونت سیاسی سپاه

  1,563 بازدید

  آمریکا و رژیم صهیونیستی در راستای افزایش فشار، کارگروه مشترکی را برای ایجاد نارضایتی داخلی در ایران تشکیل داده اند. طبق گزارش پایگاه اکسیوس آمریکا، تمرکز فعالیت این نهاد بر تلاش برای تشویق اعتراضات در داخل ایران و افزایش فشار بر دولت است.

 • سلاح تحریم؛هرآنچه ازتحریم باید بدانید/معاونت سیاسی سپاه

  2,251 بازدید

  آمریکا واردات کالاهای تجملی را برای تهی کردن منابع ارزی ایران و ترویج حس نابرابری باز گذاشت و برای انتشار ویروس یاس و بیان نارضایتی عمومی از وضع اقتصادی کشور، حتی ورود فناوری های ارتباطی مرتبط با فضای مجازی به ایران را تسهیل کرد تا مردم از این طریق به مقایسه شرایط خود با جهان پرداخته و اصطلاحا احساس درد بیشتری از تحریم ها داشته باشند.

 • اروپا و تداوم برجام/معاونت سیاسی سپاه

  1,249 بازدید

  یکی از گمانه ها در باب چرایی خروج آمریکا و بقای اروپا در برجام، احتمال تقسیم کاری است که بین این بلوک متحد وجود دارد. با این نگاه اروپایی ها در برجام مانده اند تا ایران را به مذاکره در حوزه های دیگری چون برجام منطقهای و برجام موشکی سوق دهند! و امتیازات بیشتری را طلب نمایند

 • روح خدا در برابر جرثومه فساد/معاونت سیاسی سپاه

  1,770 بازدید

  مواضع انقلابی حضرت امام (ره) در مواجهه با استکبار جهانی و ایادی آن برای همیشه در قلب و جان مظلومان و رنجدیدگان تاریخ باقی خواهد ماند. به فرموده حکیم فرزانه انقلاب اسلامی و شاگرد خلف ایشان:« کاری که امام در این برهه از تاریخ توانست انجام دهد، گمان می کنم در طول تاریخ بعد از اسلام، با این عظمت و این ابعاد، در هیچ جا سابقه نداشته است»