در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای طبقه بندی نشده

 • بصیرت انقلابی/ مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه

  2,857 بازدید

  "مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد."

 • حماسه بصیرت

  1,620 بازدید

  ترس از پیشرفت روز افزون ایران اسلامی که الهام بخش بسیاری از ملت های دنیاست به اعتراف وزیر خارجه امریکا ، باعث شد تا پروژه کودتای رنگین با پشتیبانی 60 موسسه تخصصی انقلاب های مخملین و استفاده از نماد سبز در ایران آغاز شود.

 • کلیپ 16 آذر

  2,418 بازدید

  شانزده آذر ماه روز مبارزه با سلطه و روز مبارزه با امریکاست.

 • تحقیر امریکا

  585 بازدید

  13 آبان سال 58 درس بزرگی برای همه تاریخ ما خواهد داشت، درسی که به ما می گوید هرگاه از هیمنه استکبار نترسیده و حرکت مصمم باشد، عزت و اقتدار ایران اسلامی، پیشرفت و سیر به آینده امید بخش خواهد بود.

 • اقتدار بسیج و سقوط داعش/مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی

  1,850 بازدید

  آنچه بیش از همه در نبرد با حکومت خودخوانده داعشی ها نمود داشت، جریان تفکر بسیج در محور مقاومت بود. تفکری که باعث همگرایی بین گروه های مقاومت و امیدی برای مظلومان منطقه شد.

 • دفاع به سبک بنی صدر/مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه

  1,119 بازدید

  بنی صدر بعنوان فرمانده کل قوا در روزهای آغازین جنگ، روش اشکانی ها را در جنگیدن انتخاب کرد که زمین بدهد و زمان بگیرد! مساله ای که محور مقاومت آن را قبول نکرد!

 • 17شهریور؛ جمعه سرخ/مجموعه کلیپ های معاونت سیاسی سپاه

  458 بازدید

  واقعه 17 شهریور 1357 خونی تازه در حرکت انقلابی مردم ایران دمید و پایه های سست رژیم شاهنشاهی را بیش از پیش متزلزل کرد.

 • بررسی اسناد جدید امریکا از کودتای 28 مرداد

  448 بازدید

  امریکا در راستای مخفی نمودن چهره استکباری خود بویژه برای نسل های جدید بیش از 60 سال اسناد دخالت در کودتا 28 مرداد را از دسترس پژوهشگران و عامه مردم دور نگاه داشته ، با وجود اینکه مطابق قوانین این کشور اسناد محرمانه بعد از 30 سال می بایست انتشار یابند. حالا بعد از تاخیر 60 ساله و با وجود فشار افکار عمومی اقدام به انتشار حجم بسیار اندکی از اسناد نموده است .این اقدام تلاشی برای انحراف افکار عمومی بود

 • قتل عام خانوادگی؛ جنایت منافقین جلاد

  2,140 بازدید

  این فیلم روایتگروبازسازی شده جنایت منافقین جلاد در به خاک و خون کشیدن یک خانواده است. مادر، فرزند و میهمانان این خانواده معصومانه در این جنایت به شهادت میرسند

 • امام را چگونه بشناسیم؟

  768 بازدید

  خوی و منش امام و برخورد قاطع با مستکبران وحمایت از مظلومان ، منحصر به کشورهای آمریکایی و اروپایی نبوده و بارها و بارها با عتاب، مستکبرین و کاخ نشینان داخلی را هم مورد خطاب قرار داده است. امام خوی کاخ نشینی مسئولین را عامل انحطاط کشور می دانست.

 • شاخصه های انتخاب اصلح(6)

  549 بازدید

  هدف ملت ایران چگونه تأمین خواهد شد؟ با دو عامل، این هدف تأمین میشود: یک عامل این است که انتخابات، انتخابات گرم و پرشوری باشد؛دوم اینکه این انتخابات منتهی شود به انتخاب یک انسان شایسته ی وارسته ی باعزمِ مؤمنِ انقلابىِ با همت جهادی. با این دو چیز، مقصود ملت ایران حاصل میشود.

 • شاخصه های انتخاب اصلح(5)

  838 بازدید

  جز با کار جهادی و کار انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم. در همه ی بخشها، کمربسته بودنِ مثل یک جهادگر لازم است ؛ این اگر بود، کارها راه می افتد؛ این اگر بود، بن بست ها باز میشود، شکافته میشود؛ [یعنی] کار فراوان، پُرحجم و باکیفیّت و مجاهدانه و انقلابی.

 • شاخصه های انتخاب اصلح(۴)

  531 بازدید

  انتخابات از این جهت بسیار مهم است که ملت ایران می خواهد اداره ی کشور را برای چهار سال به دست انسانی بسپرد که از لحاظ قانونی اختیارات بسیار وسیعی دارد، امکانات بی نظیری در اختیار دارد و می تواند ملت و کشور را چهار سال و یا حتّی بیش از چهار سال جلو ببرد؛ و می تواند متوقف نگه دارد یا خدای نکرده به عقب برگرداند.

 • شاخصه های انتخاب اصلح(3)

  836 بازدید

  اگر در پی انتخابات، كسانی در مراكز گوناگون سیاسی و اقتصادی روی كار بیایند كه بجای ادامه راه امام و ترویج اصول و ارزشهای امام و انقلاب، بخواهند با تملق گویی دولتهای مستكبر غربی، به خیال خود موقعیتی برای ایران دست و پا كنند، این برای ملت یك مصیبت است.

 • وعده های فراموش شده

  1,326 بازدید

  دولت یازدهم با روی کار امدن وعده هایی به مردم داد که اکنون آنها را فراموش کرده است و آن وعده ها به انحراف رفته است.برجام یکی از وعده های گشایشی بود که به انحراف کشیده شد و اشتغال و تولید وعده ای بود که فراموش شد

 • شاخصه های انتخاب اصلح(2)

  845 بازدید

  در این قسمت از این کلیپ به بیان برخی ویژگی های انتخاب اصلح در قرآن کریم از بیانات مقام معظم رهبری پرداخته ایم.

 • شاخصه های انتخاب اصلح(۱)

  705 بازدید

  ما هرجا یک مدیریّت انقلابیِ فعّالِ پُرتحرّک داشتیم، کار پیش رفته است؛ هرجا مدیریّتهای ضعیف، بی حال، ناامید، غیرانقلابی، و بی تحرّک داشتیم؛ کارها یا متوقّف مانده است، یا انحراف پیدا کرده است. این مسئله ای است که وجود دارد؛ یک اشکالی و یک ضعفی است که وجود دارد؛ باید مدیرانمان ان شاءالله پُرانگیزه تر باشند، کارآمدتر باشند، تلاش بیشتری را انجام بدهند، و به حول و قوّه ی الهی همین جور هم خواهد شد.

 • بررسی اهمیت انتخابات

  334 بازدید

  در جمهوری اسلامی ایران، نظارت بر انتخابات وظیفه شورای نگهبان است . نهادی که با وجود فشار های سیاسی و فضا سازی های دروغین دشمنان همچنان با اقتدار سلامت انتخابات در ایران را تضمین می نماید.

 • تبیین شعار سال۹۶/ظرفیت های تولید

  606 بازدید

  ظرفیّتهای کشور بسیار بالا است؛ ما توانایی هایمان، استعدادمان در کشور خیلی زیاد است؛ یعنی اگر ما امیدواری هایی را به آینده ابراز میکنیم و میگوییم که این کارها باید انجام بگیرد یا میگوییم این کارها انجام خواهد گرفت، این با تکیه ی بر ظرفیّتها و توانایی های بالقوّه ی کشور است.

 • تبیین شعار سال۹۶/ کشور احتیاج به اقتصاد قوی دارد!

  1,240 بازدید

  پیشرفت همه جانبه چه جور به دست می آید؟ من عرض میکنم بدون اینکه کشور یک اقتصاد قوی داشته باشد، اینها به دست نمی آید. نیاز ما اقتصاد قوی، تولید قوی، همراه با مدیریّت قوی است؛

 • تبیین شعار سال؛ اقتصاد مقاومتی:تولید؛ اشتغال

  1,070 بازدید

  من شعار امسال را «اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال» قرار میدهم؛ یعنی اقتصاد مقاومتی عنوان کلّی است، بعد تولید و اشتغال؛ این مجموع نقاطی است که بایستی همه بر روی آن متمرکز بشوند. مطالبه ی من و مطالبه ی مردم از مسئولین عزیز و محترم این است که بر روی این دو نقطه متمرکز بشوند و کارها را با برنامه ریزی انجام بدهند و ان شاءالله در پایان سال نتایج آن را بتوانند به مردم گزارش کنند.

 • ترامپ و دردسرهای امریکا

  747 بازدید

  اوضاع در داخل امریکا پیچیده است. این وضعیت برآیند سیاست های گذشته امریکا در حوزه اقتصادی و ماجراجویی های خطرناک این کشور در سایر مناطق دنیاست.

 • موشن گرافیک/ "پرواز ۴۷۲۱" از نوفل لوشاتو تا تهران

  2,124 بازدید

  سرنوشت برخی از همراهان امام خمینی(ره) از نوفل لوشاتو تا تهران بررسی می شود.کاری از خانه طراحان انقلاب اسلامی

 • کلیپ عوامل ماندگاری انقلاب اسلامی

  2,411 بازدید

  همان طوری که اسلام ابعاد معنوی و اخلاقی دارد، ابعاد الهی دارد، در عین حال ناظر به زندگی مردم است؛ بُعد اقتصادی، بُعد سیاسی، بُعد اجتماعی در اسلام وجود دارد؛ انقلاب اسلامی هم دارای ابعاد مختلف بود و راز ماندگاری انقلاب اسلامی و روزبه روز زنده تر شدن این انقلاب در سطح منطقه و جهان، همین ابعاد گوناگون آن است.

 • کلیپ «نوزدهم دی؛ مبدا تاریخ تحولات جدید دنیا»

  897 بازدید

  «اگر ما حادثه ی نوزدهم دی را مبدا تاریخ تحولات جدید دنیا بدانیم،شگفت آور نیست و سخنی به گزاف گفته نشده است.» اهمیت و اثرگذاری تاریخی قیام ۱۹ دی مردم قم در حمایت از نهضت امام خمینی(ره) با همین جمله ی رهبر انقلاب اسلامی عیان می شود.

 • کلیپ ویژه9 دی؛ باعنوان« 9 دی؛ رمز وحدت»

  1,173 بازدید

  اهمیت اصلی ۹ دی فرونشاندن آتش فتنه سال ۸۸ و اتحادی بود بر مبنای بصیرت انقلابی در برابر این نقشه پیچیده استکبار جهانی در پیوند با کسانی که در داخل، سرباز و مهره دشمن شده و نقشه های او را اجرا می کردند .

 • کلیپ «وحدت امت»

  1,134 بازدید

  تفرقه کلمه رمزی است که هر گاه دشمنان از آن استفاده کرده اند با کمک عوامل خود در جوامع مسلمین توانسته اند ضربه های مهلکی بر پیکره امت اسلامی وارد سازند.

 • کلیپ 16 آذر روز دانشجوی ضد امریکایی

  2,515 بازدید

  16 آذر در همه ی سالها، با این مختصات باید شناخته شود. 16 آذر مال دانشجوی ضد نیکسون است، دانشجوی ضد آمریکاست، دانشجوی ضد سلطه است.

 • پیام های سیاسی پیاده روی اربعین

  1,808 بازدید

  پیاده روی اربعین به عنوان بزرگ ترین راهپیمایی سالانه در دنیا همواره پیام های سیاسی مهمی را انعکاس می دهد که باید بر این پیامهای مهم دقت نظر داشت ...

 • کلیپ استکبار ستیزی مبارزه ای تعطیل ناپذیر

  1,508 بازدید

  با پیروزی انقلاب ایران و پایان سلطه امریکا بر ایران، سفارت جای مناسبی برای ادامه جاسوسی در ایران به شمار می آمد از این رو دستگاه پیشرفته جاسوسی ساختمان سفارت برای جمع آوری اطلاعات در جهت خرابکاری و مبارزه با انقلاب مورد استفاده قرار میگیرد و جاسوسان کار کشته امریکایی در پوشش دیپلمات برای سازماندهی توطئه علیه نظام نوپای جمهوری اسلامی بکارگیری می شوند.

 • سکوت در برابر حقوق های نجومی کاری از معاونت سیاسی سپاه

  1,559 بازدید

  به مرد م بگویید د رباره حقوق های نجومی چه کرد ید . کسانی که یک میلیون تومان حقوق می گیرند می فهمند که حقوق ۴۰، ۵۰ میلیون تومانی یعنی چه... شاید قانونی بود ه اما این حقوق ها ناعاد لانه بود ه است. با مرد م همد رد ی کنید و نشان د هید عزم راسخ بر برخورد با متخلف د ارید . برای