در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای اطلاع رسانی

 • اکران فیلم «نامه ای به بهنام»

  266 بازدید

  بعدازظهر دل نشین روز جمعه 10 شهریورماه، اکران فیلم «نامه ای به بهنام» در مجموعه موزه سینما باغ فردوس، جمعی از خیراندیشان و داوطلبان خانواده بزرگ موسسه خیریه بهنام دهش پور را در کنار هم جمع کرد. فرستنده و گیرنده نامه یکی بود، نامش بهترین نام و جمع داوطلبان وظیفه خطیر ارسال نامه از مبدا به مقصد را بر عهده داشتند، چند دقیقه ای گذشت و متوجه شدیم که مبدا و مقصد نامه هم یکی است:

 • سرکار خانم دکتر مینا صفوی(آزاد)

  317 بازدید

  بزرگ بود و از اهالی امروز بود. و با تمام افق های باز نسبت داشت. صداش به شکل حزن پریشان واقعیت بود. و پلکهایش مسیر نبض عناصر را به ما نشان داد…

 • معرفی نقاهتگاه موسسه خیریه بهنام دهش پور

  300 بازدید

  همواره یکی از مهمترین دغدغه ها و مشکلات بیماران و همراهان ایشان در طول دوره درمان، موضوع اسکان و دسترسی راحت به خدمات درمانی و حمایتی است. در سال ۱۳۵۶ مرحومه لطیفه امیرقاسمی یک باب ساختمان مسکونی در محله دزاشیب را به صورت وقف دراختیار بیمارستان شهدای تجریش قرار داده که این ملک با عنوان نقاهتگاه در سال ۱۳۸۱ طور رسمی دراختیار موسسه خیریه بهنام دهش پور قرار داده شده است.

 • افتتاحیه نقاهتگاه موسسه خیریه بهنام دهش پور

  355 بازدید

  برای داوطلبان موسسه خیریه بهنام دهش پور، میدان تجریش و بیمارستان شهدا، درختان توت نستوهِ کوچه پس کوچه های اطرافش، بید مجنون همیشه نگران کنار درب ورودی، همهمه مردم سراسیمه بازار و حتی پله های دو شعبه حیاطی که تو را به ورودی اصلی ساختمان بهنام می رساند، ساده نیست، ماجراها دارد. اولین بار وقتی قصه بخشش بانویی بزرگوار را از لب بهنامیان شنیدیم، باور کردنش برایمان سخت بود.

 • روش های حمایت و همراهی با موسسه خیریه بهنام دهش پور

  280 بازدید

  کمک های نقدی و غیر نقدی، اهدای دارو و تجهیزات درمانی، دریافت قلک، نصب اپلیکیشن بهنام، سفارش تابلوی یادبود(تسلیت) به جای خرید تاج گل، برآورده کردن آرزوهای درخت آرزوها، مشارکت در پروژه های تجهیز بیمارستان های دانشگاهی، مسوولیت اجتماعی و داوطلب و یا حامی موسسه شدن. قدردان حضور پرمهرتان هستیم.