در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
esecurity.ir ویدیو‌های بسته آموزشی
بازگشت به کانال

ویدیوهای بسته آموزشی

 • بسته آموزشی CEH v9 منتشر شد

  669 بازدید

  با عرض سلام خدمت کلیه دوستان وهمراهان عزیز. بسته آموزشی CEHv9 توسط وب سایت esecurity.ir تهیه گردیده و هم اکنون از سایت قابل دسترسی است. فیلم حاضر نیز یکی از بخش های این بسته آموزشی می باشد. در صورت تمایل به وب سایت esecurity.ir مراجعه نموده و جزئیات آن را ملاحظه فرمایید.

 • تور آموزشی رایگان نوروز 95 - CEH

  630 بازدید

  در نوروز 95 با تور آموزشی رایگان امنیت و روش های مقابله با نفوذ در کنار شما خواهیم بود. در این تور آموزشی سعی داریم تا دوره آموزشی هکر قانونمند یا همان CEH را در بخش های کوتاه آموزشی خدمتتان ارائه نماییم. تور آموزشی نوروز 95 از 28 اسفند ماه 94 آغاز شده و تا تاریخ 13 فروردین ماه 95 ادامه خواهد داشت. در هر روز راس ساعت 20 فیلم های آموزشی این دوره در کانال تلگرام به آدرس Esecurity@ قرار داده می شود.

 • مجموعه آموزشی Trace Hacker بخش اول

  1,080 بازدید

  ویدیو پیش روی شما اولین بخش از دوره آموزشی ردگیری هکر یا Trace Hacker است که در آن به عناوین دوره اشاره می گردد. این عناوین عبارتند از: شناسایی سیستم خودی ذهن هکرها آنالیز حملات و شناسایی حملات بر روی سیستم پیدا کردن ردپا در ادامه ویدیو آموزشی به اولین مبحث یعنی شناسایی سیستم خودی و فهم امنیتی در خصوص نقاط حساس و بخش های مورد علاقه از دیدگاه یک هکر برای به دست آوردن دسترسی پرداخته می شود.

 • مبانی امنیت شبکه در بخش های 120 ثانیه ای

  582 بازدید

  آیا فراگیری امنیت در فناوری اطلاعات لازم است؟ این بار برای شما آموزشی را تدارک دیده ایم که در بخش های 120 ثانیه ای و به صورت رایگان تهیه شده است و شما را با مبانی حوزه امنیت شبکه آشنا می نماید. این مجموعه شامل 20 قسمت آموزشی هم به صورت صوتی و هم به صورت تصویری می باشد. شما می توانید برای دانلود رایگان این مجموعه آموزشی به سایت esecurity.ir مراجعه نمایید.

 • آموزش شبکه در بخش های 120 ثانیه ای

  557 بازدید

  با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان عزیز . در این فیلم به معرفی دوره آموزشی شبکه در بخش های 120 ثانیه ای می پردازیم. شما می توانید برای دانلود رایگان این مجموعه آموزشی به سایت esecurity.ir مراجعه نموده و در خبر نامه ثبت نام کنید تا این آموزش برای شما ارسال شود و یا به بخش آموزش های 120 ثانیه ای در سایت مراجعه نمایید. موفق و سربلند باشید.