در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

همه ویدیو ها

 • جواب شنیدنی و جالب وزیر نیرو به روحانی درباره علت وقوع سیل در شیراز و گلستان

  673 بازدید

  به گزارش ایران رویداد در جلسه مدیریت بحران با حضور روحانی و کابینه اش درباره علت وقوع سیل در نوروز 98 در شهرستان آق قلا و گنبد کاووس از استان گلستان و سیل مرگبار در شیراز روحانی به وزیر نیرو گفت: مردم فکر نمی کردنند که خیابان ها تبدیل به رودخانه شوند و این فاجعه سیل به وجود آید که در کمال تعجب وزیر نیرو در جواب روحانی گفت: که این خیابان ها نبودند که تبدیل به روخانه شدند بلکه این رودخانه ها بودند که تبدیل به خیابان شدند و در آخر با فرافکنی تقصیر و مسئولیت ر گردن وزارت کشور و شهرداری ها افتاد.

 • بزرگترین رانت خواری که در تاریخ ایران رویداد فاش شد

  99 بازدید

  به گزارش ایران رویداد احمد توکلی نماینده مردم تهران در بررسی های خود از بزرگترین رانت خواری که در ایران رویداد خبر داد . این فیلم مستند ریشه های این رانت خواری را آسیب شناسی می کند و در نهایت ریشه این رانت خواری را در اتاق بازرگانی ایران می بیند و مدعی می شود که بزرگترین رانت ها از اتاق بازرگانی ایران سرچشمه می گیرد.

 • وضعیت آب و هوا از سازمان هواشناسی از 5 فروردین تا 13 فروردین 98

  950 بازدید

  وضعیت آب و هوا از سازمان هواشناسی از 5 فروردین تا 13 فروردین 98 که در ایران رویداد

 • سیل نوروز از گلستان به شیراز و امروز به خرم آباد و اهواز رسید

  2,951 بازدید

  به گزارش ایران رویداد سیل نوروز سال 98 که هم وطننان شهرستان آق قلا و گنبد کاووس را در روز اول بی خانمان کرد حالا امروز گریبانگیر مردم در شیراز شد بنا بر این گزارش هم اکنون به خاطر ادامه بارش این سیل به سمت خرم اباد رسیده و اخبار حاکی از آن است که رود کارون در اهواز هم سر ریز دارد می شود و پیش بینی می شود که استان خوزستان به خصوص شهر اهواز شهر بعدی باشد که سیل در آن جاری شود. در همین خبر به همه هم وطنان عزیز هشدار می دهیم خونسردی خود را خفظ کنند و از سفرهای خود جلوگیری نمایند و از تردد در محل رودخانه ها جدا

 • سیل مرگباری نوروز 98 که در شیراز ایران رویداد

  2,154 بازدید

  به گزارش خبری ایران رویداد در نوروز 98 بعد از سیل در شهرستان آق قلا و گنبد این بار امروز 4 فروردین سیل تاریخی در شهر شیراز ایران رویداد این فیلم سیل است که شیرازو بردو

 • لحظه ربودن ساشا سبحانی پسر سفیر ایران در آلمان

  6,040 بازدید

  ساشا سبحانی پسر سفیر آلمان توسط افراد ناشناس ربوده شدند. این فیلم لحظه ربوده شدن و ضرب و شتم ساشا سبحانی است که توسط ربایندگان پخش شد

 • نخستین فیلم از زیرگرفتن پلیس که در ایران رویداد

  1,890 بازدید

  به گزارش ایران رویداد یک راننده 2 افسر پلیس را زیر گرفت این نخستین فیلم از زیر گرفتن 2افسر پلیس راهنمایی و رانندگی است که در ایران رویداد

 • نخستین فیلم از مرگ 7 نفر در واژگونی اتوبوس دانشجویان که در ایران رویداد

  775 بازدید

  به گزارش ایران رویداد امروز در واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان مرکز علوم تحقیقات 8 نفر کشته و 28 نفر زخمی شدند. این نخستین فیلم از واژگونی اتوبوس و مرگ 8 تن از دانشجویان است که در تهران ایران رویداد

 • نشست خبری کنفرانس ملی بتن و زلزله

  72 بازدید

  به گزارش ایران رویداد نشست خبری کنفرانس ملی بتن و زلزله برگزارشد.

 • اعترافات تکان دهنده دختری به قتل پدرش که به او بارها تجاوز جنسی کرد

  11,433 بازدید

  به گزارش ایران رویداد در پی تجاوز پدری به دخترش ، پس از 4 بار تجاوز دختر مجبور به قتل پدرش می شود. این فیلم اعترافات تکان دهنده دختری به قتل پدرش است که به او بارها تجاوز کرد

 • جزئیات فایل صوتی ترور خاشقجی فاش شد

  305 بازدید

  به گزارش ایران رویداد متن فایل صوتی صداهای مربوط به بریده شدن جسد خاشقچی را هم نشان می دهد، در حالی که عوامل تیم ترور به هم توصیه می کنند به موسیقی گوش بدهند تا صداها آزارشان ندهد. در این کلیپ صوتی مشخص است که تیم ترور تماسهایی با مقامات ریاض داشته اند.

 • نخستین فیلم از انفجار بمب امروز که در چابهار ایران رویداد

  3,730 بازدید

  به گزارش ایران رویداد امروز در چابهار ایران گروه تروریستی با بمب گزاری در یک خودروی سواری در مقابل یک پاسگاه نیروی انتظامی باعث به شهادت رساندن 2 هم وطن عزیر شدند. بنا بر این گزارش در ابتدا گروه تروریستی "انصار الفرقان" مسوولیت این انفجار را برعهده گرفت اما یک مقام رسمی این موضوع را رد کرد. رحمدل بامری فرماندار چابهار نیز در خصوص این خبر گفت: تروریست ها با خودرو حامل موادمنفجره به ستاد انتظامی چابهار حمله کرده اند. این نخستین فیلمی است که در لحظه انفجار بمب امروز در چابهار ایران رویداد

 • آتش سوزی كه در ساختمان رزمال ایران رویداد

  536 بازدید

  به گزارش ایران رویداد دقاقیقی قبل بر اثر آتش سوزی در ساختمان رزمال در چیتگر 50 نفر به پشت بام پناه بردند .و گرفتارآتش شدند. به گزارش ایران رویداد به نقل از آتش نشانی و اورژانس تهران در حال حاضر 50 نفر در پست بام رزمال گرفتار حریق شده اند . اخبار جدید این حادثه را در سایت رسمی ایران رویداد دنبال کنید.

 • تجاوز جنسی به دانش آموزان مدرسه ای که در اصفهان ایران رویداد

  5,436 بازدید

  به گزارش ایران رویداد در مدرسه ای در شهر اصفهان اولیای دانش آموزان از تجاوز به فرزندانش توسط نایب رییس انجمن اولیاء در مدرسه به دادگستری شکایت کردند که در گی این اتفاق مدیر مدرسه برکنار شد و فرد متهم بازداشت شد. این فیلک تجاوز جنسی به دانش آموزان مدرسه اسا که در اصفهان ایران رویداد.

 • فیلم ادعای خاتمی درباره تقلب 8 میلیونی انتخابات 88 که در ایران رویداد

  906 بازدید

  به گزارش ایران رویداد به نقل از خبرگزاری فارس محمد رضا خاتمی از فعالان سیاسی در برنامه اینترنتی (( رو در رو)) در پاسخ به سوال انتخابات سال 88 که در ایران رویداد مدعی شد که در ستاد انتخابات وزارت کشور در زمان تجمیع و اعلام آراء تعداد 8 میلیون رای به آرای محمود احمدی نژاد اضافه شده است. از همین رو محمد رضا خاتمی برادر محمد خاتمی ،رئیس جمهور سابق جمهمری اسلامی ایران به دادستانی احضار شد تا مستندات خود برای این ادعا را ارائه دهد. این فیلم محمد رضا خاتمی درباره تقلب 8 میلیونی انتخابات 88 است که در ایران رویداد.

 • فیلم دونیم شدن زمین در زلزله شدیدی که در کرمانشاه ایران رویداد

  1,668 بازدید

  به گزارش ایران رویداد بار دیگر امروز زلزله ای شدید در کرماشاه ایران رویداد که نه تنها غرب کشور را لرزاندبلمه وجود تمام ایرانی هم از این واقعه تلخ لرزید و سبب شد تا در این روزهای سرد بارانی هم وطنان عزیزمان در قصر شیرین و سرپل ذهاب دوباره مصدوم شوند. بنا برا ین گزارش تاکنون 485 نفر آمار تلفات و مصدومین اعلام شده است. این فیلم دو نیم شدن زمین است که در زلزله شدید کرمانشاه ایران رویداد.

 • اولین فیلم از تلفات زلزله شدید 6/4 ریشتری که در کرمانشاه ایران رویداد

  561 بازدید

  به گزارش ایران رویداد این فیلم نخستین فیلم از مردم سرپل ذهاب است که در پی وقوع زلزله شدید 6/4 ریشتری است که برای بار دیگر در سرپل ذهاب و قصر شیرین ایران رویداد بنابر این گزارش تاکنون 458 نفر مصدوم از تلفات این زلزله به صورت رسمی اعلام شده است.

 • زلزله شدید 6/4 ریشتری که بار دیگر در کرمانشاه ایران رویداد

  746 بازدید

  به گزارش ایران رویداد زلزله ای 6/4 ریشتری بار دیگر غرب ایران ،استان کرمانشاه را لرزاند بنابر این گزارش طبق آخرین اخبار رسیده 387 نفر مصدوم شدند. مرکز این زلزله در سرپل ذهاب و قصر شیرین استان کرمانشاه بوده است. در حال حاضر برق ها در استان قطع می باشد و مدارس فردا تعطیل می باشد. مدرم عزیر کرمانشاه به حالت آماده باش هستند.

 • سکته سلطان سکه به هنگام اعدام که در ایران رویداد

  2,638 بازدید

  به گزارش ایران رویداد حکم وحید مظلومین (معروف به سلطان سکه) فرزند حبیب الله و محمد اسماعیل قاسمی فرزند غلامعلی که به جرم افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام محکوم گردیده بودند، به اجرا گذاشته شد و سلطان سکه در ایران و همدستانش اعدام شدند. این آخرین فیلم دیده نشده از اعدام سلطان سکه است که در ایران رویداد.

 • نخستین فیلم از فوت ریاست و معاون سازمان تامین اجتماعی که در گلستان ایران رویداد

  260 بازدید

  به گزارش خبرنگار ایران رویداد امروز در تصادف خودروی وزیر کار ، شریعتمداری در استان گلستان در این سانحه تقی نوربخش رئیس سازمان تأمین اجتماعی و تاج الدینی معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی هم حضور داشتند، دچار جراحت شدید شده اند. و فوت شدند. این نخستین فیلم ار تصادف خودروی وزیر کار است که به مرگ ریاست سازمان تامین اجتماعی و معاونش در شهرستان گلستان ایران رویداد.

 • حنای آخوندی در رقابت با حناچی رنگ باخت/پیروز حناچی شهردار تهران شد

  188 بازدید

  به گزارش ایران رویداد اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی امروز شورا از میان دو گزینه عباس آخوندی و پیروز حناچی، شهردار جدید را انتخاب کردند. در این رقابت حنای اخوندی در رقابت با حناچی رنگ باخت و حناچی پیروز رقابت با آحونی شد و در نهایت با اختلاف 1 رای و با کسب 11 رای از شورای شهر ، شهردار تهران شد.این فیلم انتخاب شهردار تهران است که در ایران رویداد

 • استاد فرود گرگین پور نوازنده ویولن قشقایی آسمانی شد

  4,727 بازدید

  به گزارش ایران رویداد استاد فرود گرگین پور نوازنده ویولن قشقایی دقایقی پیش دار فانی را وداع گفت. بخشی از سرمایه ناملموس فرهنگی ایران درگذشت . درگذشت این هنرمند برجسته را به جامعه هنری و ایل قشقایی تسلیت می گوییم .

 • بانوی آرمانی نقش آفرین هویت بانوی ایرانی

  162 بازدید

  به گزارش ایران رویداد هلدینگ بانوی آرمانی با هدف نقش آفرینی برای حفظ فرهنگ بانوی ایرانی در جهت کارآفرینی از میراث دار معرفی و ثبت بانوان کارافرین و موفق ایرانی است که با ایجاد کمپین بانوی نقش آفرین سعی دارد بستری مناسب برای رشد و شکوفایی بانوان ایرانی فراهم آورد. از سویی هلدینگ بانوی آرمانی در حوزه ورزش فوتبال با ایجاد کمپین هواداران تیم فوتبال قشقایی از بازیکنان این تیم حمایت کردند.

 • 0:5

  برد شیرین تیم قشقایی شیراز که در استادیوم انقلاب کرج ایران رویداد

  77 بازدید

  به گزارش ایران رویداد تیم پرسپوایس در مصاف بازی با تیم فوتبال قشقایی مغلوب شد و به زانو درآمد. این برد برای تیم دلاور قشقایی مایه افتخار تمامی قشقایی های عزیز است. شایان ذکر است امروز تیم دلاور قشقایی در بازی با تیم اکسین البرز با اختلاف 2 بر 1 به لیگ یک کشور صعود کرد.

 • تیم پرسپولیس در مصاف بازی با تیم قشقایی به زانو درآمد

  549 بازدید

  به گزارش ایران رویداد تیم پرسپوایس در مصاف بازی با تیم فوتبال قشقایی مغلوب شد و به زانو درآمد. این برد برای تیم دلاور قشقایی مایه افتخار تمامی قشقایی های عزیز است. شایان ذکر است امروز تیم دلاور قشقایی در بازی با تیم اکسین البرز با اختلاف 2 بر 1 به لیگ یک کشور صعود کرد.

 • فیلم مخفی لو رفته ازدزدی پول های امام زاده که در ایران رویداد

  789 بازدید

  به گزارش ایران رویداد دزدی دست به دامان امازداده شد و غافل از اینکه دورین مداربسته فیلم درزدی را ثبت می کرد، اقدام به شکستن درب امازداده کرد و پول های امامزاده را سرقت کرد.

 • افشاگری احمد خرم در آستانه انتخابات نظام مهندسی ساختمان ایران رویداد

  528 بازدید

  به گزارش ایران رویداد احمد خرم ریشه فساد در ساختار نظام مهندسی ساختمان را در دستگاه نظارت دانست نه در دستگاه اجرایی و گفت: دستگاه های نظارتی سعی دارند تخلاف و فسادها را بین خودشان حل و فصل کنند و در مقایسه ای عنوان کرد که در 40 سال اخیر در فرانسه فقط یک تخلف از قاضی در دستگاه نظارت اعلام شد و بیان کرد این در حالی است که بنا به گفته قوه قضاییه در ایرن در یک سال 550 تخلف قضات رویداده است و اسفناک تر اینکه در کشور فرانسه سالانه زیر 500 پرونده قضایی به آن رسیدگی می شود و این در حالی است که 17 میلیون پرونده در

 • باج میلیاردی 5 عضو شورای شهر بابل برای محو فیلم رابطه با یک زن در ایران رویداد

  35,780 بازدید

  به گزارش ایران رویداد حجت الاسلام حسن روحانی با ابراز تاسف از اتفاقات اخیر و دستگیری پنج تن از اعضای شورای شهر بابل:متاسفانه صحنه ای که از سوی برخی اعضای شورای شهر بابل صورت گرفته، آبروی بابل به عنوان شهر دارالمومنین و مهد علمای شیعه و شهدای استان مازندران را برده اند .بنابر گزارش ایران رویداد عده ای با استفاده از یک زن شورا را به فحشا کشاندند.برای هم دام پهن کردن و فیلم گرفتند..یکی ٣٧٠ میلیون، یکی ۴۵٠ میلیون تومان و یکی دیگر یک میلیارد و دویست میلیون تومان برای محو فیلم هزینه دادند.

 • طرح ریزی حمله نظامی آمریکا به ایران روی خواهد داد؟!

  1,231 بازدید

  به گزارش ایران رویداد دیشب پمپئو از ورود پنتاگون برای بررسی راهکارهای جدید مقابله با ایران خبر داد. بنابر این گزارش در سال 2002 دیكچنی پیش از حمله به عراق همان حرف هایی را زد كه پمپئو دیشب در مورد ایران زد! با توجه به تشابه مو به مو این اضهارات می شود نکاتی را مورد تحلیل قرار داد و رمزیابی کرد که آیا طرح ریزی آمریکایی ها برای حمله نظامی به ایران حمله به ایران روی خواهد داد یا نه؟!

 • حمله عراقی ها به ساختمان کنسولگری ایران رویداد

  753 بازدید

  به گزارش ایران رویداد تعدادی از افراد ناشناس و معترض با حمله به کنسولگری ایران در بصره عراق پرچم ایران را پایین کشیدند.ا برخی از شهروندان معترض دربصره عراق اقدام به پایین کشیدن پرچم ایران از بالای کنسولگری ایران کردند و کنسولگری ایران را به آتش کشیدنداین ویدئو کلیپی که از این حمله در شبکه های اجتماعی باز نشر شده است، که نشان دهنده حمله عراقی ها به کنسولگری ایران است که در بصره عراق رویداد.

 • ماجرای ورود زائران عراقی و صیغه که در مشهد ایران رویداد

  10,987 بازدید

  به گزارش ایران رویداد این روزها که ورود زائران عراقی و صیغه آنها در فضای مجازی هم خبرساز شد. واکنش مردم ایران را برانگیخت. این فیلم گویای ماجرای ورود زائران عراقی و صیغه است که در مشهد ایران رویداد

 • کشف اسرار بلندترین ساختمان دنیا با قدمت 38هزار سال که در ایران رویداد

  304 بازدید

  به گزارش ایران رویداد باستان شناسان 10 راز از اسرار جدید ساختمان خوفا به عنوان بلندترین سازه ساختمانی در طول 38 هزار سال اخیر را کشف کردند. این فیلم گویای کشف اسرار بلندترین ساختمان دنیا با قدمت 38 هزار سال است که در ایران رویداد.