در حال بارگذاری
دیجی کالا ویدیو‌های تیزر
بازگشت به کانال

ویدیوهای تیزر

 • رینگ اسپرت؛ مستند دیجی کالا برای علاقمندان به دنیای خود

  3,900 بازدید

  دیروز، امروز و فردای صنعت خودروسازی ایران و جهان را در رینگ اسپرت از نگاهی متفاوت تماشا کنید. از تست و بررسی خودروهای روز ایران مثل رنو تالیسمان، میتسوبیشی میراژ و چری آریزو 5 توربو گرفته تا نگاهی به اتومبیل های آینده؛ همه در مستند ماشین رینگ اسپرت. https://goo.gl/gZ8SjC شبکه های اجتماعی دیجی کالامگ را دنبال کنید: https://www.instagram.com/DigikalaMag/ https://telegram.me/dkmag https://twitter.com

 • ۱۳دی منتظر قسمت دوم رینگ اسپرت باشید؛ آن مرد با ماک آمد

  646 بازدید

  این قسمت از رینگ اسپرت بخش اول روایتی مستند است با عنوان «آن مرد با ماک آمد…»؛ سفری جذاب و پر رمز و راز در زمان، که شما را به اولین روزهای تولید خودرو در ایران خواهد برد. قسمت دوم مستند خودرو رینگ اسپرت در روز چهارشنبه ۱۳ دی راس ساعت ۲۱:۰۰ در کانال یوتیوب دیجی کالا و کانال آپارات دیجی کالا منتشر خواهد شد.

 • تیزر قسمت اول مستند رینگ اسپرت؛نقد و بررسی رنو تالیسمان

  1,798 بازدید

  رنو تالیسمان سعی دوباره رنو برای ورود به بازار خودروهای پریمیوم است. اما این خودرو که با کمک نیسان و سامسونگ موتور طراحی و ساخته شده چه مزایا و معایبی دارد؟

 • هیجان رانندگی در مستند خودرو رینگ اسپرت

  1,203 بازدید

  دیروز، امروز و فردای صنعت خودروسازی ایران و جهان را در رینگ اسپرت از نگاهی متفاوت تماشا کنید. از تست و بررسی خودروهای روز ایران و جهان گرفته تا پیش بینی آینده ی اتومبیل های خودران را در مستند ماشین رینگ اسپرت ببینید. https://goo.gl/gZ8SjC شبکه های اجتماعی دیجی کالامگ را دنبال کنید: https://www.instagram.com/DigikalaMag/ https://telegram.me/dkmag https://twitter.com/DigikalaMag

 • آشنایی با برترین خودروهای جهان در مستند رینگ اسپرت

  902 بازدید

  رینگ اسپرت نگاهی است نو به دیروز، امروز و فردای صنعت خودروسازی در ایران و جهان. از تست و بررسی جدیدترین خودروهای جهان تا پیش بینی آینده ی اتومبیل های خودران، هر هفته در مستند ماشین رینگ اسپرت با موضوعی جذاب و هیجان انگیز در حوزه ساخت خودرو همراه شما خواهیم بود.