در حال بارگذاری
دیجی کالا ویدیو‌های مجموعه رینگ اسپرت
بازگشت به کانال

ویدیوهای مجموعه رینگ اسپرت

 • رینگ اسپرت؛ نبرد خودروسازان در ژنو

  5,893 بازدید

  به آخرین قسمت از مستند رینگ اسپرت رسیدیم. در قسمت دوازدهم و پایانی از این مستند ماشین به نمایشگاه ژنو 2018 می پردازد.

 • رینگ اسپرت ؛ نگاهی به خودروهای جدید در بازار ایران

  1,861 بازدید

  در قسمت یازدهم از مستند رینگ اسپرت، قصد داریم نگاهی کلی به خودروهای جدید در بازار ایران داشته باشیم و ویژگی و عملکرد آن ها را مورد بررسی قرار دهیم.

 • رینگ اسپرت؛ نقد و بررسی میتسوبیشی اوتلندر

  2,444 بازدید

  اوتلندر یکی از سری محصولات شرکت میتسوبیشی است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ تولید و به بازار عرضه شد. این خودرو در کلاس شاسی بلند شهری قرار می گیرد و به عنوان یکی از بهترین انتخاب های مشتریان علاقمند به محسوب می شود. در این قسمت از مستند رینگ اسپرت می خواهیم این خودرو را مورد بررسی قرار دهیم و ویژگی ها، مزایا و معایب آن را برشماریم.

 • رینگ اسپرت؛ سوار بر خودروی آینده (بخش دوم)

  1,667 بازدید

  در قسمت نهم از مستند رینگ اسپرت، قصد داریم به نقد و بررسی اتومبیل خودران رنو سیمبیوز بپردازیم و نگاهی به آینده خودروها داشته باشیم. در این بخش از مستند ماشین به نمونه ی شبیه ساز ماشین خودران رنو به نام سیمبیوز (Symbioz) پرداختیم و پای صحبت طراحان این خودرو هیجان انگیز نشستیم.

 • رینگ اسپرت؛ سوار بر خودروی آینده (بخش اول)

  867 بازدید

  در قسمت هشتم از مستند رینگ اسپرت، قصد داریم به نقد و بررسی اتومبیل خودران رنو سیمبیوز بپردازیم و نگاهی به آینده خودروها داشته باشیم. رنو در سال ۲۰۱۷ از یک خودرو مفهومی اسپرت تحت عنوان سیمبیوز (Symbioz) رونمایی کرد. این کانسپت یک اتومبیل خودران هوشمند است که می تواند بدون کنترل راننده هدایت شود.

 • رینگ اسپرت؛ نقد و بررسی پژو ۲۰۰۸

  8,755 بازدید

  در قسمت هفتم از مستند رینگ اسپرت، قصد داریم به نقد و بررسی یکی از پرحاشیه ترین خودروهای بازار ایران یعنی پژو ۲۰۰۸ بپردازیم و نگاهی به ویژگی، مزایا و معایب این خودرو داشته باشیم.

 • رینگ اسپرت؛ نقد و بررسی فورد موستانگ نسل اول

  1,317 بازدید

  در قسمت ششم از مستند رینگ اسپرت، قصد داریم به نقد و بررسی نسل اول فورد موستانگ بپردازیم. خودرویی که بسیاری به عنوان شناسنامه ی شرکت فورد می شناسند. نسل اول موستانگ در چند مدل با چهره ها ی مختلف طراحی شد. فورد با اعمال تغییراتی در زبان طراحی موستانگ، مدل های به روز شده از این سری محصول ویژه را روانه بازار کرد.

 • رینگ اسپرت؛ نقد و بررسی چری آریزو ۵ توربو

  7,653 بازدید

  چری آریزو ۵ توربو به عنوان یکی از جدیدترین خودروهای چینی در بازار ایران شناخته می شود. مدل تنفس طبیعی آریزو ۵، پیش تر در بازار ایران عرضه شد اما شهریور امسال، مدل قوی تر این خودرو در ایران رسما رونمایی شد و به زودی شاهد حضور آن در خیابان های شهر خواهیم بود. در این قسمت از مستند رینگ اسپرت می خواهیم این خودرو را برای اولین بار مورد نقد و بررسی قرار دهیم و مزایا و معایب آن را برشماریم.

 • رینگ اسپرت؛ نقد و بررسی میتسوبیشی میراژ

  2,401 بازدید

  بحران نفتی سال ۱۹۷۳ باعث شد تا بسیاری از خودروسازها به فکر ساخت ماشین های کم مصرف بیفتند؛ همین شد که از دل این اتفاق، میتسوبیشی خودروی شهری کوچکی به اسم میراژ را طراحی و در سال ۱۹۷۸ به بازار عرضه کرد.در این قسمت از مستند خودروی رینگ اسپرت، قرار است میتسوبیشی میراژ را مورد نقد و بررسی قرار دهیم و مزایا و معایب آن را برشماریم.

 • رینگ اسپرت؛ آن مرد با ماک آمد (بخش دوم)

  1,947 بازدید

  این قسمت از مستند خودرو رینگ اسپرت، بخش دوم روایتی مستند با نام «آن مرد با ماک آمد...» است که داستان اولین روزهای تولید خودرو در ایران را تصویر می کند؛ سفری جذاب در زمان که از روزهای تاسیس شرکت ایران ناسیونال یا همان ایران خودرو امروزی هم عقب تر می رود و به ماجرای شکل گیری کارخانه ی ایران کاوه و تولید کامیون های ماک آمریکایی در ایران می پردازد. https://goo.gl/5UgJK8

 • رینگ اسپرت؛ آن مرد با ماک آمد(قسمت اول)

  3,845 بازدید

  در سال ۱۳۴۰ شمسی وزارت اقتصاد ایران تقاضای نماینده ی مرسدس برای مونتاژ خودرو در ایران را رد می کند. این موضوع با شکایت نماینده ی مرسدس از وزارت اقتصاد به شخص شاه مواجه می شود... ادامه ی این ماجرای جذاب را در بخش اول «آن مرد با ماک آمد…» ببینید و روایت کامل آن را از زبان معاون وقت وزیر اقتصاد ایران، اصغر قندچی و همکاران او بشنوید.

 • رینگ اسپرت؛ نقد و بررسی رنو تالیسمان

  18,597 بازدید

  در این قسمت از مستند خودرو رینگ اسپرت به نقد و بررسی رنو تالیسمان پرداخته ایم. زمانی که رنو تالیسمان رونمایی شد، بسیاری باور نمی کردند رنو می خواهد در مسیری جدید قدم بردارد. چرا که تا پیش از آن، سعی این شرکت برای تولید خودروهایی در کلاسی متفاوت با خودروهای اقتصادی با شکست روبرو شده بود. مجموعه رینگ اسپرت را هر هفته در دیجی کالا مگ دنبال کنید.