در حال بارگذاری
دیجی کالا ویدیو‌های اخبار دیجی کالا
بازگشت به کانال

ویدیوهای اخبار دیجی کالا

 • یلدای شگفت انگیز 1397

  364 بازدید

  افتخار می‌کنیم از این‌که در یلدای شگفت انگیز ۹۷ همراه دیجی‌کالا بودید . از زمان شروع جشنواره با همکاری 15 هزار کسب وکار ایرانی، سعی کردیم با رسوندن سفارش‌های شما در زمان مشخص‌شده، تجربه خوشایندی رو در «جشن خرید اینترنتی ایران» براتون رقم بزنیم. تیم پر تلاش لاجستیک دیجی‌کالا در طول این جشنواره، در هر ثانیه یک سفارش به دست هم وطنانمون در سراسر نقاط کشور رسونده.

 • نشست خبری دیجی کالا

  1,574 بازدید

  نشست خبری دیجی کالا و توسعه اقتصادی کشور با اصحاب رسانه

 • بزرگ ترین گردهمایی فروشندگان اینترنتی کشور در دیجی کالا

  1,355 بازدید

  پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ دیجی کالا، با هدف معرفی فضای فروش آنلاین، آشنایی فروشندگان با ارزش های دیجی کالا و ارائه ی آموزش های لازم برای توسعه فروش بزرگ ترین گردهمایی فروشندگان اینترنتی کشور را با حضور نمایندگان بیش از ۶۰۰ شرکت، تولیدکننده و فروشنده ی کشور، در سالن کنفرانس هتل همای تهران برگزار کرد.

 • مهر می تابد

  588 بازدید

  خانواده ی دیجی کالا 1500 کودک را در نقطه صفرمرزی برای تحصیل تجهیز می کند. ما در تک تک این بسته ها برای کودکان نقاط دور افتاده و محروم سرزمین مان مهر می فرستیم. همراهان همیشگی دیجی کالا، همچنان تا 5 مهر فرصت دارید با خرید های خود، مهر را به کودکان نقطه صفر مرزی بتابانید.

 • این تابستون فرق میکنه ;)

  376 بازدید

  24 تا 26 تیر

 • آخرین فرصت

  2,159 بازدید

 • کمپین حمایت از کالای با کیفیت ایرانی - دیجی کالا

  4,161 بازدید

  فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، به منظور حمایت از تولید کنندگان باکیفیت داخلی در نظر دارد با حضور بیش از چهل برند ایرانی فعال در تولید محصولات مختلف، نظرسنجی را با عنوان ساخت ایران بین مخاطبان خود برگزار کند. بی شک یکی از بازیگران اصلی عرصه صنعت ایران زمین، مصرف کنندگان ایرانی هستند؛ چرا که می توانند با خرید و حمایت از کیفیت های برتر ایرانی، صنعتی پیشرو بسازند http://landing.digikala.com/madeiniran

 • همکاری eBay و Rebecca Minkoff (مربوط به بخش اخبار)

  1,006 بازدید

  eBay درباره همکاری اش با برند Rebecca Minkoff در طراحی و اجرای نسل بعدی فروشگاه های فیزیکی در نیویورک صحبت می کند. لینک خبر: http://www.digikala.com/News/News-5233