در حال بارگذاری
دیجی کالا ویدیو‌های طبقه بندی نشده
بازگشت به کانال

ویدیوهای طبقه بندی نشده

 • این لحظه فرا خواهد رسید، آماده باشید !

  486 بازدید

  جشنواره ی بازگشت به مدرسه

 • برای شادترین تابستون زندگیت برنامه ریزی کن - دیجی کالا

  856 بازدید

  طرفدار هر ورزش و تفریحی هستی، از شنا و قایق سواری گرفته تا بازی های فکری، امسال تابستون جشنواره ی «شگفت انگیز با دمای بالا» خبرهای خوبی برات داره. به جز تخفیف ویژه ی وسایل تفریحات تابستونی، شانس برنده شدن یک سفر لوکس به سن پترزبورگ و بلغارستان با یک همراه رو از دست ندین.

 • هر دو ساعت ۱۰ تا کالای شگفت انگیز - دیجی کالا

  497 بازدید

  در جشنواره " شگفت انگیز با دمای بالا " دیجی کالا چند برابر همیشه، کالای شگفت انگیز داریم؛ ولی فرصت خرید هرکدوم فقط دو ساعته! اپلیکیشن رو نصب کن تا چیزی از قلم نیفته!

 • شیرجه بزن - دیجی کالا

  597 بازدید

  شیرجه بزن در شیرجه بزن با کلی کالا مواجه میشن که ۵۰ درصد تخفیف دارن. کالاهای هیجان انگیزی که شاید می خواستین تو بهترین فرصت اون ها رو بخرین. الان بهترین فرصت فرا رسیده؛ پس از دستش ندین. از ساعت ۱۰ صبح تا ۲ بعد از ظهر ۲۰ کالای شیرجه بزن داریم. از ساعت ۲ تا ۶ بعد از ظهر هم با ۲۰ کالای شیرجه بزن جدید روبه رو میشید و از ساعت ۶ بعد از ظهر تا ۱۰ شب هم ۲۰ تا کالای شیرجه بزن دیگه رو می بینید.

 • گردونه شانس در جشنواره دیجی کالا

  856 بازدید

  یک بلیت دوطرفه ی بیزینس کلاس به پاریس؟ میدونی اگه قرار باشه گردونه شانس رو بچرخونی چی نصیبت میشه؟ یک سفر هیجان انگیز؛ مثل دو تا بلیت بیزینس کلاس به نیویورک یا پاریس از طرف سایت زورق یا یک هفته سفارش غذای رایگان از ریحون یا کارت هدیه ۵۰۰۰ هزار تومانی خرید از دیجی استایل و دیجی کالا.

 • وقتشه بزنی به جاده - دیجی کالا

  178 بازدید

  هرچی برای یک سفر تابستونی ماجراجویانه لازم داری، با کلی تخفیف این جا آماده شده؛ از کیف و کوله گرفته تا زیر انداز، چادر مسافرتی، کیسه خواب، قمقمه و فلاسک و البته همه ی لوازم ضروری خودرو که برای سفر لازم داری.

 • چرخش بچرخه - تا ۵ میلیون تومان تخفیف خودرو

  288 بازدید

  از ۲۴ تا ۲۶ تیر چشم از دیجی کالا برندار! اگه چند وقته داری دو دوتا چهارتا میکنی و تو فکر خرید ماشینی، چه فرصتی بهتر از این؟ باورت میشه؟ توی این جشنواره، هر ماشین ۵ میلیون تومان تخفیف داره! یعنی پژو ۲۰۶ پنج میلیون تومان ارزون تر از بازار! یعنی تندر ۹۰ با تخفیف ۵ میلیون تومانی! یعنی اینکه بتونی یک رنو ساندرو استپ وی رو ۵ میلیون تومان پایین تر از قیمت همیشه بخری!

 • جشنواره شگفت انگیز با دمای بالا - دیجی کالا

  884 بازدید

  از ۲۴ تا ۲۶ تیر چشم از دیجی کالا برندار! ۵۰٪ تخفیف اپل واچ، پلی استیشن، ... تنوعی از ماشین با ۵ میلیون تومان تخفیف، هر ۲ ساعت ۱۰ کالای شگفت انگیز، و کلی پیشنهاد هیجان انگیز دیگه در جشنواره ی «شگفت انگیز با دمای بالا» فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

 • روز ملی خلیج فارس گرامی باد

  550 بازدید

  حواسمان به تو خواهد بود که خلیج فارسمان بمانی، که تا ابد خلیج همیشه فارسمان بمانی

 • جشنواره ی ماه نوی دیجی کالا

  4,074 بازدید

  دوازدهم و سیزدهم تیرماه، چشم از دیجی کالا برندارید. جشنواره ی ماه نوی دیجی کالا با فروش های ویژه و تخفیف های باورنکردنی