در حال بارگذاری
حمید ابراهیم نیا ویدیو‌های طبقه بندی نشده
بازگشت به کانال

ویدیوهای طبقه بندی نشده

 • اینترو تیزر رسمی دانشگاه صنعتی شریف

  910 بازدید

  بر اساس سفارش دانشگاه صنعتی شریف می بایست نظام کلی حاکم بر بهترین دانشگاه صنعتی ایران، در قالب 8 کلمه کلیدی خلاصه و معرفی می شد. بر این اساس کلمات کشف، دانش، آگاهی، نشاط، فرهنگ، رشد، تجربه و افتخار انتخاب گردید و در اینترو تعبیه شد.

 • اینترو مسابقه طرحهای نوآورانه نانو

  719 بازدید

  اینترو گزارش سومین دوره مسابقه طرح های نوآورانه فناوری نانو Nano Match به سفارش ستاد ویژه توسعه فناوری نانو. در این مسابقه طرح های خلاقانه نانو از سراسر کشور با یکدیگر به رقابت پرداخته و طرح های برتر در مسیر جذب سرمایه گذار در نمایشگاه بین المللی تهران به نمایش در می آیند. عبور نوارهای سبز و قرمز پرچم از مناطق مختلف کشور و اتصال آنها در لوگوی Nano Match ایده طراحی قرار گرفت.

 • تیزر آلجا

  424 بازدید

  تیزر شرکت آمایش لوازم جانبی الکترونیک (آلجا) aljaco.com تصویربرداری توسط شرکت نمای نقطه دید povco.ir

 • موشن گرافیک پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو

  375 بازدید

  این ویدیو خلاصه ای از موشن گرافیک گزارش آماری پنجمین مسابقه ملی نانو است. اصل این ویدیو 12 دقیقه می باشد که جهت نمایش آیتمهای گرافیکی در یک کار 2 دقیقه ای به شکل حال حاضر خلاصه شده است.

 • رپورتاژ دومین جشنواره بین المللی عكس خیام

  350 بازدید

  دومین جشنواره بین المللی عکس خیام، با برگزاری مراسم افتتاحیه و گالری آثار برتر با شرکت 25000 اثر از 2800 هنرمند از 75 کشور در برج میلاد آغاز گردید.

 • موشن گرافیک جشن فارغ التحصیلی دانشگاه شریف سال 1389

  1,727 بازدید

  موشن گرافیک اینترو تیزر جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف در سال 1389.

 • تیزر تلویزیونی تلفن گویای هلال

  399 بازدید

  تیزر تلویزیونی برای تلفن گویای هلال از مجموعه خدمات مجموعه مروا با تکنیک موشن گرافیک طراحی شد. استفاده از المان های ایرانی و مذهبی و نمایش نیایش و دعا و رسیدن به لوگوی هلال که با استفاده از آسمان شب ترسیم گردید، از نکات طراحی این تیزر بود.