در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
شرکت فراگستر ویدیو‌های آکادمی مدیریت فرآیندهای فراگستر
بازگشت به کانال

ویدیوهای آکادمی مدیریت فرآیندهای ف ...

 • معرفی دوره آموزش آنلاین اتوماسیون اداری و مدیریت فرایند

  2,735 بازدید

  در این ویدیو با مباحث، سرفصلهای آموزشی، مخاطبین اصلی، پیش نیازها و هدف از ارائه دوره آموزش آنلاین اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر آشنا خواهید شد. همچنین مطلع خواهید شد که پس از مشاهده این دوره چه مهارتهایی را کسب خواهید نمود.

 • معرفی دوره جامع استقرار مدیریت فرایندهای آکادمی فراگستر

  316 بازدید

  اگر مشتاق یادگیری مباحث مرتبط با مدیریت فرایندها هستید وعلاقمندید که بایادگیری دانش کاربردی در بازار کار متمایز باشید؛آکادمی فراگستر همراه شما دراین مسیر خواهد بود. Academy.faragostar.net در این ویدئو با ماهیت، اهداف و نحوه برگزاری دوره های آموزشی آکادمی فراگستر در حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای کسب و کار آشنا خواهید شد.

 • دوره آنلاین آموزش مدیریت فرآیندها

  928 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی کلاس آنلاین مدیریت فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • معرفی دوره مدیریت فرآیندهای کسب و کار در آکادمی فراگستر

  768 بازدید

  دراین ویدئو به معرفی دوره مدیریت فرآیندهای کسب و کار پرداخته شده و چکیده ای از دوره های آکادمی فراگستر و مسیر اصلی فرآیندمحوری بر اساس متدولوژیهای استاندارد بین المللی ارائه میگردد. همچنین مباحثی همچون ضرورتهای فرآیندمحوری و الزامات آن، دستاوردهای فرآیندمحوری ازطریق ارائه مثالهای ایرانی، مخاطرات و چالشهای حوزه BPM همراه با ارائه راهکار مورد بررسی قرار میگیرد. ثبت نام از طریق academy.faragostar.net

 • دوره آموزشی مدلسازی با فرآیند BPMN2 -فراگستر

  1,717 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: اصول اولیه مدلسازی با فرآیند BPMN،طراحی جریان خودکار سیستم های سازمانی ،جایگاه مدلسازی در چرخه عمر فرآیند،معرفی ویژگی های BPMN، عناصر و آبجکت های آن، ساخت رویدادها،نمونه مدل های فرآیندسازی و... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر از سایر دوره های برگزار شده و ثبت نام به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • نظر فراگیر آکادمی در دوره مدلسازی فرآیندها BPMN

  174 بازدید

  در این ویدئو نظر یکی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی آکادمی فراگستر (دوره مدلسازی فرآیندها با استاندارد BPMN2.0) قابل مشاهده است.

 • بخشی از کارگاه آموزشی مدلسازی فرآیند با BPMN2

  493 بازدید

  کارگاه عملی “مدلسازی فرآیندها با استاندارد BPMN2.0" طی روزهای ۷ الی ۹ آبان ۱۳۹۶، با هدف آشنایی با اهداف و روش های مدلسازی، آشنایی با ابزارها و الگوهای مدلسازی، و همچنین مدلسازی فرآیندها با عناصر و نمادهای استاندارد BPMN2.0 آکادمی فراگستر، برگزار شد.

 • دوره آموزشی آشنایی باسیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار

  1,584 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: آشنایی با مفاهیم مدیریت فرآیندهای کسب و کار، BPMS چیست؟ چرخه توسعه و تکامل در نرم افزارهای BPMS، مزیت ها و ویژگیهای BPMS نسبت به توسعه نرم افزار با کدنویسی، پیدایش سیستم های BPMS ، معرفی فروشندگان BPMS و... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر از سایر دوره های برگزاری به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • دوره آموزشی تهیه نقشه راه بهبود فرآیند در سطح سازمان

  1,167 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: معرفی مدل های معروف نقشه راه، آشنایی با مدل نقشه راه IDEAL جهت پیاده سازی مدل بهبود فرآیند، معرفی اجمالی تکنیک های مورد استفاده در شناسایی و اولویت بندی KSF ها و... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر از سایر دوره های برگزار شده و ثبت نام در دوره ها به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • دوره آموزشی کنترل فرآیندهای کسب و کار

  671 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: بصورت کامل به معرفی بخشهای مختلف این دوره شامل مباحثی همچون مفاهیم فرآیند، پایش و کنترل فرآیندها، مدیریت عملکرد، بهبود مستمر، داشبوردها و... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر از سایر دوره های برگزار شده در آکادمی فراگستر و ثبت نام در دوره ها به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • مشکلات مدیریت سازمانها به روش سنتی و قدیمی

  841 بازدید

  در این ویدیوی دیدنی،به معایب و مشکلات مرتبط با روش های مدیریت سازمان به روش های سنتی و قدیمی پرداخته است . مشکلاتی از قبیل مراحل خسته کننده ارجاع ارباب رجوع،مشکلات کارکنان،پیچدگی فرآیندهای قانونی سازمانی و غیره را اشاره کرده است . پیشنهاد می کنیم حتما این ویدیو را مشاهده کنید .

 • دوره آموزشی مدلسازی با فرآیند BPMN2 -فراگستر

  4,128 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: اصول اولیه مدلسازی با فرآیند BPMN، طراحی جریان خودکار سیستمهای سازمانی، جایگاه مدلسازی در چرخه عمر فرآیند، معرفی ویژگیهای BPMN، عناصر و آبجکت های آن، ساخت رویدادها، نمونه مدلهای فرآیندسازی و... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است.برای اطلاعات بیشتر از سایر دوره های برگزار شده و ثبت نام به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • کلاس های آنلاین تحقق مدیریت فرآینددر سازمان های ایرانی

  409 بازدید

  از سری آموزشهای رایگان و آنلاین دوره آکادمی فراگستر. در این ویدیو سرفصل ها و عناوین تشکیل دهنده دوره رایگان آموزش تحقق مدیریت فرآیند در سازمانهای ایرانی را مشاهده خواهید کرد. عناوینی همچون چالش های سازمانی، تفکرات سیستمی، مدیریت استراتژی، مدیریت فرآیندها، چالش های فناوری در اطلاعات در سازمانها و... را شامل میشود. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • کلاس های آنلاین و رایگان تاثیر داشبورد در مدیریت فرآیند

  747 بازدید

  دراین دوره آموزشی رایگان که در آکادمی فراگستر برگزار میشود شما بااصول و نکته های مهم در بحث مرتبط با تاثیر داشبورد در مدیریت فرآیندهای کسب و کار آشنا میشوید.دنیای امروز ما دنبای رقابت در کسب و کار است و داشتن یک برنامه هوشمند و استراتژیک به شما کمک میکند تا موفق تر و جلوتر از دیگر رقبا در حوزه کسب و کار خود حرکت کنید. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net رجوع کنید

 • کلاس های آنلاین و رایگان استقرار فرآیندهای کسب و کار

  709 بازدید

  در این آموزش آنلاین و رایگان برگزار شده در آکادمی فراگستر شما با اصول و مبانی اسقرار فرآیندهای کسب و کار آشنا می شوید. سرفصل های مهم این دوره آموزشی رایگان شامل آشنایی با اهداف استقرار-مراحل استقرار-ورودی و خروجی استقرار-ابزارهای موردنیاز استقرار و آشنایی با اهداف تحلیل را یاد می گیرید. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • دوره آموزشی اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار

  426 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: در این دوره جایگاه استقرار در چرخه عمر فرآیند، روش های پیاده سازی فرآیند، متدولوژی فرآیندهای محوری، مزایا و معایب bpms، مدلسازی و پیاده سازی فرآیندهای کسب و کار و... آموزش داده شده است. این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری دیگر دوره ها و ثبت نام به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ویدئوی کامل کلاس آنلاین استقرار فرآیندهای کسب و کار

  888 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین استقرار فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ویدئوی کامل کلاس تحقق مدیریت فرآیند در سازمانهای ایرانی

  789 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین تحقق مدیریت فرآیند در سازمانهای ایرانی که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ویدئوی کامل کلاس آنلاین اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار

  613 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • کلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار (کامل)

  881 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی کلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ویدئوی کامل کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار

  597 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • بخشی ازکلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار

  429 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی گزیده ای از کلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • گزیده ای از کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار

  251 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی گزیده ای از کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • فیلم معرفی نرم افزار BPMS فراگستر

  4,090 بازدید

  معرفی نرم افزار BPMS جهت طراحی، ساخت و پیاده سازی فرایندهای سازمان در کوتاهترین زمان. با پر کردن فرم www.faragostar.net/demorequest میتوانید رایگان با سیستم BPMS کار کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 42623-021 تماس بگیرید.