در حال بارگذاری
شرکت فراگستر ویدیو‌های کارگاه های آکادمی فراگستر
بازگشت به کانال

ویدیوهای کارگاه های آکادمی فراگستر

 • دوره آنلاین آموزش مدیریت فرآیندها

  226 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی کلاس آنلاین مدیریت فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • فناوری جستجوی هوشمند و معنایی در اتوماسیون اداری

  200 بازدید

  در کارگاه "هوشمندسازی اداری و مهندسی مجدد با بکارگیری فناوریهای نوین بومی" آقای دکتر نشاطی به معرفی فناوری جستجوی هوشمند و معنایی در مکاتبات سازمان که بوسیله هوش مصنوعی به نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر افزوده شده، میپردازد. موتور جستجوی سازمانی فراگستر مانند گوگل طراحی شده است. این سیستم سریع، بهینه برای فارسی، هوشمند و دارای قابلیت یادگیری ماشینی و... است. https://www.aparat.com/v/oaFwM

 • روند هوشمندسازی در جهان و پیاده سازی در اتوماسیون اداری

  77 بازدید

  درکارگاه "هوشمندسازی اداری و مهندسی مجدد با بکارگیری فناوریهای نوین بومی" آقای مهندس شریفی به بررسی روند هوشمندسازی جهانی و چگونگی انجام آن در سیستمهای داخلی میپردازند.همچنین به معرفی ابزارهای BPMS ونحوه اجرای آن روی بستر اتوماسیون،مزیتهای استفاده از مدلسازی فرایندها درسازمان و تاثیر شناخت گلوگاه ها در افزایش بهره وری سازمان می پردازند. https://www.aparat.com/v/ZPRIV

 • نقش فناوری بومی شده در ارتقا و جایگاه نظام اداری

  85 بازدید

  ویدیوی ارائه کارگاه تخصصی “نقش فناوری بومی شده در ارتقا و جایگاه نظام اداری” که همزمان با دومین همایش نظام اداری کشور در حوزه مکاتبات، اسناد و اتوماسیون اداری برگزار شد. این کارگاه به بررسی روند جهانی ابزارهای بهره وری، شناسایی جایگاه نظام اداری ایران و معرفی ابزارهای داخلی بومی شده ، جهت بهبود تعاملات سازمانی و افزایش بهره وری میپردازد. آشنایی بیشتر با نرم افزار در لینک faragostar.net/automation

 • دوره آموزشی مدلسازی با فرآیند BPMN2 -فراگستر

  557 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: اصول اولیه مدلسازی با فرآیند BPMN،طراحی جریان خودکار سیستم های سازمانی ،جایگاه مدلسازی در چرخه عمر فرآیند،معرفی ویژگی های BPMN، عناصر و آبجکت های آن، ساخت رویدادها،نمونه مدل های فرآیندسازی و... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر از سایر دوره های برگزار شده و ثبت نام به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • بخشی از کارگاه آموزشی مدلسازی فرآیند با BPMN2

  331 بازدید

  کارگاه عملی “مدلسازی فرآیندها با استاندارد BPMN2.0" طی روزهای ۷ الی ۹ آبان ۱۳۹۶، با هدف آشنایی با اهداف و روش های مدلسازی، آشنایی با ابزارها و الگوهای مدلسازی، و همچنین مدلسازی فرآیندها با عناصر و نمادهای استاندارد BPMN2.0 آکادمی فراگستر، برگزار شد.

 • دوره آموزشی آشنایی باسیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار

  762 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: آشنایی با مفاهیم مدیریت فرآیندهای کسب و کار، BPMS چیست؟ چرخه توسعه و تکامل در نرم افزارهای BPMS، مزیت ها و ویژگیهای BPMS نسبت به توسعه نرم افزار با کدنویسی، پیدایش سیستم های BPMS ، معرفی فروشندگان BPMS و... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر از سایر دوره های برگزاری به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • دوره آموزشی تهیه نقشه راه بهبود فرآیند در سطح سازمان

  430 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: معرفی مدل های معروف نقشه راه، آشنایی با مدل نقشه راه IDEAL جهت پیاده سازی مدل بهبود فرآیند، معرفی اجمالی تکنیک های مورد استفاده در شناسایی و اولویت بندی KSF ها و... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر از سایر دوره های برگزار شده و ثبت نام در دوره ها به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • دوره آموزشی کنترل فرآیندهای کسب و کار

  310 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: بصورت کامل به معرفی بخشهای مختلف این دوره شامل مباحثی همچون مفاهیم فرآیند، پایش و کنترل فرآیندها، مدیریت عملکرد، بهبود مستمر، داشبوردها و... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر از سایر دوره های برگزار شده در آکادمی فراگستر و ثبت نام در دوره ها به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • دوره آموزشی مدلسازی با فرآیند BPMN2 -فراگستر

  1,458 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: اصول اولیه مدلسازی با فرآیند BPMN، طراحی جریان خودکار سیستمهای سازمانی، جایگاه مدلسازی در چرخه عمر فرآیند، معرفی ویژگیهای BPMN، عناصر و آبجکت های آن، ساخت رویدادها، نمونه مدلهای فرآیندسازی و... این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است.برای اطلاعات بیشتر از سایر دوره های برگزار شده و ثبت نام به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • کلاس های آنلاین تحقق مدیریت فرآینددر سازمان های ایرانی

  230 بازدید

  از سری آموزشهای رایگان و آنلاین دوره آکادمی فراگستر. در این ویدیو سرفصل ها و عناوین تشکیل دهنده دوره رایگان آموزش تحقق مدیریت فرآیند در سازمانهای ایرانی را مشاهده خواهید کرد. عناوینی همچون چالش های سازمانی، تفکرات سیستمی، مدیریت استراتژی، مدیریت فرآیندها، چالش های فناوری در اطلاعات در سازمانها و... را شامل میشود. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • کلاس های آنلاین و رایگان تاثیر داشبورد در مدیریت فرآیند

  453 بازدید

  دراین دوره آموزشی رایگان که در آکادمی فراگستر برگزار میشود شما بااصول و نکته های مهم در بحث مرتبط با تاثیر داشبورد در مدیریت فرآیندهای کسب و کار آشنا میشوید.دنیای امروز ما دنبای رقابت در کسب و کار است و داشتن یک برنامه هوشمند و استراتژیک به شما کمک میکند تا موفق تر و جلوتر از دیگر رقبا در حوزه کسب و کار خود حرکت کنید. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net رجوع کنید

 • کلاس های آنلاین و رایگان استقرار فرآیندهای کسب و کار

  368 بازدید

  در این آموزش آنلاین و رایگان برگزار شده در آکادمی فراگستر شما با اصول و مبانی اسقرار فرآیندهای کسب و کار آشنا می شوید. سرفصل های مهم این دوره آموزشی رایگان شامل آشنایی با اهداف استقرار-مراحل استقرار-ورودی و خروجی استقرار-ابزارهای موردنیاز استقرار و آشنایی با اهداف تحلیل را یاد می گیرید. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • دوره آموزشی اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار

  212 بازدید

  سرفصلهای بحث شده در این دوره: در این دوره جایگاه استقرار در چرخه عمر فرآیند، روش های پیاده سازی فرآیند، متدولوژی فرآیندهای محوری، مزایا و معایب bpms، مدلسازی و پیاده سازی فرآیندهای کسب و کار و... آموزش داده شده است. این دوره آموزشی بصورت آنلاین و رایگان توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است. برای اطلاعات بیشتر از زمان برگزاری دیگر دوره ها و ثبت نام به سایت Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ویدئوی کامل کلاس آنلاین استقرار فرآیندهای کسب و کار

  462 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین استقرار فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ویدئوی کامل کلاس تحقق مدیریت فرآیند در سازمانهای ایرانی

  420 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین تحقق مدیریت فرآیند در سازمانهای ایرانی که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ویدئوی کامل کلاس آنلاین اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار

  333 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • کلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار (کامل)

  456 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی کلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • ویدئوی کامل کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار

  225 بازدید

  در این ویدئوی آموزش کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • بخشی ازکلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار

  253 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی گزیده ای از کلاس آنلاین مدیریت استراتژیک فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.

 • گزیده ای از کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار

  105 بازدید

  در این ویدئوی آموزشی گزیده ای از کلاس آنلاین تحول فرآیندهای کسب و کار که توسط آکادمی فراگستر برگزار شده است را مشاهده خواهید کرد. جهت مشاهده و ثبت نام در سایر دوره های آموزشی به Academy.faragostar.net مراجعه نمایید.