در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

همه ویدیو ها

 • معرفی فارکس یار

  547 بازدید

  دلایلی که باعث شده است فارکس یار محبوب کاربران معامله گر فارسی زبان در سرتاسر دنیا شود...

 • مقایسه ای از عملکرد سیستم مدیریت پول معاملات فارکس

  484 بازدید

  در این فیلم دو نمودار مشاهده می شود که در هر دو نمودار مربوط به عملکرد یک استراتژی معاملاتی است. اما در بالایی از مدیریت پول تریدر رولت استفاده شده و در پایین خیر

 • معرفی سیستم مدیریت پول در معاملات فارکس

  784 بازدید

  بازار فارکس را با سودهای بیشتر و ضررهای کمتر در هم بکوبید!

 • آموزش استفاده از اکسپرت بک تست گیری لایو در متاتریدر

  4,085 بازدید

  در این فیلم آموزشی شما یاد خواهید گرفت که از اکسپرت رایگانی که در سایت فارکس یار ارائه می شود چطور در نرم افزار متاتریدر از استراتژی معاملاتی خود بک تست گرفته و در همان لحظه از گزارش های نموداری نرم افزار متاتریدر جهت مشاهده عملکرد استراتژی خود استفاده نمایید.

 • معامله بر اساس پرایس اکشن

  528 بازدید

  سومین جلد از سری کتابهای آقای لاورنتیو دمیر بنام معامله بر اساس پرایس اکشن منتشر شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت فارکس یار مراجعه نمایید.

 • مختصری از کتاب معامله بر اساس مومنتوم

  219 بازدید

  خلاصه قسمتهایی از کتاب معامله بر اساس مومنتوم آقای لاورنتیو دمیر که توسط نشریه آنلاین فارکس یار ترجمه و منتشر شده است. برای تهیه این کتاب ارزشمند به سایت فارکس یار مراجعه نمایید.

 • آموزش بک تست گیری در متاتریدر 4

  3,782 بازدید

  ویدئو آوزشی در خصوص استفاده از اسکریپت مخصوص بک تست گیری لایو در نرم افزار متاتریدر 4 با استفاده از این اسکریپت می توانید از استراتژی معاملاتی خود در گذشته بازار به صورت لایو بک تست گرفته و از گزارشات ارزشمند متاتریدر در خصوص عملکرد استراتژی خود باخبر شوید. برای دریافت فایل اسکریپت و آموزش کامل کار با آن لینک ذیل مراجعه فرمایید. https://forexyar.com/professional-backtest-in-metatrader/

 • روز مادر مبارک

  317 بازدید

  یک ویدئو بسیار زیبا در خصوص معرفی مادر بعنوان انسانی که مانند شمع آب می شود تا فرزندانش رشد کنند و به موفقیت برسد. تقدیم به همه کسانی که مادران خود را فراموش کرده اند.

 • ایجاد انگیزه برای شروع

  1,503 بازدید

  اگر هنوز برنامه ای برای سال 1395 خود نریخته اید، بهتر است این ویدئو را اول تماشا کنید

 • ویدئوی انگیزشی در خصوص سرگذشت شغلی استیو جابز

  3,443 بازدید

  در این ویدئو که با ترانه ای زیبا و انگیزشی همراه شده، شما سرگذشت شغلی استیو جابز را مشاهده خواهید کرد. امیدوارم این ویدئو این انگیزه را در افرادی که در راه رسیدن به هدف نا امید شده اند، ایجاد نماید.

 • یک فیلم کوتاه آموزنده

  10,059 بازدید

  یک تجربه بسیار آموزنده از کسی که "جوردن بلفورت" را در زندگی معاملاتی در بازار بورس شیکاگو منقلب کرد. نصیحت های دوست وی که یک کارگزار ارشد بازار بورس است می تواند در تمامی بازارهای مالی دنیا بکار گرفته شود و معامله گر را به موفقیت برساند. برای کسانی که می خواهند در بازارهای مالی موفق شوند دیدن این فیلم کوتاه خالی از لطف نیست