در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
پویش ایران من ویدیو‌های کمپین های ایران من
بازگشت به کانال

ویدیوهای کمپین های ایران من

 • مدرسه معمولان در روزهای پس از سیل لرستان

  69 بازدید

  با ما همراه باشید در بازسازی هزاران رویای به گل نشسته

 • از نو می سازیم

  125 بازدید

  یک سال پیش، در شامگاه 21 آبان 1396 زلزله ای به بزرگی ۷٫۳ ریشتر مناطق ازگله، سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی کرمانشاه را تخریب کرد. #پویش_ایران_من با همراهی موسسه خیریه مهرگیتی و اتاق بازرگانی ایران در یک اقدام هم افزا، در کمپین #ازنومیسازیم ساخت تعدادی از این مدارس را تقبل کرده اند. وضعیت ساخت این مدارس با هم ببینیم.

 • کمپین دست های رنگی 1397

  123 بازدید

  پویش ایران من در راستای فعالیت های خود، به برگزاری کمپین های گوناگونی با کمک داوطلبین خود اقدام می کند. کمپین دستهای رنگی در جهت بازسازی و بهبود فضای آموزشی مدارس جنوب تهران از جمله این کمپین ها است. این کمپین در دومین سال فعالیت خود در همکاری مشترک با انجمن حمایت از کودکان_کار به سراغ مدرسه کودکان کار رفته است و مدرسه کودکان کار را با 3 هزار متر در 3 طبقه تحت پوشش قرار داده است.

 • مشارکت محلی در ساخت مدرسه

  121 بازدید

  اهالی سید بار در بلوچستان می خواهند با همکاری یک سازمان مردم نهاد در روستای خود مدرسه بسازند. با هم ببینیم.

 • کمپین دستهای رنگی

  146 بازدید

  پویش ایران من در کنار فعالیت های خود، به برگزاری کمپین های با کمک داوطلبین خود اقدام کرده است که کمپین دستهای رنگی در جهت بازسازی و بهبود فضای اموزشی یکی از مدارس جنوب تهران راستای از آن جمله است.

 • ساخت خانه کودک در روستای زلزله زده بلوان

  608 بازدید

  در پی زلزله کرمانشاه و خسارت های ناشی از آن، تیم داوطلبین پویش ایران من در پروژه ای مشترک با گروه سلام به اجرا و ساخت “کپر خانه کودک” در روستای بلوان به منظور ساخت مکانی برای بازی و آموزش کودکان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و روحی ناشی از این حادثه پرداخته است.

 • کمپین زنگ حیات

  159 بازدید

  دانش آموزان روستای رخنه فریمان از آرزوهایشان برای مدرسه گفتند. شما نیز همراه باشید در کمپین #زنگ_حیات در به بارنشاندن آرزوهایشان

 • کمپین به اضافه یک کلاس پویش ایران من+یک عالمه حال خوب

  608 بازدید

  بچه های مدرسه معرفت آیرقایه از روستا، خودشان و رویاهایشان گفتند و کارهایی که برای مدرسه در کمپین باضافه یک کلاس انجام داده اند. با هم ببینیم و بشنویم و دل به شادی و آرامش آیرقایه دهیم.