در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
کلیپ های سینمای ایران ویدیو‌های کلیپ سینمایی
بازگشت به کانال

ویدیوهای کلیپ سینمایی

 • کلیپ سینمایی «لبه تاریکی»

  2,861 بازدید

  تا پایان مهلت انتخاب کانال مورد علاقه مخاطبین در "جشن بزرگ آپارات" تنها چند روز مانده. کانال "کلیپ های سینمای ایران" نیز از کاندیداهای دسته "هنری" این جشن است. چنانچه از فعالیت های این کانال راضی هستید، لطفا در رای گیری شرکت نمایید.بسیار خوشحال خواهم شد ارزیابی مناسبی از میزان رضایت مخاطب دست یابم. بی شک استقبال مناسب، موجب دلگرمی و تشویق برای ادامه این مسیر خواهد بود.

 • کلیپ سینمایی «بازم که داری دروغ میگی»

  1,043 بازدید

  بر این باورم که که برای شیوع فراگیر دروغ نیاز به هیچ توضیحی نیست. همه ما به قدر کفایت با این معضل و توجیهات رنگارنگ آن آشناییم. فقط جهت یادآوری عرض کنم که کلیپ حاضر نسخه دوم کلیپ سینمایی «چرا راستشو نمی گی» است که می توانید در کانال مشاهده فرمایید.

 • کلیپ سینمایی «روزگار غریبی است نازنین» - احمد شاملو

  6,389 بازدید

  بی شک تصویرسازی بر روی شعر همواره توام با پذیرش ریسک اختلاف سلیقه و درک مفهومی با مخاطب همراه است. این مهم در مورد اشعاری که از اقبال کم نظیر اهل فرهنگ برخوردارند، با حساسیتی مضاعف روبرو خواهد بود. لذا امیدوارم که کلیپ حاضر حداقلی از انتظارهای دوستداران زنده یاد احمد شاملو را فراهم نماید.

 • کلیپ سینمایی «جاده» فلینی

  991 بازدید

  به بهانه کلیپ سینمایی با موسیقی فیلم «جاده» (ساخته نینو روتا)، بخش هایی از دوبله درخشان منوچهر اسماعیلی به جای آنتونی کویین (درنقش زامپانو) و نیز لحظاتی از این فیلم تقدیم گردید. دیگر دوبلورهای فیلم عبارت بودند از: شهلا ناظریان به جای جولیتا ماسینا (جلسومینا) و پرویز ربیعی به جای ریچارد بیسهارت (بندباز)

 • کلیپ سینمایی «رومئو ژولیت»

  2,032 بازدید

  نینو روتا از آهنگ سازان بنامی است که عمده شهرت او بابت موسیقی های متن فیلم های شاخص از کارگردان های مطرحی چون فلینی، کاپولا، زفیرلی و غیره است. موسیقی متن «رومئو ژولیت» نیز در ردیف دیگر آثار کم نظیر او همچون «پدرخوانده»، «هشت ونیم» و غیره قرار دارد. بخصوص از تم عاشقانه این فیلم اجراهای بی شماری موجود است. اجرای حاضر از آثار آندره ریو (نوازنده ویلن و رهبر ارکستر مشهور هلندی) است.

 • کلیپ سینمایی «تو می رقصی»

  27,422 بازدید

  کلیپ حاضر بر روی ترانه ای است با عنوان «آتش در آب» از علی زند وکیلی که او بجز خوانندگی، آهنگ ساز آن نیز بوده و شاعر آن نیز داود غلامی شیرازی است.

 • کلیپ سینمایی «آخرین بوسه»

  4,775 بازدید

  بر روی تم عاشقانه فیلم «پدرخوانده» دو ترانه نیز به زبان فارسی سروده شد. نسخه اول آن ترانه ایست به نام «بوی فریاد» از عارف، اما ترانه دوم توسط خواننده ای کم تر شناخته شده به نام عطا ارائه شد. عطا هنرمندی بود که در سال های 56 و 57 تنها چند ترانه منتشر کرد؛ و باید اضافه کنم در نسخه اصلی، ترانه با دکلمه شروع شده و سپس خواننده می خواند. برای کلیپ سینمایی ترجیح دادم که از بخش دکلمه صرف نظر کنم.

 • کلیپ سینمایی «پدرخوانده» - آندره آ بوچلی

  2,064 بازدید

  اجرای ترانه « Brucia la terra» (نسخه سیسیلی ترانه Speak softly, love) توسط آندره آ بوچلی (خواننده نابینای تنور ایتالیایی یکی از شنیدنی ترین اجراهای این ترانه مشهور است که تاکنون به زبانهای مختلف و توسط هنرمندان مشهور اجراه شده است.کلیپ حاضراز اجرای زنده این ترانه به همراه تصاویری از قسمت اول فیلم «پدرخوانده»؛ به دوستداران سینما و موسیقی تقدیم می گردد.

 • کلیپ سینمایی «Speak softly, love»

  1,481 بازدید

  ترانه Speak Softly, Love (آی عشق، به نرمی سخن بگو) روی تم موسیقایی عاشقانه ای که نینو روتا در سال 1972 برای فیلم «پدرخوانده» فرانسیس فورد کاپولا ساخته بود، توسط لاری کوزیک ( Larry Kusik) نوشته و توسط اندی ویلیامز خواند شد. این ترانه تاکنون توسط هنرمندان بسیاری به زبان های مختلف اجرا شده.

 • کلیپ سینمایی «او چوم سیایه» (اون چشم سیاهه)

  879 بازدید

  ترانه مشهور «چشمان سیاه» که اغلب کارشناس ها منشا آن را عاشقانه کولی های روس می دانند، تاکنون به زبان های مختلف و در سبک های گوناگون و توسط خواننده گان و نوازندگان مشهور اجرا شده. در ایران نیز روزبه رخشا (خواننده گروه «چاتانوگا» در رشت)در دهه 50آن را با ترانه «او چوم سیایه» (اون چشم، سیاهه) به گیلکی اجرا کرد. کریستف رضاعی آهنگساز فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» با تنظیم مجدد از آن استفاده نمود.

 • کلیپ سینمایی «بی تابانه» از علی زند وکیلی (نسخه دوم)

  4,757 بازدید

  فیلم ها: ایتالیا ایتالیا- خشم و هیاهو- بغض- کارگر ساده نیازمندیم- رگ خواب- تابستان داغ- خفه گی- پرتقال خونی- عصر یخبندان- ارغوان- قاتل اهلی و برف روی کاج ها/ . . . بی شک بی تابی در عشق دلایل متفاوت و جلوه های گونه گونی دارد. در بازبینی نسخه اول کلیپ «بی تابانه» متوجه ضرورت تغییر در مفهوم کلی تصاویر آن شدم. امیدوارم که در نسخه حاضر هماهنگی مناسب تری ایجاد شده باشد.

 • کلیپ سینمایی «اسیر» - فریدون فروغی

  2,633 بازدید

  فیلم ها: مهمان مامان- بدوک- دختر- شیار 143- آواز گنجشک ها- بایسیکل ران- رقص در غبار- زندگی جای دیگریست- هیس! دخترها فریاد نمی زنند- نیاز- اجاره نشین ها- یه حبه قند- مارمولک- تیغ و ابریشم- بچه های آسمان- همه چیز برای فروش و درمسیر تندباد

 • کلیپ سینمایی «این سکوت غم انگیز»

  1,172 بازدید

  فیلم ها: آواز گنجشک ها- اسب حیوان نجیبی است- ویلایی ها- امروز- با دیگران- انارهای نارس- لانتوری- رگ خواب- انتهای خیابان هشتم- امکان مینا- شیار 143 و میم مثل مادر/ نینو روسو (ترومپت نواز ایتالیایی) قطعه بسیار مشهور «Il Silenzio» (به انگلیسی The Silenc) را در سال 1965 با الهام از ملودی موسیقی سواره نظام ساخت.

 • کلیپ سینمایی «بادسواران پریشان»

  892 بازدید

  موسیقی متن کلیپ که از آثار بسیار مشهور موسیقی ترنس است، در سال 2000 در دانمارک منتشر شد؛ و عمدتا به نام یکی از تهیه کنندگان آن یعنی Safri Duo شناخته می شود اما آهنگ سازاران آن عبارتند از Morten Friis، Uffe Savery و Michael Parsberg است و تهیه کننده دیگر آن Michael Parsberg بود.

 • کلیپ سینمایی «عصبانی هستم»

  7,507 بازدید

  فیلم ها:همه چیزبرای فروش-هیچ-ملی وراه های نرفته اش-آزاد به قیدشرط-دختر-دایره زنگی-بوتیک-کارگرساده نیازمندیم-مالاریا-آااادت نمی کنیم-ابدویک روز-زندگی جای دیگریست-شیفت شب-چهارشنبه 19 اردیبهشت-برادرم خسرو-ناهید-استراحت مطلق-سیزده-چند متر مکعب عشق-آواز گنجشک ها-آبا جان-باران-من-روز روشن- لانتوری-بیست و یک روزبعد-انتهای خیابان هشتم-دهلیز-سالاد فصل-متروپل-بغض-خداحافظی طولانی-پل خواب-آرایش غلیظ و فروشنده

 • کلیپ سینمایی «سکوت سرشار از سخنان ناگفته است»

  4,262 بازدید

  در این کلیپ از فیلم های جدایی نادر از سیمین- نیم رخ ها- قصه ها- احتمال باران اسیدی- پل خواب- ایتالیا ایتالیا- بیگانه- تیک آف- دایره- مرگ ماهی- گیلانه- ویلایی ها- رگ خواب- فروشنده- ابد و یک روز- لانتوری- زیر سقف دودی- ربوده شده- کافه ستاره و ملی و راه های نرفته اش استفاده شده است.

 • روایت درخشان: درباره الی

  2,532 بازدید

  «درباره الی» (1387) به کارگردانی درخشان اصغر فرهادی، علی رغم نقش های فراوان، قهرمان ندارد و همه نقش ها هم ارز هم روایت فیلم را به پیش می برند. از این بابت فیلم موج جدیدی در سینمای ایران به راه انداخت. از طرف دیگر قطعه موسیقی کلیپ با عنوان «توفان شن» (Sandstorm)، اثر مشترک Finnish DJ و Darude، از مشهورترین قطعات موسیقیایی ترنس، در ایران بسیار شناخته شده است.

 • کلیپ سینمایی «باران عشق» به یاد ناصر چشم آذر

  1,527 بازدید

  هفته گذشته دوست عزیزی در «آپارات» پیشنهاد ساخت کلیپی بر روی موسیقی یکی از قطعات آلبوم «باران عشق» داد و من هم قول دادم که چنین خواهم کرد. آن روز هیچ یک از ما تصور این را هم نداشت که ناصر چشم آذر چنین زود از میان ما خواهد رفت. یادش گرامی!

 • کلیپ سینمایی «آب را گل نکنیم» خسرو شکیبایی

  5,054 بازدید

  در کلیپ حاضر از تصاویر فیلم های ویلایی ها- آواز گنجشک ها- در مسیر تندباد- بی بی چلچله- زندگی و دیگر هیچ- خانه دوست کجاست- گبه- رخساره- پری- بوی کافور، عطر یاس- ندارها- شهر زیبا- بچه های آسمان- بوفالو- نفس- آسمان زرد کم عمق- زیر درختان زیتون- تردید- نهنگ عنبر 2 و جامه دران استفاده شده است.

 • کلیپ سینمایی «هوای گریه دارم» همایون شجریان

  31,698 بازدید

  در این کلیپ از فیلم های خفه گی- رگ خواب- آزادی مشروط- ارسال آگهی تسلیت- یکی می خواد باهات حرف بزنه- شنل- پری- آزاد به قید شرط- بیگانه-کفش هایم کو؟- چهارشنبه 19 اردیبهشت-عصر یخبندان-کوچه بی نام- زندگی جای دیگریست- ایتالیا ایتالیا- تیک آف-مرگ ماهی-یک عاشقانه ساده-قصه پریا-ماحی-در امتداد شهر- بوتیک-زیر سقف دودی-جدایی نادر از سیمین- دوزخ، برزخ، بهشت- زندگی خصوصی آقا و خانم میم و . . . استفاده شده است.

 • کلیپ سینمایی «نمیشه غصه ما رو یه لحظه تنها بزاره»

  6,586 بازدید

  در این کلیپ از تصاویر فیلم های بیگانه – رگ خواب – چهارشنبه 19 اردیبهشت – شنل – مرگ ماهی – پل چوبی – ویلایی ها – ایتالیا ایتالیا – نهنگ عنبر 2 – شیفت شب – آااادت نمی کنیم – ابد و یک روز – کارگر ساده نیازمندیم – بغض – خفه گی – زیر سقف دودی – احتمال باران اسیدی – پله آخر – فروشنده – مالاریا - چند متر مکعب عشق – خانه دختر – نیمه شب اتفاق افتاد – چهل سالگی و پرسه در مه حداقل یک بار

 • کلیپ سینمایی «زمین سبزتر بود و آسمان آبی تر»

  3,978 بازدید

  طبیعت را همواره پاس بداریم!

 • کلیپ سینمایی «برقص آ» محسن چاوشی

  27,446 بازدید

  محسن چاوشی، اولین بار چند روز پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1392 و درست پس از صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی، قطعه «برقص آ» را در اینترنت منتشر نمود تا به قول خودش در شادی مردم ایران برای دو جشن بزرگ شریک باشد. شعر این ترانه از مولانا با آهنگسازی، تنظیم و خوانندگی محسن چاوشی و میکس و مستر رضا اسدپور بود.

 • کلیپ سینمایی «فصل عشق»

  8,889 بازدید

  بهار، فصل عشق، نوزایی و شکفتن مبارک! / موسیقی کلیپ با نام Unchained Melody اثر آلکس نورث، برای فیلمی نه چندان معروف به نام Unchained ساخته شد، اما بعدها توسط خوانندگان بسیاری از جمله بابی هتفیلد از گروه بسیار مشهور The Righteous Brothers و الویس پریسلی خوانده شد. در کلیپ حاضر از نسخه تنظیم شده برای ارکستر توسط موریس ژار (آهنگساز برجسته) برای فیلم «روح» (Ghost ) استفاده شده.

 • کلیپ سینمایی «ساغرم شکست ای ساقی»

  14,963 بازدید

  مضمون کلیپ بر محور سنت زیبای «گلریزان» برای زندانیان جرائم غیرعمد بنا شده. - برای موسیقی کلیپ نیز از یکی از ماندگارترین ساخته های استاد همایون خرم برای ترانه «ساغرم شکست ای ساقی» (طاقتم ده) استفاده کرده ام. این ترانه مشهور با سروده زیبایی از معینی کرمانشاهی، تاکنون توسط خوانندگان زیادی اجرا شده. نوازندگی ویولن نسخه حاضر این موسیقی نیز بر عهده فرید فرجاد بوده است.

 • کلیپ سینمایی «برای روز جهانی زن»

  24,428 بازدید

  به همراه موسیقی رقص مجار شماره 5 اثر یوهان برامس

 • کلیپ سینمایی «عشق یعنی: حالت خوب باشه»

  3,633 بازدید

  همراه با آهنگ «Miss Guitar» از مورضا (Moreza)، گیتاریست و آهنگساز ایرانی مقیم کانادا. این قطعه برای اولین بار در آلبوم «Crimson moon» و در ایران منتشر شد؛ اگر چه از ماه ها قبل در اینترنت قابل دسترسی بود.

 • کلیپ سینمایی «رگ خواب» همایون شجریان

  9,820 بازدید

  کلیپ حاضر از ترانه «رها کن» (تیتراژ پایانی فیلم «رگ خواب» به کارگردانی حمید نعمت الله) و لحظه هایی از فیلم تولید شده. «رگ خواب» تاکنون موفق به دریافت جوایز بسیاری شده است. از جمله لیلا حاتمی برای بازی در این فیلم برنده سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر و تندیس «جشن خانه سینما» و «جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران» شد. آلبوم موسیقی «رگ خواب» نیز شامل موسیقی متن فیلم و پنج قطعه آوازی است.

 • کلیپ سینمایی «کوچه» فریدون مشیری

  5,013 بازدید

  شعر «کوچه»، سروده زنده یاد فریدون مشیری از خاطره انگیزترین اشعار معاصر فارسی، اولین بار در اردیبهشت 1339 در مجله «روشنفکر» چاپ شد. در کلیپ حاضر از فیلم های زندگی با چشمان بسته، شب های روشن، یک عاشقانه ساده، زمستان است، پرسه در مه، ندارها، چیزهایی هست که نمیدانی، رخساره، سالاد فصل، پابرهنه در بهشت، خداحافظی طولانی و درخت گلابی (تصویر مهتاب ابتدای کلیپ) استفاده شده.

 • کلیپ سینمایی «برف شادی»

  4,843 بازدید

  برخی از لحظه های برفی سینمای ایران همراه با قطعه «برای الیزه» اثر بتهوون

 • کلیپ سینمایی «شوق پرواز»

  9,068 بازدید

  در کلیپ حاضر از ترانه «گرفتار» با صدای زنده یاد فریدون فروغی و نقش های بهروز وثوقی در فیلم های «قیصر»، «رضا موتوری»، «تنگسیر»، «گوزن ها» و «کندو» بهره برده ام. دیالوگ انتهایی کلیپ هم از فیلم «جرم» است.

 • کلیپ سینمایی «درد مشترک» - احمد شاملو

  37,876 بازدید

  شعر حاضر با عنوان «عشق عمومی» در دفتر «هوای تازه» منتشر شد و تاریخ سرایش آن 1334 می باشد. این سروده از معروفترین آثار این شاعر بزرگ و آزاده می باشد. کلیپ حاضر فقط تصویری مختصر از مفهومی است که در دل شعر نهفته است. این اندیشمند بزرگ ایرانی به سال 1988 در کنگره نویسندگان آلمان (اینترلیت)، سخنرانی با عنوان «من درد مشترکم، مرا فریاد کن» ایراد فرمود که بیان رساتری از مفهوم مورد نظر شاعر است.