در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای یادگاری

 • «جلوه عشق، می شود هنر» - در یاد عزت الله انتظامی

  1,973 بازدید

  زنده یاد عزت الله انتظامی (31 خرداد 1303 – 26 مرداد 1397) اولین نمایش حرفه ای خود را در 1320 بازی کرد. دیالوگ او در فیلم حکم، «من دیگه کارای کوچیک برای آدمای کوچیک نمی کنم»؛ بیانگر ویژگی بارز وی در تمام دوران فعالیت هنریش بود. برای موسیقی کلیپ نیز از تیتراژ مجموعه «هزاردستان» اثر مرتضی حنانه استفاده کردم که ایشان در این مجموعه ایفاگر نقش «خان مظفر» (ملقب به هزاردستان) بود.

 • به یاد ناصر ملک مطیعی

  53,984 بازدید

  ناصر ملک مطیعی (1309 - 1397) دیپلم رشتهٔ تربیت بدنی دانش سرای عالی تهران بود و قبل از آن که به سینما راه یابد، معلم ورزش دبستان های تهران بود. فعالیت وی در سینما با بازی در صحنه کوتاهی از فیلم «واریته بهاری» (پرویز خطیبی، ۱۳۲۸) آغاز شد. او قبل از «قیصر» (۱۳۴۸) با کلاه مخملی، در فیلم های دیگری هم ظاهر شده بود، اما پس از آن، یکسر به ایفای نقش کلاه مخملی دعوت شد.

 • به یاد حسین رضایی «زیر درختان زیتون»

  726 بازدید

  در این زمستان سخت کشنده متاسفانه حسین رضایی، بازیگر «زیر درختان زیتون» (۱۳۷۲) عباس کیارستمی نیز در اولین صبح اسفند 1396 درگذشت. او که متولد ۱۳۴۸ در رودبار بود. اولین بار در فیلم «زندگی و دیگر هیچ» (۱۳۷۱) ساخته دیگری از زنده یاد کیارستمی جلوی دوربین رفت. او در اواخر عمر از بیماری ریوی رنج میبرد که به دلیل کار در یک کارخانه مواد شیمیایی سرطان زا گرفتار آن شده بود.

 • آیین چراغ خاموشی نیست (دربیستمین سالگرد وفات علی حاتمی)

  1,808 بازدید

  ویدیوی حاضر به مناسبت 15 آذر ، سلگرد درگذشت زنده یاد علی حاتمی دوسال پیش از برنامه «هفت» ، به سردبیری و اجرای محمود گبرلو - شبکه 3 سیما- پخش شده و به جهت تصاویر آرشیوی ارزشمند آن ، همان ویدیو با اصلاحیه هایی اندک و عنوانی که برگرفته از یکی از دیالوگ های «حاجی واشنگتن» است و بر سنگ مزار آن زنده یاد نیز حک شده تقدیم می گردد.

 • یادگاری - پرنده کوچک خوشبختی

  3,793 بازدید

  این فیلم که پس از «رابطه» ، دومین اثر سینمایی پوران درخشنده است ؛ به آسیب شناسی شیوه های مرسوم تعلیم و تربیت می پردازد . نکته دیگر آن که به جهت محدودیت زمان کلیپ ، بخش هایی از این سکانس کوتاه شده .

 • داوود رشیدی در بی بی چلچله

  5,663 بازدید

  در میان نسل اول بازیگران و هنرمندان تئاتر و سینما افرادی نظیر داوود رشیدی فراوان نبودند . او از جمله نادر هنرمندانی بود که آگاهانه به مشارکت در اغلب پروژه های تئاتری ، سینمایی و تلویزیونی اهتمام می ورزید . حضور دائمی وی به عنوان چهره ای از مفاخر هنر ایران زمین ، دلیلی جز رضایت مخاطبان و هنرمندان و کارشناسان هنر از کارنامه هنری آن زنده یاد نداشت . . . یادش گرامی

 • یادگاری از ثریا حکمت

  2,621 بازدید

  متاسفانه با خبر شدیم که سرکارخانم ثریا حکمت ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به کما رفتند . با آرزوی شفای عاجل برای این بازیگر پیشکسوت ، بخشی از بازی ایشان به همراه آقای اکبر عبدی در فیلم خاطره انگیز «ای ایران»، ساخنه آقای ناصر تقوایی تقدیم به شما .