در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
کلیپ های سینمای ایران ویدیو‌های سلام سینمایی
بازگشت به کانال

ویدیوهای سلام سینمایی

 • سلام سینمایی - بوتیک

  4,971 بازدید

  «بوتیک»(1382) به نویسندگی و کارگردانی حمید نعمت الله، هنوز هم یکی از آثار خوش ساخت سازنده اش است. فیلمی که برای او سیمرغ بلورین بهترین فیلم اول را به همراه داشت؛ و بازی های خوب رضا رویگری، حامد بهداد، محمدرضا گلزار و گلشیفته فراهانی. در این ویدیو شاپوری (رضا رویگری) هوسران و زن باره با دیدن یک دختر جوان بیش از همه به فکر راهیست برای اغفال او .

 • سلام سینمایی - می خواستم برم دستشویی

  5,518 بازدید

  در فیلم "دایره زنگی" ، شیرین (باران کوثری ) که به همراه محمد ( صابر ابر ) برای نصب و تنظیم ماهواره به یک مجموعه آپارتمانی رفته اند ، برای رفتن به دستشویی زنگ در خانه احمد (امین حیایی ) را می زند و این در حالی است که مهناز ( نیلوفر خوش خلق ) همسر احمد در منزل نیست که در ادامه مسبب لحظه های کمیکی می شود .

 • سلام سینمایی - هامون

  3,916 بازدید

  یکی از سکانس های کلیدی فیلم " هامون " با بازی زنده یادان خسرو شکیبایی و جلال مقدم و بیتا فرهی

 • زیر پونز نقشه دنیا - سلام سینمایی

  9,746 بازدید

  افسانه (الناز شاکردوست) که نزد اهل محل به بدنامی شهره است، به هنگام فرار از دست مامورین نیروی انتظامی ، اتفاقی به خانه حاج یوسف (اکبر عبدی) پناه می برد . عبارت "زیر پونز نقشه دنیا " اول بار در فیلم از طرف افسانه ،در تنهایی و به هنگام درد دل با خدا در مورد خودش به کار میرود (کنایه از پنهان بودن از نظر خداوند و به حساب نیامدن ) به همین جهت وقتی که همین عبارت را از دهن حاج یوسف می شنود می پرسد: . . .

 • من نفسم - سلام سینمایی

  18,809 بازدید

  در فیلم "دل شکسته" (نوشته و کارگردانی علی روئین تن ) ، امیرعلی ( شهاب حسینی ) و نفس ( بیتا بادران ) دو دانشجو از دو طبقه مختلف با باورها و اعتقادات و سنت های مختلف به توصیه استاد خود مجبور می شوند که به طور مشترک روی پایان نامه های خود کار کنند . در این بین اما ، تعارضات اولیه کم کم به دلبستگی بین آن ها منجر می شود اما به همین سادگی ها هم نیست .

 • تجریش ناتمام - سلام سینمایی

  3,639 بازدید

  مهدی ( سیامک ادیب ) یکی از دوستان قدیمی امیر (محمدرضا فروتن) و سرور ( شقایق فراهانی ) است که پس از اندکی خوش و بش و یاد گذشته ، همسرش از راه می رسد . در این ویدیو شاهد معرفی همسر توسط مهدی خواهیم بود . دیالوگ های جذاب و مختصر و مفید از خصوصیات بارز فیلم "تجریش ناتمام " است . از لذت تماشای بازی بسیار دلنشین سیامک ادیب در نقش انسانی شریف و زلال و دیالوگ های ساده و صمیمی او هم بی بهره نخواهید بود .

 • یه حبه قند - سلام سینمایی

  4,418 بازدید

  چگونگی سلام دوطرف به هنگام مواجهه ، تابعی است از شکل ارتباط آن ها ، روحیه ، شخصیت ، باورها و اعتقاداتشان . در فیلم زیبای " یه حبه قند " اثر رضا میر کریمی قرار است که عروسی شکل بگیرد بنا براین همه فامیل از دور و نزدیک جمع می شوند .در ویدیو حاضر کسی که در را باز می کند عروس آینده و آخرین دختر خانواده است و مهمان هم ، دختر بزرگ به همراه شوهر و فرزندانش است .سلام زیبایی در این بین شکل می گیرد