در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
کلیپ های سینمای ایران ویدیو‌های موسیقی های درخشان
بازگشت به کانال

ویدیوهای موسیقی های درخشان

 • موسیقی درخشان: «تام و جری»

  1,322 بازدید

  ویدیوی حاضر اجرای زنده موسیقی متن یکی از اپیزودهای کارتون «تام و جری» به آهنگسازی اسکات برادلی است که توسط ارکستر جان ویلسون و به رهبری خود ایشان در برنامه «بی بی سی پرامز» در سال 2013 اجرا شده است.

 • اجرای زنده موسیقی فیلم «خوب، بد، زشت»

  2,970 بازدید

  بی شک بسیاری از دوست داران سینما، به دفعات متعدد موسیقی متن فیلم «خوب، بد، زشت»، اثر درخشان انیو موریکونه (آهنگساز شهیر ایتالیایی) را شنیده اند؛ اما با تماشای اجرای زنده آن، جذابیتی متفاوت را تجربه خواهند نمود.

 • موسیقی درخشان - از من چرا رنجیده ای؟

  4,455 بازدید

  در بخش کوتاهی از فیلم «شبانه روز» (ساخته امید بنکدار و کیوان علیمحمدی)، ساز و آواز خراسانی با اجرای زنده یاد استاد غلامعلی پورعطایی به تصاویر زیبای فیلم جلوه ای عارفانه - عاشقانه می بخشد. استاد پورعطایی از پیشکسوتان موسیقی نواحی خراسان (که امروز-12 مهر- سومین سالگرد درگذشت ایشان است) خالق ترانه ماندگار «نوایی» با دوتار خود از جوانی عشق و عرفان به ما هدیه نمود.

 • موسیقی درخشان - بید مجنون

  2,486 بازدید

  احمد پژمان برای موسیقی متن «بید مجنون» موفق به کسب تندیس جشن خانه سینما شد . ویدیو حاضر ، سکانس بازگشت یوسف (پرویز پرستویی ) پس از جراحی موفقیت آمیز چشم است ، که طی آن بینایی خود را به دست آورده و ناگزیر است از واکنش جمعیت استقبال کننده ، خانواده خود را شناسایی کند . کارگردانی ، فیلمبرداری ، تدوین ، صدابرداری ، صداگذاری ، بازی ها و موسیقی درخشان ، تجربه ای عمیق به مخاطب هدیه می دهند .

 • موسیقی درخشان - روز واقعه

  9,024 بازدید

  بخشی از قطعه "عروسی" از موسیقی متن فیلم "روز واقعه" اثر مجید انتظامی و برنده سیمرغ بلورین بهترین موسیقی فیلم از جشنواره فیلم فجر (۱۳۷۳) . این قطعه به مناسبت عید سعید فطر و با احترام به زنده یاد عباس کیارستمی ، با تاخیر تقدیم می شود . آلبوم مجموعه قطعات موسیقی فیلم توسط موسسه "نی داوود" منتشر گردیده .

 • موسیقی درخشان - هیوا

  5,717 بازدید

  این قطعه موسیقی در واقع ترانه کوتاهی است از فیلم "هیوا" . آهنگساز این قطعه هم فریدون شهبازیان است. رسول ملاقلی پور شخصیت اصلی فیلم "هیوا" را از همسر شهید باکری الهام گرفت. وی طی یادداشتی چنین نوشت: «با خانم حمید باکری 6 ساعت صحبت کردم که بعد از سال ها عاشقانه از شوهرش صحبت میکرد. گوئی هنوز کنارش است. بعد از اتمام مصاحبه قاطی کردم. بعد از آن هیوا را بر اساس مصاحبه خانم امیرانی ساختم .