در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
کلیپ های سینمای ایران ویدیو‌های عباس کیارستمی
بازگشت به کانال

ویدیوهای عباس کیارستمی

 • با خاطره کیارستمی - کلوزآپ

  1,175 بازدید

  فیلم براساس ماجرایی واقعی و با شخصیت های واقعی ساخته شده . «کلوزآپ» فیلمی است در باره شیفتگی انسان به احترام دیدن و پاس داشته شدن کرامت انسانی از سوی جامعه . شخصیت اصلی فیلم ، حسین سبزیان بر اساس علاقه مفرط و شباهت ظاهری به محسن مخملباف (همزمان با اکران فیلم «بایسیکل ران») ، خود را به خانواده آهنخواه ، مخملباف معرفی می کند . او پس از دستگیری در دادگاه اعتراف می کند که . . .

 • با خاطره کیارستمی - باد ما را خواهد برد

  3,486 بازدید

  بهزاد( بهزاد دورانی) ، از اعضای یک گروه فیلمسازی است که برای ساخت فیلمی با موضوع مراسم سوگواری محلی از تهران به روستاهای کردنشین سیاه دره و شاهپورآباد کرمانشاه می روند و در انتظار مرگ پیرزنی (با سن بالای صد سال ) در حال احتضار می مانند . او برای صحبت کردن با تلفن همراه، ناچار است به روی تپهٔ مجاور روستا برود . یکبار در راه برگشت از تپه به روستا ، معلم مدرسه را سوار گرده و با او گفتگو می کند. . .

 • با خاطره کیارستمی - «اولی ها»

  533 بازدید

  "اولی ها " (۱۳۶۳ )فیلم مستندی است از شاگردان کلاس اول مدرسه . با بازیگری محمد دادرس به عنوان ناظم مدرسه و بچه های مدرسه توحید .

 • با خاطره کیارستمی - خانه دوست کجاست ؟

  984 بازدید

  همپایی پیر خسته و جوان شتابناک برای هر دو مشکل ساز است . ماجرایی به بلندی تاریخ بشر .

 • با خاطره کیارستمی - زیر درختان زیتون

  1,655 بازدید

  "اگه خداحافظی کردی و نرفتی ، دیگه جواب سلامتم نمی دن ." این جمله بدان سبب گفته می شود که مردمی که پس از زلزله از آن منطقه کوچ کرده و نزدیک جاده اصلی سکنی گزیده اند ، فقط جسم شان آن منطقه را ترک کرده و روحشان هنوز در طبیعت منطقه حضور دارد .

 • با خاطره کیارستمی - زندگی و دیگر هیچ

  626 بازدید

  با خاطره عباس کیارستمی که در دل فاجعه - زلزله رودبار و منجیل - جوانه زندگی کاشت .

 • جاودانه ها - زندگی و دیگر هیچ

  1,826 بازدید

  به مناسبت ۳۱ خرداد ، سالروز زلزله مصیبت بار رودبار و منجیل ، بخش هایی از فیلم "زندگی و دیگر هیچ " اثر جاودانه عیاس کیارستمی به همراه موسیقی متن فیلم ، اثر حسین علیزاده و آواز هادی حمیدی تقدیم می گردد : خیفه امه بشم دنیا بمونو _ چمه عوض باغیکا بلبل بخونو . ( حیف است که ما برویم دنیا بماند __ در باغ بجای ما ، بلبل بخواند) .

 • عاشقانه ای از جنس کیارستمی

  4,800 بازدید

  "زیر درختان زیتون" فیلمی روان و ساده اما سرشار از مفاهیم عمیق است . درخت زیتون که نماد عشق است در سراسر فیلم حضور دارد . جاده پر پیچ و خم نیز نماد زندگی است. در نظر داشته باشید که عباس کیارستمی وقتی حسین جعفریان را در کنار خود دارد، یعنی با سینمای مطلق روبرو خواهیم بود .دختری با لباس های محلی رنگی و گلدانی شمعدانی در بغل در محاصره رنگ سبز . توضیح بیشتر در : telegram.me/lranianmovieclips

 • لحظه های درخشان - خانه دوست کجاست؟

  2,921 بازدید

  " خانه دوست کجاست ؟ " ( محصول 1365 ) به کارگردانی عباس کیارستمی از معروفترین آثار سینمای ایران در عرصه بین المللی است .