در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
کلیپ های سینمای ایران ویدیو‌های سینمای اجتماعی
بازگشت به کانال

ویدیوهای سینمای اجتماعی

 • سینمای اجتماعی - متولد ماه مهر

  4,930 بازدید

  مهتاب (میترا حجار) و دانیال (محمدرضا فروتن) دو دانشجو از دو جناح متفاوت و از دو طبقه اجتماعی متفاوت دلباخته یکدیگرند. این دو پس از تنش های فراوان به شناخت عمیق تری از یکدیگر می رسند.متولد ماه مهر (1378) ازمعدود فیلم هایی ست که به حوزه مسایل سیاسی دانشجویان وارد شد و به برخی عملکردهای اشتباه (که به افراد جاه طلب فضای سواستفاده می دهد) نیز انتقادهای جدی وارد نمود.

 • سینمای اجتماعی - خاک آشنا

  963 بازدید

  «خاک آشنا» چهارمین فیلم بهمن فرمان آرا در بعد از انقلاب است که در سال 1386 تولید شد وتا سال 1388 توقیف بود . نامدار(رضا کیانیان) هنرمندی است که به روستای زادگاهش در کردستان کوچ کرده و در تنهایی به نقاشی مشغول بود . . خواهرزاده او بابک (بابک حمیدیان) که در خانواده ای از هم گسیخته و لا ابالی پرورش یافته ، چند روزی است که با او زندگی می کند . . .

 • سینمای اجتماعی - گاهی به آسمان نگاه کن

  970 بازدید

  حاج فاضلی که از سرمایه داران پرنفوذ است ، تصمیم گرفته به امید گرفتن وام های بی دردسر ، اداره امور خود را به مهندس رنجبر ( مدیر کل اعتبارات یکی از بانک ها که از سابقه پاکی برخوردار است) ؛ بسپارد . . .

 • سینمای اجتماعی - تهران : سیم آخر

  3,038 بازدید

  «تهران : سیم آخر» اپیزود دوم از فیلم «طهران _ تهران» است که اپیزود اول آن «تهران : روزهای آشنایی» توسط داریوش مهرجویی ساخته شد . و اپیزود دوم را مهدی کرم پور با روایت داستانک هایی از زندگی شخصی اعضای یک گروه موسیقی که در بدر دنبال محلی برای برگزاری ارکستر می گردند . این فیلم قرار بود در سه اپیزود تولید شود و اپیزود میانی آن توسط زنده یاد سیف الله داد ساخته شود که میسر نشد .

 • سینمای اجتماعی - آقا یوسف

  3,280 بازدید

  آقا یوسف ( مهدی هاشمی ) ، کارمند بازنشسته ، پس از فوت همسر و مهاجرت پسرمتاهلش (بدون زن و فرزند) به کانادا ، با دخترش رعنا(هانیه توسلی) زندگی می کند و به شدت دلبسته حضور او در خانه شده . او که پنهان از چشم رعنا به نظافت در خانه های مردم مشغول است ؛ در اثر اتفاقی به رفتار اجتماعی رعنا بدبین می شود . آقا یوسف اسیر چهارچوب باورهای سنتی جامعه پدرسالار و رعنا درگیر رابطه عاشقانه پرریسک ؛ اشکال کجاست ؟